Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Unboxing edycji kolekcjonerskiej Deus Ex: Human Revolution

45 postów w tym temacie

Ja ze zmian mógłbym zaproponować hmm ... po pierwsze znajdźcie jakieś miejsce bardziej ustronne. Z jednej strony cień, z drugiej mocno słońce przebija od okna, a to powoduje, że błyszczące elementy typu choćby okładki etc., mocno odbijają to światło i kiepsko je pod niektórymi kątami po prostu widać.
Popracowałbym jeszcze nad dźwiękiem - cały czas mimo wszystko słychać ciągły szum, strasznie tego nie lubię ;/

Ale plus za sam fakt, że coś takiego przygotowujecie, no i bardzo fajnie końcówka wyszła - muza + fajne ujęcia na elementy z EK, to powinno absolutnie zostać jako stały element przy każdej takiej prezentacji. Wyszło naprawdę fajnie! Tylko pokażcie następnym razem powoli wszystkie elementy od A do Z, wraz z pudełkiem, a nie tylko figurkę jak tutaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 11:46, TheFlyingDutchman napisał:

Ja ze zmian mógłbym zaproponować hmm ... po pierwsze znajdźcie jakieś miejsce bardziej
ustronne. Z jednej strony cień, z drugiej mocno słońce przebija od okna, a to powoduje,
że błyszczące elementy typu choćby okładki etc., mocno odbijają to światło i kiepsko
je pod niektórymi kątami po prostu widać.
Popracowałbym jeszcze nad dźwiękiem - cały czas mimo wszystko słychać ciągły szum, strasznie
tego nie lubię ;/

Ale plus za sam fakt, że coś takiego przygotowujecie, no i bardzo fajnie końcówka wyszła
- muza + fajne ujęcia na elementy z EK, to powinno absolutnie zostać jako stały element
przy każdej takiej prezentacji. Wyszło naprawdę fajnie! Tylko pokażcie następnym razem
powoli wszystkie elementy od A do Z, wraz z pudełkiem, a nie tylko figurkę jak tutaj
;-)


Wiemy, że nie mamy idealnych warunków do nagrywania. Walczymy o własne ministudio, teraz jednak musimy korzystać z sal konferencyjnych naszej firmy, a z nimi jest taki problem, że większość ścian jest przeszklona, a dźwiękowi bruździ małe echo w tych największych. Robimy co się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zanim Krzysiek otworzył pudełko wiedziałem że będzie w nim figurka xD
Czemu? Ano bo teraz się to bardzo popularne zrobiło i wszyscy wydawcy dają do kolekcjonerek figurki. Ta wyglądała trochę jak ta figurka super bohatera z ruchomymi elementami xD
Aż mi się czasy dzieciństwa przypomniały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 11:58, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Wiemy, że nie mamy idealnych warunków do nagrywania. Walczymy o własne ministudio, teraz
jednak musimy korzystać z sal konferencyjnych naszej firmy, a z nimi jest taki problem,
że większość ścian jest przeszklona, a dźwiękowi bruździ małe echo w tych największych.
Robimy co się da :)


Temat światła był już poruszony :)
Szum faktycznie jest ale delikatny i naprawdę wcale tak nie przeszkadza, bo gdy mówisz to go nie słychać...
ale... (zawsze musi być jakieś ale, prawda? :) )
Proponowałbym mówić wolniej i spokojniej. Wiem, że to wszystko jest na żywioł robione i nie wyreżyserowane, ale należy trochę popracować nad dykcją i artykulacją, gdyż czasem to co mówisz się zlewa w jedno "dlaczegowedycjachkolekcjonerskichsątakiepudełka" :)
Aha, i proponowałbym dodać jakąś cichutką muzykę pod całą długość materiału a nie tylko pod samą końcówkę :) Pod koniec oczywiście byłaby ona głośniejsza tak jak tutaj :)
Generalnie bardzo fajnie :)
Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście tzw unboxing niespecjalnie podoba. Polecam obejrzeć różne parodie na YouTube. Jak już "trzeba", to można zaprezentować zwarcie samą zawartość dodatkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie materiał jest ok. Trochę brakuje do profesjonalnych nagrań ale jak dla mnie wystarczy. Mam nadzieję że w przyszłości będzie więcej takich filmów. Co do tych pudełek to zgadzam się. Nie pasują do reszty i łatwo się niszczą. Dla mnie to najlepiej by było gdyby dawali normalne pudełko z dodatkowym napisem "Edycja Kolekcjonerska".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 12:18, RobsonAmbro napisał:

Dziś pędzę do sklepu po swój egzemplarz gry recenzja Myszastego mnie przekonała do zakupu.

PS. Kurcze fajną masz koszulkę gdzie kupiłeś? :D

Nazwę sklepu podałem Ci w mailu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto do diabła wybrał cenege na wydawcę.Gdy by wybrali porzadna firmę to też bym się cieszył EK.A tak gramowy sklepik musiał anulować zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 11:58, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Wiemy, że nie mamy idealnych warunków do nagrywania. Walczymy o własne ministudio, teraz
jednak musimy korzystać z sal konferencyjnych naszej firmy, a z nimi jest taki problem,
że większość ścian jest przeszklona, a dźwiękowi bruździ małe echo w tych największych.
Robimy co się da :)


OK, OK, tylko podrzucam swoje pomysły ;-) ale jak mówię, ogólnie na plus i przydałoby się więcej takich video elementów.

Byłoby jeszcze super gdybyście robili recenzje gier w postaci video - klasycznie: gameplay na ekranie + recenzja w tle. Zawsze się to fajna ogląda bo od razu widać gierkę i wiadomo o czym mówicie, można podpatrzeć jakieś fajne elementy, zobaczyć jak gierka faktycznie funkcjonuje, jak wygląda +/- mechanika, grafa, system rozgrywki. Szczególnie jest to przydatne w momencie, gdy tak wiele gier dzisiaj nie dostaje już wersji demo przed premierą, a takie porządne video da znacznie lepszy pogląd na gierkę niż sam tekst. Nawet jak przygotowanie go zajmie trochę czasu i video będzie np. 2-3 tygodnie po premierze gry. Podejrzewam, że sporo osób i tak przed premierą czeka na takie materiały jeśli nie ma demka, aby nie kupować w ciemno. Mam nadzieję, że jak ogarniecie spawy techniczne to udałoby się coś takiego zmontować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany, znowu unboxing. Tak jakby nie można było powiedzieć "Odpakowujemy edycję kolekcjonerską". Tak, czepiam się, bo mamy doskonały odpowiednik w języku polskim. Nie widzę więc powodu, by z niego nie korzystać.

Co do reszty - moglibyście zmienić czołówkę, ponieważ pamięta ona czasy rządów CDP. Zróbcie coś dedykowanego, bo teraz to jest do wszystkiego. A wiadomo, że jak coś jest do wszystkiego, to tak naprawdę jest do... no wlaśnie.

Druga sprawa: Krzysiek, miejscami mówisz dość niewyraźnie i trudno Cię zrozumieć. O reszcie wspomnieli moi poprzednicy.

Co do samej kolekcjonerki - figurka piękna, ale artbook wygląda mizernie. Instrukcje do gier bywały grubsze (i nie były to jakieś specjalne wyjątki). Powinni się uczyć od Redów, gdzie artbook jest pełnoprawnym albumem w twardej oprawie. Tak właśnie powinno się to wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 13:31, Vojtas napisał:

Powinni się uczyć od Redów, gdzie artbook jest pełnoprawnym albumem w twardej oprawie.


W amerykańskiej artbook jest w twardej oprawie - nie wiedzieć czemu ten w Europie jest w miękkiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 13:07, zbyglu napisał:

Mhmm jak dla mnie jest ok ale ja mało wybredny jestem ;)

PS: Możesz mi też wysłać na maila nazwę sklepu?? :P

Wysłałem, ale z mailem, który podałeś podczas rejestracji jest coś nie tak - serwer ciągle odbija moje wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować