Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Unboxing edycji kolekcjonerskiej Deus Ex: Human Revolution

45 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2011 o 14:25, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> Mhmm jak dla mnie jest ok ale ja mało wybredny jestem ;)
>
> PS: Możesz mi też wysłać na maila nazwę sklepu?? :P
Wysłałem, ale z mailem, który podałeś podczas rejestracji jest coś nie tak - serwer ciągle
odbija moje wiadomości.


Cóż trudno nie mam pojęcia czemu tak się dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja pecetowa obsługuje Steama, więc tu problemów z polskim językiem nie będzie - można ustawić w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, nareszcie sensowne wideo na gramie się zaczynają pojawiać, oby tak dalej Knicz.

Co do pudełek to się zgodzę, ten karton zawsze zostawiam, a kupuje zwykłe pudełko plastikowe na płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani zawsze kupią to co producent wsadzi, choćby to było "bele co".
Po co wykosztowywać się na jakąś figurkę. Oby III część była tak dobra ja I.
I to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko miał kasę na kolekcjonerkę to nawet przez sekundę bym się nie zawahał, niestety mam teraz trochę innych wydatków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wyjaśni czemu w naszym pięknym kraju nie będzie w sprzedaży EK na PC? Może ktoś w Cenedze pracuje albo ma wtyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy do poprawy:
- podłożyć pod całość muzykę, tak aby była ledwo słyszalna. Nada to trochę klimatu :)
- mówić wolniej! Do zrozumienia pierwszego zdania w całości potrzebowałem odtworzyć trzy razy film ;)

Po za tym światło mi nie przeszkadza, szumów nie słyszę, wszystko bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem problemu z tym ze nie ma polskich napisow. Ja kupilem gre w Irlandii bo tam mieszkam, cala po angielsku, jednak w steamie kiedy kliknalem wlasciwosci gry wybralem sobie jezyk polski, po okolo 20 minutach sciagania mam polska wersje gry, czy to by nie zadzialalo w przypadku specjalnej edycji przeciez ona tez instaluje sie poprzez steam prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie prezentacja była ok. Ogólnie uważam taki unboxing kolekcjonerek za dobry pomysł, można się "na żywo" przekonać ile dana edycja jest warta. Mały, jeden element- mianowicie faktycznie słowo "unboxing" można zastąpić polskim odpowiednikiem tak jak zasugerował użytkownik Vojtas.
Co do samej kolekcjonerki przy ek wieśka 2 wydaje się marna, tylko ta figurka jest faktycznie niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 12:26, Gosu napisał:

Nie bardzo rozumiem problemu z tym ze nie ma polskich napisow. Ja kupilem gre w Irlandii
bo tam mieszkam, cala po angielsku, jednak w steamie kiedy kliknalem wlasciwosci gry
wybralem sobie jezyk polski, po okolo 20 minutach sciagania mam polska wersje gry, czy
to by nie zadzialalo w przypadku specjalnej edycji przeciez ona tez instaluje sie poprzez
steam prawda?

No właśnie, jeśli się uprzesz, to na PC obejdziesz jakoś ten problem, niestety konsolowcy nie mają już tak różowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, jak można się podniecać filmikiem na którym ktoś otwiera pudełko z grą? Czy to naprawdę jest aż tak ekscytujące? Może wrzucę na YT "Unboxing papier toaletowy, 8-mio pak". Jak dla mnie: żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 20:45, mrxenomorph napisał:

A ja się zastanawiam, jak można się podniecać filmikiem na którym ktoś otwiera pudełko
z grą? Czy to naprawdę jest aż tak ekscytujące? Może wrzucę na YT "Unboxing papier toaletowy,
8-mio pak". Jak dla mnie: żenada...

Jakaś durna moda od dwóch lat jest na te całe unboxingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 20:45, mrxenomorph napisał:

A ja się zastanawiam, jak można się podniecać filmikiem na którym ktoś otwiera pudełko
z grą? Czy to naprawdę jest aż tak ekscytujące? Może wrzucę na YT "Unboxing papier toaletowy,
8-mio pak". Jak dla mnie: żenada...


Ja bym nie przesadzał, niektórzy po prostu chcą zobaczyć na żywo zawartość, żeby stwierdzić czy warto kupić tą kolekcjonerkę czy zwykłą edycję, bo przy ich cenach lepiej się upewnić na 100% a nie zawsze na zdjęciach wszystko widać.

PS ale to o papierze toaletowym świetne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie można było dać np. obrazków i zdjęć poszczególnych elementów wraz z opisem? Może ktoś nie ma ochoty oglądać kilkuminutowego filmiku, bo po prostu czytając i oglądając obrazki dowiedziałby się wszystkiego znacznie szybciej.

Zwłaszcza, że nadal nie wiem, co to jet ten cały osławiony "cyberbiceps". Czy nie można by tego przedłużonego rękawa zdjąć i pokazać? Zresztą z tego, co widać, to szkoda było brać udział w konkursie o to :P.

No i inna sprawa to słownictwo używane przez ekipę gram.pl. Unboxing? Nadużywanie słowa debiut i nieprawidłowe używanie słowa "funkcjonalność" to kolejna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tu pytam, ale... czy wiadomo coś w sprawie konkursu z "rękawem"? Pojawił się i zapadło milczenie. Były jakieś wyniki ogłaszane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 09:53, Ring5 napisał:

Sorki, że tu pytam, ale... czy wiadomo coś w sprawie konkursu z "rękawem"? Pojawił się
i zapadło milczenie. Były jakieś wyniki ogłaszane?


Na Facebooku ten konkurs się odbywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować