Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złóż i opłać zamówienie w sklepie gram.pl, a otrzymasz za darmo jeden rozdział Wybuchających Beczek

33 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2011 o 15:44, gogiell napisał:

Czy tylko ja uważam, że niektóre promocje gram powinien sobie podarować?



Nie tylko Ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem - fajny pomysł, można zapoznać się ze stylem, w jakim poszczególne rozdziały są napisane i ewentualnie zdecydować się na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie kolesiostwo :P Ot promocja. Zrobię przyjemność autorowi i zamówię jego książkę. A co. Zaraz zobaczymy z czym w gram.pl można ją zamówić. Potem Wam napiszę czy było warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 15:53, Imeilic napisał:

Książka naprawdę tak kiepsko się sprzedaje, że potrzebuje takich akcji?

Obecnie w sprzedaży znajduje się drugi nakład, wiec nie jest tak źle ;)

>Kolesiostwo całą gębą...
>
Gram.pl jest patronem medialnym książki, więc nic złego w tym, że ją promujemy. Nikogo nie zmuszamy do zapoznania się z nią, po prostu dajemy taką możliwość zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, naprawdę opłaca im się rozpruwać egzemplarze książek po to by dać komuś jeden rozdział??!! Ponadto niszczenie książek to barbarzyństwo. Książki niszczyli naziści i wiemy jak to się skończyło. Shame on U gram.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 15:44, gogiell napisał:

Czy tylko ja uważam, że niektóre promocje gram powinien sobie podarować?


To naprawdę proste: nie interesuje Was ta promocja, nie zwracajcie na nią uwagi. Przecież zapoznanie się z fragmentem książki nie jest tiutaj warunkiem otrzymania zamówionego w sklepie towaru.

Moim zdaniem warto przeczytać nawet jeden rozdział chociażby dlatego, że może się on stać dobrym punktem wyjścia do ciekawej wymiany zdań w gronie znajomych, bo niektóre tezy autora są dość kontrowersyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może to, co napiszę będzie dla kogoś kontrowersyjne, ale pomimo faktu, że treść książki mnie mocno intryguje, to... odrzuca mnie jej okładka. Niby zgadzam się z tym, że nie należy oceniać książki po okładce, ale mimo wszystko powinna ona coś sobą reprezentować i zachęcać do sięgnięcia po tytuł (zwłaszcza traktujący o grach, których jednym z głównych atutów jest grafika), a tutaj mamy do czynienia z okładką zaprojektowaną najwyraźniej przez miłośnika clip- i wordartów z pakietu MS Office.

Być może taki był pomysł autora (książki lub okładki), ale do mnie on kompletnie nie trafia. Pomyślcie też proszę o tym, że nieatrakcyjna okładka często dyskwalifikuje książkę w charakterze prezentu - a ta konkretna pozycja mogłaby stanowić wręcz fantastyczny podarunek dla wszystkich miłośników gier komputerowych.

Promocja według mnie dosyć dobrze pomyślana :) Nie wiem czy macie w ofercie też inne książki i czy umowa by na to pozwalała, ale myślę że taką akcję warto by było rozpowszechnić na szerszy asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem co z wami ludzie, Gram.pl dają wam coś za friko do zakupu to jeszcze marudzicie o ostro się wam poprzewracało w czerepach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 16:41, kolo6 napisał:

Naprawdę nie wiem co z wami ludzie, Gram.pl dają wam coś za friko do zakupu to jeszcze
marudzicie o ostro się wam poprzewracało w czerepach ;/


Oczywiście, że marudzimy, bo to jest śmieszne. Zamiast rozesłać ten darmowy rozdział wszystkim na maila w ramach akcji promocyjnej, ew. po prostu opublikować go na stronie, oni robią nam łaskę i "złóż zamówienie, a dostaniesz od nas to niesamowite coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą co się przejmujecie ? Jestem z zawodu programistą. Ostatnio eksperymentuje z grami 2D w przeglądarce (takie hobby). Przy okazji czytam sporo materiałów na ten temat.
Kupiłem sobie jakaś tanią drukarkę (ot żeby wypluć czasami jakiś schemat dla klienta) + Dead Space 2 + te wybuchające beczki.

Nie chcecie to Wasza sprawa. Ja też nie wiem czy chce. Ale 30zł mnie nie zbawi. Więc książkę dostanę w poniedziałek albo wtorek, przeczytam wieczorkiem i Wam napiszę co myśle :P Co Wy na to ? Kto wie, jak moja opinia będzie miała jakikolwiek sens to Gram.pl ją gdzieś zamieści jako opinię "niezrzeszonego co zamiast narzekać kupił i sam zobaczył".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2011 o 16:47, dariuszp napisał:

Nie chcecie to Wasza sprawa. Ja też nie wiem czy chce. Ale 30zł mnie nie zbawi. Więc
książkę dostanę w poniedziałek albo wtorek, przeczytam wieczorkiem i Wam napiszę co myśle
:P Co Wy na to ? Kto wie, jak moja opinia będzie miała jakikolwiek sens to Gram.pl ją
gdzieś zamieści jako opinię "niezrzeszonego co zamiast narzekać kupił i sam zobaczył".


Swoją recenzję możesz opublikować na karcie produktu książki w naszym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować