Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Gothic 3 czy Neverwinter Nights 2 ?

32 postów w tym temacie

Wiem ,że do premiery tych gier jest jeszcze sporo czasu ale z powodu braku dobrych gierek (i z braku hajsu) mogę kupic jedną z tych gier.

Dlatego zwracam się do was - forumowiczów żebyście mi pomogli w tym wyborze ,gdyż ani razu nie grałem w żadną częśc tych gier (!). Wiem ,że pomyślicie tal : ''Jeśli nie grał w żadną częśc tych gier to niech se kupi jedną z poprzednich np. Gothic 2'' - ta spoko ale jak już mówiłem nie mam hajsu i jakbym kupił jakąś z innych gier to nie maił bym na jedną z TYCH gier (a kieszonkowego jeszcze nie mam :( )

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zaczynanie serii Gothic od III części, to głupota (bez urazy). Ta gra to seria związana wspólną fabułą, kolejne części są kontynuacją popredniej. Polecam Gothic jak najbardziej, ale zaczynając od "jedynki", która z resztą jest na chwilę obecną tanią grą.
Jeżeli chodzi o NWN2, to ta sama sytuacja, proponuję pierwaj jedynkę. Gra jednak całkiem inna od Gothca, jednak również wg mnie warta uwagi.
Jeżeli nie grałeś w te gry, nie widziałes ich, to może wejdź na strony oficjalne tych gier, poczytaj, obejrz screeny; to może ułatwić wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 16:50, Norbi.7 napisał:

Wiem ,że do premiery tych gier jest jeszcze sporo czasu ale z powodu braku dobrych gierek (i
z braku hajsu) mogę kupic jedną z tych gier.

Dlatego zwracam się do was - forumowiczów żebyście mi pomogli w tym wyborze ,gdyż ani razu
nie grałem w żadną częśc tych gier (!). Wiem ,że pomyślicie tal : ''Jeśli nie grał w żadną
częśc tych gier to niech se kupi jedną z poprzednich np. Gothic 2'' - ta spoko ale jak już
mówiłem nie mam hajsu i jakbym kupił jakąś z innych gier to nie maił bym na jedną z TYCH gier
(a kieszonkowego jeszcze nie mam :( )

Z góry dzięki


Jeśli lubisz obie serie, to kup obie (o ile masz mocnego kompa), gdy wyjdą. Ja bym wybrał Gothica 3, przeszedłem całą sagę (chyba mogę to tak nazwać?), a w Newerwintera nigdy nie grałem. Może czas spróbować? Ale dopiero po Morrowindzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 17:19, krzysiek-blitek napisał:

Ale never bedzie miała lepszego multi


Lepszego? Przeciez Gothic 3 wogoole nie bedzie mial multi. Raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 19:56, Fum4R napisał:

> Ale never bedzie miała lepszego multi

Lepszego? Przeciez Gothic 3 wogoole nie bedzie mial multi. Raczej.



Tej grze nie potrzebny jest multi bo ponieważ on ma to czego nie maja inne gry.Inne są krutsze (nie wszystkie) i dlatego ci w nich pasuje multi bo niemasz co robic i kill-ujesz graczy.

P.S. Nie wypowiadaj sie o grach w które nie grałeś,lub grałes i nie przeszedłeś całej.

P.P.S.Ja grałem w obie.


(sorry za ortografie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w obie gry i bardziej podobał mi się Gothic (I i II)to są poprostu super gry,z utęsknieniem czekam na Gothic III.


Do mojego gustu pasuje bardziej Saga Gothic ale nie mówie,że Neverwinter Nights nie jest zły .

Sam musisz wybrać.

Moje oceny to :

Gothic (I 8/10),(II + NK 9+/10),(i czytając z zapowiedzi III 10/10)

Neverwinter Nights 8+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może NN jest fajną grą, ale Gothic ma tą atmosferę.
Gdy słyszę choćby "farma Onara" od razu przepełnia mnie ten klimat.
Seria Gothic zajmuje pierwsze miejsce na mojej liście uluionych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 22:00, zax92 napisał:

P.S. Nie wypowiadaj sie o grach w które nie grałeś,lub grałes i nie przeszedłeś całej.


Pan mowil do mnie? Ja przeszedlem NWN ze wszystkimi dodatkami, Gothica 2 tez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wybór jest oczywisty - Neverwinter Nights 2 , ta gra jest poprostu nieziemska ! Sam tryb singleplayer w pierwszej części nevervinter nights był powalający, a w multi nie grałem więc na ten temat się nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak najbardziej NWN2. Jedynka była wymiatająca. Tak singiel jak i multi. Jak się zdecydujesz na NWN2 to kup i jedynke. To historię poprostu trzeba przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to NWN w porównaniu do ghoptica miał o niebo lepszą fabułę. Obie gierki naprawdę wymiatają jednak troche wyzej stawiam NWN. Wierze ze ghotic 3 i NWN2 będą jeszcze lepsze od swoich poprzedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 08:47, Kasq napisał:

Jak dla mnie to NWN w porównaniu do ghoptica miał o niebo lepszą fabułę. Obie gierki naprawdę
wymiatają jednak troche wyzej stawiam NWN. Wierze ze ghotic 3 i NWN2 będą jeszcze lepsze od
swoich poprzedników.


Faktem jest, ze Gothic 2 rzeczywiscie fabułą nie wymiótł, ale jedynka miała ją naprawdę dobrą...
Generalnie jestem za Gothiciem, ale w Nevera pewnei też zagram z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybral Gothica 3... To wlasnie od gothica zaczela sie moja przygoda z rpg-ami... Bez watpienia Gothic znajduje sie w top3 moich ulubionych gier a w neverwintera pogralem godzine i nic szczegolnego w nim nie widzialem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować