Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Radujmy się – gry Blizzarda wracają do oferty CD Projektu

112 postów w tym temacie

Ceny wysokie, ale do tego trzeba się już przyzwyczaić w przypadku Blizzarda. Dobrze, że gry wracają do oferty, gdyż jakiś czas temu sam szukałem WarCrafta 3 z dodatkami po przystępnej cenie.

Czy powyższe gry są w wydaniu Platynowa Kolekcja, czy jakimś innym?

A na marginesie, osoby zrażone polską lokalizacją tych pozycji powinny wiedzieć, że rejestracja klucza na B.Net pozwala na ściągnięcie installatorów w dowolnym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysokie? 30 zł za StarCrafta + Brood War to naprawdę niska cena (ale mi już jest niepotrzebny, bo mam). Jedyna droga gra w tym zestawie to SC2 (ciekawe, kiedy stanieje, ale pewnie dopiero kilka lat po premierze). A ten WarCraft III Gold to będzie w polskiej czy angielskiej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza, że wszystkie nowe gry Blizzarda też wyda CD Projekt czy tylko zajmie się klasykami? Coś niejednoznaczny ten news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 16:11, TobiAlex napisał:

SuavekS to nie wiem jak szukałeś, na Allegro klucze po 13 zł.


Może woli pudełko niż sam klucz? ;)

Szkoda że Starcraft 2 taki drogi. Pewnie nieprędko stanieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 16:14, Reffanov napisał:

Może woli pudełko niż sam klucz? ;)


W przypadku SC2 to bym jednak kupił klucz, a nie pudełko (a mam akurat wersję fizyczną), mimo iż jestem fanem takich wydań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 16:14, Reffanov napisał:

Szkoda że Starcraft 2 taki drogi. Pewnie nieprędko stanieje...


w dniu premiery kupiłem taniej...


"radujmy się" - świat dysku, gildia błaznów? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 złotych za Diablo 2? Za grę, którą wydano już chyba ponad 10 lat temu? Czy kogoś po...tentegowało?

I do tego ciągle na czterech płytach zamiast na DVD... bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fajnie, bo takiego D2 poniżej 100 zł ciężko było kupić. Ja sam jestem zainteresowany pierwszym StarCraftem i trzecim WarCraftem. Ciekawe jakie to wydania będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ceny wysokie bo klucz do SC z dodatkiem na allegro to 12 zł a do diablo 2 z dodatkiem to 15 zł. ostatnio kupiłem W3 z dodatkiem za 36 zł (oczywiście klucze).
więc oferta słaba. co innego jakby zrobili pack DII z W3 za 60 zł. schodziłby jak ciepłe bułeczki.
a SCII będzie miało nowy dubbing cdprojektu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena SC2 mogłaby już spaść, szczególnie biorąc pod uwagę klucze na Allegro, Diablo i Warcraft ze 2 dychy za drogie, za taką cenę kupiłem zapasową kopię Diablo 2 i packu W2, SC i Diablo już jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 16:22, ZuTheSkunk napisał:

60 złotych za Diablo 2? Za grę, którą wydano już chyba ponad 10 lat temu? Czy kogoś po...tentegowało?

I do tego ciągle na czterech płytach zamiast na DVD... bez komentarza...

To jest Blizzard. Za jakość od wydawcy trzeba płacić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 16:23, Perry_Cox napisał:


Fajnie, bo takiego D2 poniżej 100 zł ciężko było kupić. Ja sam jestem zainteresowany
pierwszym StarCraftem i trzecim WarCraftem. Ciekawe jakie to wydania będą.


Co?! D2 poniżej 100 zł ciężko było kupić? Przecież tych pudełek z platynowej kolekcji multum było:P Ja sam kupiłem D2 jakieś 5 lat temu za 60 zł, właśnie w Platynowej Kolekcji.

Warcrafta może dokupię, bo nie mam:) Reszta mnie nie interesuje, ale stoi już na połce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra ze CDP odzyskało Blizzarda, mam nadzieje ze ceny zostaną skorygowane w przeciągu najbliższych miesięcy, osobiście obstawiał bym, uswiadomienie klientom ze podstawka wowa posiada w sobie juz dodatek burning crusader i obizyl bym cene wratha i cata by przyciagnac jak najwiecej osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Piszę o ostatnich miesiącach. Kilka lat temu to rzeczywiście tego dużo było, sam kupowałem D2 kumplowi w MM za 60 zł i z dostępnością nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować