Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz_ubisoft

Might & Magic: Clash of Heroes

15 postów w tym temacie

Witajcie,

Słyszeliście może o grze Might & Magic: Clash of Heroes? Rozgrywka ma miejsce w realiach Might & Magic, więc może być fajną rozgrzewką przed premierą VI-tej części Herosów. Akcja gry ma miejsce 40 lat przed wydarzeniami z piątej części Herosów. Might & Magic: Clash of Heroes to połączenie gry cRPG, gry logicznej i strategii turowej. Do dyspozycji jest 30 godzin kampanii w trybie jednoosobowym ale możecie też zmierzyć się ze znajomymi w sieci w trybie multiplayer lub przed jednym komputerem w trybie hot seat.

http://www.youtube.com/watch?v=wazUuabl7Cc

Co myślicie o takiej wersji Herosów?


Pozdrawiam,
Mateusz Ubisoft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 12:23, PawelGothic96 napisał:

Z tego co oglądałem ta gra ma bardzo mało wspólnego z VI częścią Herosów. Kupiłbym to
jak to był czysty RPG bez takiej grafiki jak ta .

Gra ma tyle wspólnego z Herosami i ich VItą częścią, że dostajesz praktycznie te same lokacje i postaci, czary i artefakty tylko podane w innej formie, jak widać. Aczkolwiek nie łudźmy się - jest to zupełnie inna gra i zupełnie inna forma rozrywki (i rozgrywki :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, grałem u kolegi, który zakupił sobie na Steam.

Zastanawia mnie tylko czy będzie można kupić na gram.pl wersję pudełkową, jeśli nie to zakupie na steam.

Mogę powiedzieć że walki w tej grze są równie emocjonujące co w nie jednym RTS'ie czy RPG'u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupić grę , dotychczas grałem na domówce związku z tym mam pytanie czy sejwy z dema będzie można wrzucić do kompletnej gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem na steamowej wyprzedaży, aczkolwiek czyhałem na ten tytuł od momentu gdy zawitał na PC, tylko jakoś nigdy nie miałem kaski pod ręką.

Jak na razie przebiłem się przez 3/5 gry i doszedłem do kampanii Inferno... czy tylko ja odniosłem wrażenie, że Aidan ma gówno a nie pasyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... Gra wciąga i to konkretnie. Zawsze gdy chcę skończyć grę to pojawia się syndrom "jeszcze jednej walki". Graficznie i dźwiękowo prezentuje się nieźle(styl "anime" mi specjalnie nie przeszkadza a i fajnie wygląda podczas ataków jednostek elitarnych oraz legendarnych). Dla tych, co spodobało się Puzzle Quest to pozycja obowiązkowa(choć zasady obu tytułów się nieco różnią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jes fajna, co prawda skusiłam się na nią tylko z racji tytułu poza tym niestety gra tylko graficznie nawiązuje do podobieństw z M&M:H, więc jak już pomarudziłam to w wolnym czasie(nudy) miło było w nią pograć o wiele lepsze zabicie czasu niż pasjans ;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem sciaglem to gre na iphona jest super ale w drugiej czesci jak gram godrykiem nie moge zatakowac ryceza zeby przejsc dalej jakas pomoc lub podpowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi którzy pomogliby mi z ostatnim aczikem na Steamie, tym za wygraną 2 na 2. Niestety gra w multi jest praktycznie martwa, więc ciężko nawet o sytuację by pojawili się gracze chętni na takie pojedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 11:38, luzac napisał:

Szukam ludzi którzy pomogliby mi z ostatnim aczikem na Steamie, tym za wygraną 2 na 2.
Niestety gra w multi jest praktycznie martwa, więc ciężko nawet o sytuację by pojawili
się gracze chętni na takie pojedynki.


Mógłbym się pisać ale dopiero w niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować