Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szok! Treyarch już pracuje nad nowym Call of Duty

79 postów w tym temacie

Tak po prawdzie, to każdy FPS od Acti neidługo będzie się nazywał Call of Duty: cośtam cośtam albo <podtytuł którejkolwiek częsci CODa: cośtam cośtam>

I zaraz ci co wyskoczą, że MW2 nie miało CoD w tytule to wiecie co wam powiem? To tak jakby Porshe zdecydowało, że ich kolejny samochód nie będzie reklamowany jako Porshe 911 tylko jako samo 911 by nie było, że żerują na marce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 16:27, Siberian_Husky napisał:

I zaraz ci co wyskoczą, że MW2 nie miało CoD w tytule to wiecie co wam powiem?


Przecież miało. Były plany pozbycia się tytułu, ale okazało się, że praktycznie nikt gry nie kojarzy.

Poza tym - Treyarchowi życzę szczęścia. IMO robią lepsze CoDy od kolegów z IW, bardziej poważne i brutalniejsze, często o znacznie lepszej tematyce (wolę Wietnam niż kolejne wycieczki do Afganistanu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 16:31, Szczutek napisał:

@Siberian_Husky
Ale, że jak MW2 nie miało Cod w tytule? Patrzę na okładkę i jak byk Call of Duty. :)


Oh to nie wiem skąd mi się wzieło, wiem, że ktoś kiedyś mi to wbijał do łba i tak mi zostało :x (bo niby bash''owałem CoDa nie rozumiejąc całego <tutaj długi rant fana CoD>)

przepraszam za pie******e od rzeczy wtedy! ^^"

poza tym patrze na swoje posty i się załamuje. Tylko 4 lata w UK a piszę jak totalny d***l. Chyba znowu wrócę do czytania i zachowywania swoich komentarzy dla siebie, bo mi wstyd :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To norma że nowe części będą tworzyć, a z innej beczki widzicie reklame forzy na górze strony. Premiera 14-08-2011 ;) to przespałem chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie: co rozumiemy za "uniwersum Call Of Duty"... bo dla mnie to kojarzy się albo z częściami dziejącymi się w II WŚ albo w czasach nam najbliższych... biorąc pod uwagę, że IW wzięło kawałek ciasta w postaci MW to może chodzić im może o to pierwsze... chętnie bym zobaczył CoD''a w tych czasach jeszcze raz... tylko czy można zrobić coś nowego? Vietnam pełną parą? Wojna Koreańska? Nie wiem co mogliby zrobić twórcy żeby zaskoczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 16:38, thelens napisał:

Gram.pl zaczyna się upodabniać ostatnio do Faktu? "Szok" co to ma być?



Gratuluję wyczucia ironii ;)

Co do Newsa - o ile będzie dobre to dostaną moje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 16:38, thelens napisał:

Gram.pl zaczyna się upodabniać ostatnio do Faktu? "Szok" co to ma być?


Nie radzę tak mówić o świetnym gram.pl bo zara dostaniesz degrada tak ja nie dawno dostałem że to ja niby próbuje wywołać wojenkę fanboyów.No ale cóż.Coraz bardziej to gram.pl przypomina mi onet.A odnośnie samej gry wiadomo że dostaniemy znowu to samo.Tak jak co roku.Niech skończą z tą serią bo ile można wałkować ten sam schemat.Widać że IW z Treyarch lubią zmieniać się co roku w odgrzewaniu kotletów;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 16:56, Muradin_07 napisał:

Vietnam pełną parą? Wojna Koreańska?


Z czystej ciekawości: ktoś w ogóle zrobił grę toczącą się podczas Wojny w Korei?
A za powrót do Vietnamu dałbym się pociąć. Najfajniejszy klimat IMO w CoDach były te misje w Black Opsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować