Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trackmania 2: Canyon - nowy zwiastun pokazuje, dlaczego warto czekać na grę

22 postów w tym temacie

A mi właśnie wyjaśnił że za wydaniem gry stoi Ubisoft... co patrząc po ostatnim zamieszaniu z From Dust (i wielu innych grach) mam wątpliwości czy chcę to kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafa BARZO ładna, tempo równe poprzedniej części,i na dodatek te edytory i customizacja bryki... Oj szykuje się GODNY następca Trackmanii !)
Ponoć zaprzeczono wykorzystaniu najnowszego systemu antypirackiego... Ale ciekaw jestem dodatów, czy DLC, czy mikrotransakcji... Jesteśmy w dobie ery DLC - będzie aż tak dobrze i takiego "rozcinania na kupony" nie będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 12:51, KMyL napisał:

Grafa BARZO ładna, tempo równe poprzedniej części,i na dodatek te edytory i customizacja
bryki... Oj szykuje się GODNY następca Trackmanii !)
Ponoć zaprzeczono wykorzystaniu najnowszego systemu antypirackiego... Ale ciekaw jestem
dodatów, czy DLC, czy mikrotransakcji... Jesteśmy w dobie ery DLC - będzie aż tak dobrze
i takiego "rozcinania na kupony" nie będzie ?


Po przejęciu przez Ubisoft, wszystko może być możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej interesuje to jaki sprzęt będzie potrzebny aby mieć 60fps i brak lagów przy 200 graczach i ustawieniami grafiki na max w 1080p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 00:50, MBi napisał:

Mnie bardziej interesuje to jaki sprzęt będzie potrzebny aby mieć 60fps i brak lagów
przy 200 graczach i ustawieniami grafiki na max w 1080p.

Akurat Trackmania słynie z bardzo dobrze zoptymalizowanego silnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 00:08, Vytrix napisał:

Jasne, wiem tylko tyle, że jest to Nero - Me & You, ale niestety zremiksowane...


Cześć, na szczęście nie jest zremixowane. Tak brzmi oryginalna wersja drum''n''bass tego utworu. Co najwyżej jest tylko nieco pocięte (niektóre wejścia zostały skrócone, żeby dopasować do filmiku).

Co do gry: grałem w pierwszą część i była naprawdę fajna. :) Dwójka też zapowiada się rewelacyjnie. Zna ktoś może wymagania sprzętowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 13:22, DNADesigN napisał:

Co do gry: grałem w pierwszą część i była naprawdę fajna. :) Dwójka też zapowiada się
rewelacyjnie. Zna ktoś może wymagania sprzętowe?

Według wszelkich wiadomości są takie same, jak dla jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować