Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP RED nie boi się porównań Wiedźmina 2 do Skyrim

28 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2011 o 10:24, sznajder23 napisał:

ja stawiam na skyrim, zawiodlem sie na wiesku pecetowym a raczej wersja xboxowa (xbox
to moja glowna platforma do gier) nie wniesie rewolucyjnych zmian wzgledem pecetowej


Jeżeli pominąc łatanie dziur, bugów, dodanie filmików Bagińskiego to dlaczego miałaby w ogóle wprowadzać
"rewolucyjne zmiany względem pecetowej" (aktualnej)? Przeciez to ta sama gra. Ze Skyrim będzie inaczej?

Dnia 26.08.2011 o 10:24, sznajder23 napisał:

tylko o to że po prostu wiedźmin na x360 będzie taki sam jak na PC, a tym z wersji PC zawiodłem się niestety

Z grubsza tak, przecież to ta sama gra. Skyrim będzie inny? Graficznie na bank będą różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 11:07, Ostrowiak napisał:

Mnie TES zawsze nudziły, rzucano gracza w piaskownicę i kazano mu się bawić samemu.

Mistrzostwo gatunku? Patologia gatunku, moim skromnym zdaniem.


Podbijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to TES zawsze był bliższy mojemu wyobrażeniu fantasy, gdzie robiłeś co chciałeś, świat był w miarę "żywy". Gildie, sojusze itp. Nie czuło się presji fabuły.

Wiedźmin to gra z jasno postawionym celem i do tego jak dla mnie jest przeznaczony dla innego typu odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej Skryrim i wiedzmin mają swoje unikalne cechy. Co do skyrima juz dzis mozna stwierdzic, ze tam swiat bedzie duży i ogolno dostępny, bedziemy mieli wiecej rpgowania (wczuwania się w role), wiedzmin to jednak mały zamknięty i ograniczony świat, ale z bardzo dorodną fabułą i pochlaniajacym systemem walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować