Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szok! Treyarch już pracuje nad nowym Call of Duty

79 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2011 o 17:08, metronom napisał:

Ale to nie ich wina, że gracze wolą żreć odgrzewane kotlety.


Niestety prawda.Głównie w Ameryce cod się cieszy wielką popularnością no i w Anglii z tego co mi wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 17:12, Henrar napisał:

Ta, bo BF3 czy każdy inny modern shooter nie jest grą dla mas...


Haha. :D

Potknąłeś się, bo ja nic nie napisałem o BF3. ;) Ale w Twoim świecie są tylko dwa "modern shootery".

EDIT:
Swoją drogą widzę, że utworzyła się jakaś grupa hejtująca BF3, bo zagraża on CoDowi. Nie zrozumiem takich ludzi. W DICE robią coś nowego, nie da się ukryć. Zmieniają klasy, dodają nowe rzeczy do rozrywki, ulepszają destrukcję i grafikę. Ta gra ma swoich fanów. Ale oczywiście muszą ich zjechać fani CoDa i pieprzyć o tym, że BF3 nic nowego nie wprowadza. Nie, wcale, NIC nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 17:12, Henrar napisał:

> Kolejne gówno dla mas.

Ta, bo BF3 czy każdy inny modern shooter nie jest grą dla mas...


A tak wogle to grałeś już w bf3 że tak określasz?A propo vietnamu to zależy jak twórcy zrobią i jeszcze zależy od gustu.NP w BO kompletnie ta kampania ani multi nie przypadło do gustu a w bfbc2 vietnam to po prostu było coś niesamowitego.Lecąc z innymi w hueyu i strzelać w vietnamczyków w rytm fortunate son czy innych klasyków to było coś niepowtarzalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 17:17, Kajmal napisał:

> > Kolejne gówno dla mas.
>
> Ta, bo BF3 czy każdy inny modern shooter nie jest grą dla mas...

A tak wogle to grałeś już w bf3 że tak określasz?


Każda gra, która ma trafić do dużej grupy odbiorców jest grą dla mas. I nie ma w tym nic obraźliwego, bo tak samo np. telewizor jest produktem masowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh tak bo gry to powinno robić się tylko dla "Elyt" i hipsterow a liczba sprzedanych kopii powinna się utrzymywać ponież 100 kopii bo inaczej to "gówno dla mass"

To nie tak, że Acti robi kiepskiego CoDa i drogie DLC bo "o tak, magicznie kase to dodaje do portfela" to GRACZE głosują na gry portfelem. Te kilka milinów kopii nie sprzedało się dlatego, że w sklepie przykładali klientom pistolet do skroni a sami się rzucili po te tytuły.

Poza tym gadanie "a bo to tylko w Hameryce i UK" to też mocno naciągane. Ze wszystkich znajomych ze Steam praktycznie każdy ma CoD. Czy mieszka w Polsce, Czechach czy Francji, czy tej nieszczęsnej Anglii, gdzie ofc tylko czekamy na Zumba Fitness i nowe CoDy, moim zdaniem proporcja jest ta sama.

Sam skończyłem kupowanie serii na CoD:MW dlatego, że nie zgadzam się z tym w jaki sposób seria jest "dojona" na tytule i jak bardzo odbiega od standardu, który reprezentowała sobą kiedyś. Jasne, jak kumpel podrzuci kopie z Xa albo ktoś zapoda konto ze Steam bym zagrał to spoko ale kupić nie kupię i coraz więcej znajomych podejmuje tą samą decyzję.

To my gracze głosujemy, co jest dobre a co nie a to, ze ktoś nie zagra w grę która aktualnie jest na topie to nie znaczy, że jest lamą czy odstaje od społeczeństwa etc.

Zresztą same CoDy nie są AŻ takim złem wcielonym. Są to w miare udane gry, tyle, że polityka wydawania ich tak często i znikome zmiany w porównaniu do poprzednich części sprawiają, ze sporo osób ma wrażenie, że od czasu MW dokupuje sobie tylko mody do swojej gry.

BTW

Kocham też tutaj, że przy jakimkolwiek wspomieniu do BF3, gdziekolwiek, pojawia się ktoś "co grałeś już w BF3? Nie, to się zamknij" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 17:10, Henrar napisał:

Z czystej ciekawości: ktoś w ogóle zrobił grę toczącą się podczas Wojny w Korei?


Korea: Forgotten Conflict... Theatre of War 3: Korea... Więcej nie widziałem, ale takowe są... A strzelanka mogłaby być fajna, wystarczy dobry pomysł, a ludzie od CoD''a potrafią zrobić naprawdę dobrą otoczkę wojenną do swoich gier... dlatego i to by się pewnie sprzedało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba taka rotacja, że raz mamy CoD-a od Treyarch a raz od Inifinity Ward. Nie będzie efektu przejedzenia się od tego samego studia ;p Czekam na MW3, mniam ;p

@Henrar była wojna w Japonii ;p W World At War i było good ;p Zapewne zrobią wojnę w Korei ,ale jaki będzie tam związek sił Amerykańskich ? :P Chyba, że będą zmyślać co by było nawet interesujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować