Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

Tablety

140 postów w tym temacie

Jeśli dobrze pamiętam to 2gen można ładować indukcyjnie. Według danych mocniejsza jest TEGRA z 1gen czy 2gen?? A może ktoś robił jakiś test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 22:09, Monster3 napisał:

Zamówiony Nexus 7 II 32GB

Cóż dodać - gratulację! :) Tym bardziej, że już został wypuszczony Android 5.0 i teraz sam na niego czekam, bo ja z kolei mam Nexusa 5. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak skończy mi się umowa na telefon też planuję kupić Nexusa 5. Zastanawiam się jeszcze nad N6 ale wydaje mi się że to już trochę za dużo do kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
moja siostra chce sobie kupić tablet. Celuje bardziej w Samsungi, ale nie za bardzo się na tym zna i poprosiła mnie, żebym się dopytał. Czy któreś modele są bardziej godne uwagi niż inne? Jeśli tak to dlaczego?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 11:16, Rick napisał:

Hej,
moja siostra chce sobie kupić tablet. Celuje bardziej w Samsungi, ale nie za bardzo się
na tym zna i poprosiła mnie, żebym się dopytał. Czy któreś modele są bardziej godne uwagi
niż inne? Jeśli tak to dlaczego?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. ;)

A w jakim przedziale cenowym i do czego miałby służyć ten tablet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2014 o 11:33, seroero napisał:

A w jakim przedziale cenowym i do czego miałby służyć ten tablet?

1000 zł lub niewiele więcej. :P
Tablet głównie do pracy. Pisanie, tabelki i tego typu rzeczy jakie robi nauczyciel w przerwach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś tablet Samsunga i słowa dobrego o nim nie mogłem powiedzieć. Urządzenie bardzo się cięło i generalnie chodziło ociężale. Od serca mogę polecieć Google Nexusa 7 2013, bo tablet jest naprawdę bardzo szybki i mieści się spokojnie w podanym przez Ciebie przedziale cenowym, a tablety Samsunga to i ponad 2000 zł potrafią kosztować. Aha, i teraz na wszystkie Nexusy jest aktualizacja do Androida Lollipop, który wprowadza sporo nowych funkcji, poprawia wydajność oraz daje o wiele ładniejszą od poprzedniej nakładkę. Mówię Ci, naprawdę warto zainteresować się tym tabletem, niż marnować czas na prawie identycznie wyglądające, przereklamowane Samsungi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 11:16, Rick napisał:

Hej,
moja siostra chce sobie kupić tablet. Celuje bardziej w Samsungi, ale nie za bardzo się
na tym zna i poprosiła mnie, żebym się dopytał. Czy któreś modele są bardziej godne uwagi
niż inne? Jeśli tak to dlaczego?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. ;)

A nie wolałbyś może wybrać ipada mini ?
Pierwsza generacja o pojemności 16 gb kosztuje 1099 zł z przesyłką a druga generacja około 1200 zł, mówię tu o nowych ze sklepu odsyłam do ceneo. Nie wiem to twój wybór ale ja będąc posiadaczem ipada mini pierwszej generacji jestem z niego bardzo zadowolony. Wszystkie aplikacje biurowe są darmowe ( pages, numbers,keynote itd.) pakiet office też jest dostępny na ipada tylko już trzeba za niego zapłacić. Problem pojawia się gdy twoja siostra będzie chciała do niego wsadzić kartę z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale znając moją siostrę-technofobkę, wolę nie kazac jej przyzwyczajać się do produktów Apple. :P Wiesz, chcę sobie zaoszczędzić narzekania przy wigilijnym stole. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy opłaca się wywalać taką kasę za samą markę? Fakt, że jakościowo są one dobre, ale gdyby odkleić znaczek apple to cena spada o co najmniej połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą zdrawko3 w 100%. Jak pisałem Ci wcześniej, zainteresuj się tabletami Google Nexus, bo jakościowo i wydajnościowo są bardzo dobre, a nie są tak przereklamowane, jak produkty z nadgryzionym jabłuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2014 o 10:08, Prince_Miki napisał:

Więc co kupiłeś? :)

Nie ja, siostra. ;) Poczytałem trochę na branżowych portalach i rzeczywiście ten nexus wypadał bardzo dobrze. A i cena była zadowalająca, więc na tym stanęło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś może o Nexusie 9? Nie ma go w jeszcze oficjalnie w Polsce, ale na Amazonie mozesz go dorwać za 350$ z darmową przeysłką. Recenzje zbierał prawie wszędzie świetne, jeśli zależy Ci na 3G to lepiej będzie już albo poczekać na polską premierę (pierwszy kwartał 2015) albo pomyśleć o innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 22:35, Saref napisał:

A myślałeś może o Nexusie 9? Nie ma go w jeszcze oficjalnie w Polsce, ale na Amazonie
mozesz go dorwać za 350$ z darmową przeysłką. Recenzje zbierał prawie wszędzie świetne,
jeśli zależy Ci na 3G to lepiej będzie już albo poczekać na polską premierę (pierwszy
kwartał 2015) albo pomyśleć o innym.


Nie zdążę na gwiazdkę. Myślałem nad Z2 i Z3 od Sony lub G-Pad od LG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałek okazję przetestować dzisiaj nvidia shield tablet i cóż... trudno mi było uwierzyć w to co zobaczyłem. Ogólnie jestem niezbyt pozytywnie nastawiony do tabletów i choć jakiś czas nosiłem się z zamiarem zakupu to ostatecznie zrezygnowałem. Shield''a widziałem wcześniej w kilku recenzjach na portalach branżowych, ale traktowałem to ustrojstwo z przymrużeniem oka. Wiecie, to coś w stylu telewizorów 3d, lub niewypał w stylu niesławnego OUYI(tak przynajmniej wtedy myślałem). Z drugiej strony patrząc na cenę tego urządzenia(1200zł za podstawowy model, który ma mniej pamięci i pozbawiony jest modemu LTE) i możliwości( w końcu tegra k1 wymiata wszystkie snapdragony) był to naprawdę atrakcyjny produkt. Tylko czy da się tego używać jak normalnego tabletu na co dzień ? Kilka godzin zabawy to chyba za mało, żeby odpowiedzieć jednoznacznie, ale muszę przyznać, ze nie miałem większych zastrzeżeń. W codziennym użytkowaniu pewnie przegrywa z ipadem mini czy yogą 2, ale wyobraźcie sobie granie na tablecie(bez żadnych kabli) w Wiedźmina 2. Mówię tu o funkcji stremowania, która w dodatku jest teraz dostępna za darmo(beta testy). Pamiętam jak mój stary radeon hd4870 nie potrafił poradzić sobie z tą grą na średnio/wysokich ustawieniach, a tutaj płynna rozgrywka bez lagów i opóźnień ! Pewnie kupiłbym tą zabawkę, gdybym miał nieograniczone fundusze. Tabletu jako takiego wciąż nie potrzebuję, ale wszystkim zastanawiającym się nad zakupem urządzenia w tym przedzialę cenowym mogę spokojnie polecić shielda(weźcie tylko poprawkę na baterię, która nie jest rewelacyjna).
Ps. Brzmi to jak post sponsorowany, ale uwierzcie, że to moje własne przemyślenia. Dawno nie czułem, że mam przed sobą rzeczywiście coś, co można nazwać "nową generacją" grania mobilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 16:46, Net_com napisał:

Miałek okazję przetestować dzisiaj nvidia shield tablet i cóż... trudno mi było uwierzyć
w to co zobaczyłem. Ogólnie jestem niezbyt pozytywnie nastawiony do tabletów i choć jakiś
czas nosiłem się z zamiarem zakupu to ostatecznie zrezygnowałem. Shield''a widziałem
wcześniej w kilku recenzjach na portalach branżowych, ale traktowałem to ustrojstwo z
przymrużeniem oka. Wiecie, to coś w stylu telewizorów 3d, lub niewypał w stylu niesławnego
OUYI(tak przynajmniej wtedy myślałem). Z drugiej strony patrząc na cenę tego urządzenia(1200zł
za podstawowy model, który ma mniej pamięci i pozbawiony jest modemu LTE) i możliwości(
w końcu tegra k1 wymiata wszystkie snapdragony) był to naprawdę atrakcyjny produkt. Tylko
czy da się tego używać jak normalnego tabletu na co dzień ? Kilka godzin zabawy to chyba
za mało, żeby odpowiedzieć jednoznacznie, ale muszę przyznać, ze nie miałem większych
zastrzeżeń. W codziennym użytkowaniu pewnie przegrywa z ipadem mini czy yogą 2, ale wyobraźcie
sobie granie na tablecie(bez żadnych kabli) w Wiedźmina 2. Mówię tu o funkcji stremowania,
która w dodatku jest teraz dostępna za darmo(beta testy). Pamiętam jak mój stary radeon
hd4870 nie potrafił poradzić sobie z tą grą na średnio/wysokich ustawieniach, a tutaj
płynna rozgrywka bez lagów i opóźnień ! Pewnie kupiłbym tą zabawkę, gdybym miał nieograniczone
fundusze. Tabletu jako takiego wciąż nie potrzebuję, ale wszystkim zastanawiającym się
nad zakupem urządzenia w tym przedzialę cenowym mogę spokojnie polecić shielda(weźcie
tylko poprawkę na baterię, która nie jest rewelacyjna).
Ps. Brzmi to jak post sponsorowany, ale uwierzcie, że to moje własne przemyślenia. Dawno
nie czułem, że mam przed sobą rzeczywiście coś, co można nazwać "nową generacją" grania
mobilnego.


Ja zakupiłem ten Tablet w wersji dla "bogaczy" czyli 32 GB + LTE i powiem tak. Mam dwa tablety w domu Samsunga Galaxy Tab 4 z LTE i Shield. Jeśli miałbym dziś wybierać miedzy nowym Tabem a Shiedlem bez LTE brałbym Shielda bez LTE. Wydajność która powala, gry na Gridzie są wysłane jako obraz na twój tablet, przez internet coś jakbyś grał u kogoś na serwerze. Mówisz Yoga, iPad Mini, ja mówię kto co woli to jest tablet przystowosowany do graczy, mam go z zestawem Green Box + Kontroler. Wszystko działa płynnie i stabilnie. Bordelands 2 na tablecie no problem wystaczy tylko mieć LTE nielimitowane np. w Play i grasz w Bordera jadąc busem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować