Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajcie Legend of Grimrock - klasycznego dungeon crawlera w oprawie HD

52 postów w tym temacie

Monster''s Den w 3D? Heheheh - gra czysty geniusz. Nigdy nie byłem fanem tego typu gier, ale właśnie zostałem. To już wiem, przy czym spędzę dzisiejszy wieczór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 14:43, Nagaroth napisał:

No i to się nazywa powrót KLASYCZNEGO cRPG. :)

To sie nazywa powrot Dungeon Crawlerow, a nie klasycznego RPG. Kolo klasycznego RPG to nawet nie stalo.

Nice, mam nadzieje, ze bedzie wersja na Maka i Windowsa w jednym boksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 15:24, Sipso2008 napisał:

Pewniak. Daggerfall się przypomina...


Jakiż znowu Daggerfall, popatrz na walkę i sposób poruszania się. ;)
Dungeon Master, Eye of the Beholder, Lands of Lore - ech, łezka się w oku kręci. Trzymać kciuki za chłopaków, gra wygląda genialnie.

@Dzibrill
Dugeon crawlers to synonim "klasycznych RPG". Bardziej klasyczne już być nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna !
System czarowania dla maga bardzo ciekawie rozwiązany, grafika + interface to jest coś w stylu neoklasyki growej.
Znam to sprzed lat, ale wygląda nowocześnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 15:27, Dzibrill napisał:

> No i to się nazywa powrót KLASYCZNEGO cRPG. :)
To sie nazywa powrot Dungeon Crawlerow, a nie klasycznego RPG. Kolo klasycznego RPG to
nawet nie stalo.


Dungeon Crawl to najstarszy i najwcześniejszy rodzaj RPG jaki istniał, zarówno komputerowego i papierowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronę LoG śledzę już od jakiegoś miesiąca - dla mnie gra wygląda bombowo. Tylko jedna rzecz do poprzedników, którzy porównują LoG''a do M&M [mojej ulubionej serii] czy Lands of Lore - to nie będzie to samo. Bedzie dużo, dużo prościej - to będzie dungeon crawler - będziemy mieć możliwość eksplorowania jedynie lochów. Ale mimo wszystko jest nadzieja, że jeśli gra się sprzeda, to kiedyś wreszcie dane mi będzie ujrzeć remake M&M6 od Ubi...

Parę ciekawostek:
- Twórcy stwierdzili że Healer to najnudniejsza klasa w drużynie, nikt nie lubi nią grać i ją wywalili :) [w zamian każda inna klasa będzie mogła leczyć się sama]
- Odwrotnie niż we wszystkich innych dungeon crawlerach - startujemy w sercu lochu i próbujemy się z niego wydostać a nie dostać się do centrum.

Pozdro.
SAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować