Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szok! Treyarch już pracuje nad nowym Call of Duty

79 postów w tym temacie

Tak, "swoje zdanie" to dobry wybieg, podobnie jak zalosna kategoryzacja tego co jest bardziej fanbojskie, a co nie :) Z jednym sie jednak zgodzic wypada: ta dyskusja jest bezsensowna, nie postarales sie ;) EOT w takim razie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 00:05, kodi24 napisał:

Tak, "swoje zdanie" to dobry wybieg, podobnie jak zalosna kategoryzacja tego co jest
bardziej fanbojskie, a co nie :) Z jednym sie jednak zgodzic wypada: ta dyskusja jest
bezsensowna, nie postarales sie ;) EOT w takim razie;


Tu coś na rozluznienie;]- http://www.wiocha.pl/176030,Ohh_Justinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że doszliście do wniosku iż dalsza off-topicowa dyskusja jest bezcelowa bo po zajrzeniu do tematu zacząłem się zastanawiać czy nie powinienem sam zakończyć tej przepychanki paroma warnami za spam.
Proszę o to aby następne posty zawierały komentarze do artykułu a nie tego jak fani tych gier traktują się wzajemnie.

Kajmal - co do Twojego pytania to nie dostałeś tym razem żadnego degrada (ani ostrzeżenia) więc nie ma czego cofać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 00:24, Karharot napisał:

Cieszę się że doszliście do wniosku iż dalsza off-topicowa dyskusja jest bezcelowa bo
po zajrzeniu do tematu zacząłem się zastanawiać czy nie powinienem sam zakończyć tej
przepychanki paroma warnami za spam.
Proszę o to aby następne posty zawierały komentarze do artykułu a nie tego jak fani tych
gier traktują się wzajemnie.

Kajmal - co do Twojego pytania to nie dostałeś tym razem żadnego degrada (ani ostrzeżenia)
więc nie ma czego cofać :)


Chodziło mi o tamtego poprzedniego sprzed 2 dni.Byłem przodownikiem a tera jestem tylko obywatel;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 20:04, gogiell napisał:

Ja osobiście oblewam obie "gry" ciepłym moczem i dobrze mi z tym ;).


Dołączam się.

Moja znajomość serii CoD skończyła się na instalacji jedynki.
BF-a w ogóle nie ruszałem.

Chyba dobrze o mnie świadczy, że nie dałem się ponieść "hajpowi"? /joke (czyżby?)

Coś na temat:
Zapewne jako jeden z wielu, proponuję Activision zmienić silnik tej corocznej gry na nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że ta wojenka to jakiś chory żart. Większość Wielkich Fanów Battlefielda (ofc nie mówię o wszystkich, bo jak tego nie dodam to się ktoś zawsze uczepi) znajomość z serią rozpoczęła wraz z Bad Company 2. I co w tym złego? A no to, że BC2... to taki maksymalnie "zCoDowany" battlefield. Perki, srerki, unlocki, kolimatorki, maksymalnie uproszczona rozgrywka... Dla kogoś, kto grał we wszystkie wcześniejsze gry to po prostu porażka (no dobra, 2142 też był lipny).
"No ale Bf3 to nie Bad Company, są duże mapy i w ogóle" - faktycznie, problem w tym, że mechanika strzelania, perki itp. zostaną żywcem przeniesione z BC... a to nie wróży nic dobrego.

Czarę goryczy przelał hajp związany z nową odsłoną Bfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 22:19, Karharot napisał:

> Gówno dla mas to twój fanbojski komentarz, który nic nie wnosi do tematu a pokazuje
że jesteś idiotą.
Degrad -1 za obrażanie rozmówcy.


Eh... Nie obrażam rozmówcy, ale jego post.... To samo powinien dostać on, bo obraża producenta gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 19:52, ziomalxd napisał:

JPD kolejny odgrzewany nie smaczny kotlet !!
ja tam wolę kupowac mohy i bfy !!

Tak samo odgrzany i zgniły ;p
Smacznego życzę, anyway

PS. odkop widze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 17:10, Henrar napisał:

Z czystej ciekawości: ktoś w ogóle zrobił grę toczącą się podczas Wojny w Korei?

Była, Korea: Forgotten Conflict - gra taktyczna z rzutu izometrycznego (coś jak Soldiers: Ludzie Honoru czy Commandos)
Do tego stareńki MiG Alley (czyli symulator walk MiG 15 vs F86 Sabre).
Ale fakt, ten konflikt jest dość zapomniany, a szkoda, bo materiał na grę jest całkiem niezły (zwłaszcza, gdyby można by było wcielić w życie plan MacArthura zbombardowania Chińczyków bombami atomowymi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 20:08, Azvar napisał:

Wiedziałem, wiedziałem! Na pewno nikt się tego nie spodziewał!

Uhhh... ale wiesz, że to chodzi o Black Ops 2, które od dawna już jest zapowiedziane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 17:58, Dared00 napisał:

> Wiedziałem, wiedziałem! Na pewno nikt się tego nie spodziewał!
Uhhh... ale wiesz, że to chodzi o Black Ops 2, które od dawna już jest zapowiedziane?


Uhhh, na prawdę wierzysz w to, że na miesiąc przed premierą gry szukaliby kogoś do zespołu? BO2 już prawie na pewno jest niemal skończone, być może nawet już jest w tłoczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 18:21, Azvar napisał:

> > Wiedziałem, wiedziałem! Na pewno nikt się tego nie spodziewał!
> Uhhh... ale wiesz, że to chodzi o Black Ops 2, które od dawna już jest zapowiedziane?
Uhhh, na prawdę wierzysz w to, że na miesiąc przed premierą gry szukaliby kogoś do zespołu?
BO2 już prawie na pewno jest niemal skończone, być może nawet już jest w tłoczni.

Uhhh... data?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 19:42, Azvar napisał:

> Uhhh... data?
Wyrocznia google mówi, że nastąpi to 13 listopada 2012 :]

Nie zrozumiałeś. Chodzi mi o to, że komentujesz news sprzed półtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 19:53, Dared00 napisał:

> > Uhhh... data?
> Wyrocznia google mówi, że nastąpi to 13 listopada 2012 :]
Nie zrozumiałeś. Chodzi mi o to, że komentujesz news sprzed półtora roku.


Kurde, rzeczywiście, cholerni nekromanci -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować