Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Radujmy się – gry Blizzarda wracają do oferty CD Projektu

112 postów w tym temacie

Srogie ceny, gdy tak każdą uwalić o połowę byłoby pięknie. A tak, to skuszę się na Starcrafta pierwszego, bo jeszcze go nie mam a wstyd takiego klasyka w swojej kolekcji nie posiadać. Resztę mam, albo mnie nie interesuje WoW. Czekam na kolejne Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, widać czyje gry mają najlepszą jakość i grywalność, skoro D2 kosztuje 10 lat po premierze tyle, ile niektóre gry 2 lata po premierze (a po 10-ciu chodzą po 10 zł :P).
Poważnie bym się zastanowił nad jakimś zestawem Starcraft + Brood War + Warcraft 3 + Frozen Throne + Diablo 2 + Pan Zniszczenia za jakieś 100zł, no góra 120 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 16:50, Henrar napisał:

Jak miał LEM dostać po tyłku za ceny, skoro sam się na nie zgodził? Myśl.


PS. CDP też się zgodziło na ich warunki - ceny gier wciąż się nie zmieniły.


Lem się zgodził na takie ceny bo każdy lubi forsę, a skoro to gry blizzarda to myślą ,że mogą zbijać forsę. Więc Sam pomyśl. Każdy by na to poszedł. Napisali ,że można liczyć na zniżkę. Mnie to rybka bo już mam stara2. A ceny jak były takie zostały po utracie licencji na gry Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raduję się, że gry wróciły do sprzedaży detalicznej. Niestety nie raduje się patrząc na ich ceny. Klucz do Diablo 2 można wyrwać za 20+ PLN. Uważam, że CDP ma słabych analityków, marketingowców etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabych analityków, marketingowców, etc? Jeśli dobrze rozumiem newsa, to oprócz staroci wydadzą także nowe rzeczy. SC II cz 2 i D III. Jeśli tak to super posuniecie z ich strony. Gry są drogie, ale mają swoją renomę. Poza tym mówienie coś o jakości ludzi z CDP bez wiedzy ile kosztuje ich ta licencja jest nie na miejscu. Bo jeśli jest relatywnie tania, to zawsze lepiej mieć w ofercie produkt, za który nie trzeba dużo płacić, i sprzedać 2 sztuki, niż go nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 17:58, SpecShadow napisał:

Bardzo ciekawi mnie, czy uda im się dostarczyć dodatkowe egzemplarze Złotej Edycji Neverwinter
Night 2 (podstawka + 2 dodatki). Wiem, że z tym mieli problemy.


hm? Neverwinter Nights 2? a od kiedy ta gra ma coś wspólnego z Blizzardem? :)
jeśli się mylę, proszę mnie oświecić.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 16:13, rammi napisał:

Czy to oznacza, że wszystkie nowe gry Blizzarda też wyda CD Projekt czy tylko zajmie
się klasykami? Coś niejednoznaczny ten news.


cytat p. Michała Gembickiego:
Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że będziemy mogli zaoferować polskim graczom największe klasyki,
jak również nowsze tytuły Blizzarda.


Na przyszłość czytaj wolniej i uważniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przypominam, że są tu sugerowane ceny detaliczne tych produktów i w wielu sklepach, w tym naszym, będzie je można zakupić taniej."
Nauczcie się czytać ludzie a nie już płakać po kątach i emo rage robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 17:10, Abi_Dalzim napisał:

Kosmiczne ceny... 60 zł za Diablo 2?
Przegięcie.



To jest dobra cena. Jeśli ktoś bardzo chce, kupi. To jest raczej gratka dla prawdziwych fanów, wejść w posiadanie wersji pudełkowych, niż próba skuszenia kogoś do kupna prehistorycznej gry za dość sporą cenę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować