Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt polskim wydawcą Diablo III

99 postów w tym temacie

O, duża sprawa.

W sumie to się cieszę, zawsze to krok do przodu dla CDP. Ale co do samej gry mam mieszane uczucia, szczególnie po ujawnieniu ceny nowego Torchlight''a (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:06, Laston napisał:

Ciekawe czy powalczą trochę o cenę, czy nie mamy o czym marzyć

Sądząc po ostatnich ich "wznowieniach" pozostałych gier Blizzarda, gdzie Starcraft 2 sugerowaną cenę miał 199 zł to nie liczyłbym na niską cenę. Zapewne sugerowana będzie 189-199 zł jeśli chodzi o pudełko (klucze pewnie już w dniu premiery będą za 149-159 chodzić) a jeśli ktoś będzie chciał mieć pudełko po niższej cenie to pozostanie tylko poszukanie tańszych ofert na stronach zagranicznych (sam kupiłem angielską kolekcjonerkę SC2 za około 40 zł taniej niż gdyby to wyszło w Polsce).

Poza tym kupienie gry w Polsce będzie zapewne oznaczać tak jak w przypadku SC2 jedynie polską wersję (nie mam wątpliwości, że będzie ssała, bo pewnie zrobi ją ten sam team) na płycie a angielska będzie wyłącznie do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę dołożyć te 30 - 40 zł żeby mieć pudełko (zwłaszcza, że ostatnio gier mało co kupuje ;p). Pewnie i tak zdążę wystarczającą kwotę uzbierać 2 - 3 razy zanim będzie premiera ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:10, Arcling napisał:

Poza tym kupienie gry w Polsce będzie zapewne oznaczać tak jak w przypadku SC2 jedynie
polską wersję (nie mam wątpliwości, że będzie ssała, bo pewnie zrobi ją ten sam team)
na płycie a angielska będzie wyłącznie do ściągnięcia.


Mi tam ściągnięcie ang wersji nie sprawiło problemu, ale faktem jest ze SC2 był jedną z nielicznych gier w których nie mogłem znieść polskiego Dubbingu. Tylko nie powinniśmy oceniać pol dubbingu w D3 zanim go nie usłyszmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mi to oceniać, ale w swych szacunkach Pan Marcin Iwiński ciut się pomylił i niedoszacował liczby odbiorców Diabelnego III na krajowym rynku... Chyba, że to taka ostrożna prognoza aby móc później się pochwalić "jesteśmy tacy super że wykonaliśmy 300% normy" ;)

Bardzo dobrze że CDP będzie odpowiedzialne za wprowadzenie tego tytułu na nasz rodzimy rynek. W sumie i tak zamierzam grać w wersję anglojęzyczną, ale jeśli będzie możliwość wyboru języka w grze z pudełka ze sklepu to kupię u nas za złotówki ^^. Cały czas ogarnia mnie pusty śmiech jak skojarzę sobie spolszczenie Diabła I przez bodajże Czechów - Długi Bow, czar "świtź" i inne tego typu kwiatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:26, athelas napisał:

Bardzo dobrze że CDP będzie odpowiedzialne za wprowadzenie tego tytułu na nasz rodzimy
rynek. W sumie i tak zamierzam grać w wersję anglojęzyczną, ale jeśli będzie możliwość
wyboru języka w grze z pudełka ze sklepu to kupię u nas za złotówki ^^. Cały czas ogarnia
mnie pusty śmiech jak skojarzę sobie spolszczenie Diabła I przez bodajże Czechów - Długi
Bow, czar "świtź" i inne tego typu kwiatki ;)


Niestety wersje ang będzie trzeba ściągnąć z BN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi najlepsza informacja od dłuższego czasu ;)
Najlepszy Polski Dystrybutor zajmie się dystrybucją gry na którą czekam już tyle czasu, bardzo miła informacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:27, Fang napisał:

Ciekawe jaką walną cenę 250-300 zł? Wcale by mnie to nie dziwiło...


Twoja wypowiedź to 100% Trolling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:29, ZubenPL napisał:

Twoja wypowiedź to 100% Trolling.


A Twoja to zwykły spam... Chcesz nagrodę? Nie? tak myślałem więc wróć do tematu tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak było :) Fajnie, że jest ciąg jak przez wszystkie części Diablo :) Czyli mam 1, 2 i 3 od CD-Projektu bomba :) Liczę na porządną lokalizację jak zawszę :) Ten kto narzeka na pełną polską lokalizację powinien się wstydzić. Do stara2 był świetny. Liczę, że w Diablo 3 też będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:31, vegost napisał:

Czyli tak jak było :) Fajnie, że jest ciąg jak przez wszystkie części Diablo :) Czyli
mam 1, 2 i 3 od CD-Projektu bomba :) Liczę na porządną lokalizację jak zawszę :) Ten
kto narzeka na pełną polską lokalizację powinien się wstydzić. Do stara2 był świetny.
Liczę, że w Diablo 3 też będzie dobry.


CDProjekt nie będzie robił lokalizacji tylko blizzard. A sc2 to jedna z najgorszych polskich lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurczę, gry wróciły do tych cen, które pamiętam z dzieciństwa, no ale wtedy 179-200 wydawało się więcej niż dzisiaj :), jednak za dobry tytuł jestem w stanie wydać te 200 tak ze 2-3 razy w roku i chyba Diablo będzie właśnie takim tytułem, to że CDP wydaje to w sumie dobrze, przynajmniej można liczyć na jakieś wsparcie po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy czy wersja kolekcjonera będzie też dostępna w Polsce. Potwierdzam to co mówiono wcześniej Blizzard sam będzie robił lokalizację PL oraz pełne wsparcie zapewnia też Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować