Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy ostateczny wygląd pani komandor Shepard w Mass Effect 3!

71 postów w tym temacie

O czym w ogóle ta dyskusja? Ty wolisz patrzeć na coś brzydkiego, ok, wolna wola. Ja i Leos8 wolimy oglądać ładną postać i też chyba nikt nie powinien się nas z tego powodu czepiać. Jeśli chodzi o prawdopodobny wygląd Shepard, to pewnie byłaby łysa jak Jack i poznaczona bliznami, ale przecież to tylko gra.
I nadal podtrzymuję opinię, że faceci wolą ładne kobiety. Tak po prostu ukształtowała nas ewolucja. Gdyby nie to, że jako zwierzęta mamy zakodowany pociąg do reprodukcji z jak najlepszymi przedstawicielami przeciwnej płci, już dawno nie byłoby nas na świecie. Zauważ, że nawet jeśli sami jesteśmy, na przykład grubi, to i tak otyłe kobiety nie stają się miłe dla oka. Biologia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 11:51, MATEmasagrator napisał:

> @ MATE
>
> Gwoli ścisłości. Brunetka to kobieta o czarnych włosach, a kobieta
o włosach
> brązowych to szatynka. :)

Rzeczywiście, dzięki. :) Wpadłem w pułapkę języka angielskiego, gdzie brunette to odpowiednik
naszej szatynki.

Brunette to po polsku brunetka, potwierdza to słownik PWN- Oxford :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1) Nigdzie w twoim poprzednim poście nie widziałem odniesienia co do odgrywania roli postaci pani Shepard. Więć argumenty kompletnie nie na temat.
Po 2) Rozmawialiśmy o wyglądzie pani Shepard. Nie o eRPeGowatości tejże wymienionej.
po 3) Atawistyczny? Wiem doskonale co to znaczy. To, że nie potrafisz odnieść tego do mojego zdania nie znaczy, że to ja popełniłem błąd.

Nie mam ogromnego pragnienia podziwiania płci przeciwnej - jestem jak każdy inny facet pod tym względem. Ty, niestety, w swojej "dojrzałości" zarzucasz mi, że to jest ... no nienormalne.

Co do tego "postać przeszła wiele" - uniwersum gry pozwala na usuwanie blizn, modyfikacje ciała, rekonstrukcję tkanek i skóry czy nawet oczojebny makijaż jaki może zrobić sobie Shepard przed walką. Więc tak, ona mogła wiele przejść i nadal wyglądać jak pani od L''Oreala czy jak to się tam pisze.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować