Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham City bez GfWL

56 postów w tym temacie

Jeszcze żeby twórcy najnowszego Bioshocka zrezygnowali z tego dziadostwa i będę wniebowzięty. Do tej pory obie gry stały na mojej liście pod znakiem zapytania, Batman ma od dzisiaj status "do kupienia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam większych problemów z GFWL jeszcze nie miałem, także większej różnicy mi nie to robi.

Za to mam nadzieję, że będzie na Steamworks - Achievementy dodają smaczku, ale Steam Cloud jest po prostu cudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 18:27, Mordant napisał:

Ja tam większych problemów z GFWL jeszcze nie miałem, także większej różnicy mi nie to
robi.

Za to mam nadzieję, że będzie na Steamworks - Achievementy dodają smaczku, ale Steam
Cloud jest po prostu cudne.


wyraziłeś moje zdanie w sposób idealny ;)
i to zarówno w sprawie Games for Windows Live, jak i Steama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, dla mnie, GfWL ma idiotyczny sposób logowania tzn. dopiero po uruchomieniu gry. Nie wspomnę o tym, że logowanie trwa o wiele dłużej niż na Steamie (szczególnie jak do danej gry ma się dużo DLC). Dla mnie GfWL to taki sam syf jak Origin. Oby jak najmniej gier na GfWL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 18:59, buggeer napisał:

Uff. Oby to ustrojstwo wymarło. Szczerze to już wolałbym Origin niż GfWL, bo ten MSowy
syf dowala swoje biblioteki do całego systemu i jeszcze go spowalnia.


Lepsze spowalnianie, niż spowalnianie i szpiegowanie (Origin).

Bardzo dobra wiadomość. Mam nadzieję, że GfWL zamienią na Steamworks :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat brak GfWL mi się nie podoba, bo jestem posiadaczem Xboksa i lubię ten system, nie mam kompletnie pojęcia, co ludzie do niego mają. Mi prawie zawsze się loguje przed końcem intra w np. Gears of War. Steama natomiast nie trawię, bo przy każdym uruchomieniu wywala mi reklamy, które mam kompletnie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by to była prawda, to znakomicie. Nienawidzę tego systemu, jakoś korzystanie ze Steam mnie tak nie przeraża, ale GfWL to porażka na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wam takiego nie pasuje w GfWL?
To całkiem przyzwoita platforma do gry - prosta i przejrzysta (brakuje tylko czatu).
A steam to szajs działający w tle, który nie dość, że jest zbugowany (co chwila wali wieche) to jeszcze irytuje (miedzy innymi cenami w "Sklepie")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować