Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - milion niebawem pęknie

57 postów w tym temacie

Nic dziwnego, Wiedźmin był wielkim hitem (i nadal jest) to Wiedźmin 2 też musi, ma lepszy start ja osobiście mam ES, a nie EK ale to się zmieni jak będzie Wiedźmin 3 :P. Jedyne czego żałuję w 2 to to, że jest taki krótki, bo co to jest Epilog, Akt 1,2,3 i Prolog. ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako szczęśliwy posiadacz kolekcjonerki mogę jedynie powiedzieć, że gra bez wątpienia zasłużyła sobie na osiągnięty sukces. Podzielam również nadzieje Pepsiego - oby Zabójcy Królów (w wersjach na obydwie platformy) sprzedali się jak najlepiej - talent chłopaków z CDPR zasługuje na każdy grosz, cent, czy inną drobną monetę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, ma dobić do 3 mln, sprzedanych kopi, i szczerze mu tego życzę, bo jak dla mnie jest to gra roku, która bije takie tytuły jak, Killzone 3, Crysis 2,Dragon age 2,Dead space 2, Bulletstorm, i wiele innych tytułow, z którymi miałem okazję się zapoznać, Niech ten wynik rośnie cały czas, by kolejna odsłona była jeszcze lepsza, co jest nie możliwe:) ale niech tak się stanie, Pozdro fanom Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Myślę, że osiągnięcie wyniku powyżej 2,5 mln sprzedanych kopii dla wersji PC jest jak najbardziej realne (i to pomimo znowu kompletnie schrzanionej kampanii reklamowej w USA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest recenzja Wiedźmina 2 zrobiona przez Angry Joe. Można ją obejrzeć np tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=ZalDXnEC1cE

Pomijając przedługi niesmaczny wstęp, świetnie określił Wiedźmina 2. Gra jest wyśmienita. Wszystko co jej brakuje do ideału to tutorial (dla początkujących) i rozbudowany 3 akt.

Czepiał się jeszcze opcji szybkiego przemieszczania ale tu się nie mogę zgodzić. Świat jest na tyle mały że nie jest to potrzebne.

Zresztą wszystko o czym mówił ma zostać poprawione w wersji 2.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na niepotrzebnie ukonsolowiony (niestety, muszę to twórcom zarzucić) produkt wydany na platformę, "gdzie gry W OGÓLE się nie sprzedają" - tylko pogratulować. Multiplatformowe tytuły często nie mogą się takim wynikiem pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie największą bolączką w wiedźminie było to, że nie byłem w stanie przeczytać żadnego hintu. Monitor mam 1024x768 i tekst był po prostu nieczytelny. W wersję 2.0 znowu sobie zagram mam nadzieje że będzie lepiej. Przy okazji to normalne, że miałem takie samo zakończenie niezależnie od tego czy zabiłem final bossa czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Mnie gra bardzo słaba całe szczęście, że pozbyłem się ich akcji ponieważ teraz lecą w dół. Poczekam rok i znowu je kupię po niskiej cenie. Skyrim pobije wiedźmina w każdym aspekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 12:08, Siberian_Husky napisał:

Hmm a dość niedawno wytykano Bullestorm, że tylko milion sprzedał ;)


Na TRZECH platformach, przy ogromnej kampanii reklamowej i wersji na xbox''a 360 wspieranej betą Gears of War 3. Gdyby nie ta beta, to wątpię, czy Bulletstorm sprzedałby się w więcej jak 700-800 tysiącach kopii. xP
No i nie zapominajmy, że Bulletstorm to FPS, czyli obecnie najbardziej popularny i dochodowy gatunek gier (a na pewno dużo bardziej niż actionRPG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 12:08, UMBUS napisał:

Jak dla Mnie gra bardzo słaba całe szczęście, że pozbyłem się ich akcji ponieważ teraz
lecą w dół. Poczekam rok i znowu je kupię po niskiej cenie. Skyrim pobije wiedźmina w
każdym aspekcie.


To źle robisz. Idą w dół ze względu na spór o wersję X360. Ten spór przesunął Wieśka na następny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było żeby ten bubel jakim jest wiedźmin 2 w w wersji 2.0 poprawiono. Panowie z Cd Projekt Red zrobili grę ładną i to tyle pozytywów. Fabuła krótka, zadania proste, poziom trudności po złapaniu o co biega nie istnieje, a szczytem wszystkiego co przelało czarkę goryczy był akt 3 kt kończy sie w maks 30 minut. A wysyp eq w tym akcie mógłby spokojnie obrodzić poprzednie akty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować