Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt polskim wydawcą Diablo III

99 postów w tym temacie

Chyba właśnie tak będzie - tzn. lokalizację weźmie na siebie Blizzard. Anyway, bardziej bym się cieszył, gdyby CDP udało się też wynegocjować choć trochę niższe ceny. W tej chwili to ja mówię pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:32, ZubenPL napisał:

A sc2 to jedna z najgorszych polskich lokalizacji.

Wcale nie, mi się tam bardzo przyjemnie grało w polską wersję szczególnie podobał mi się głos tego mięśniaka(zapomniałem jak miał na imię) jego podobał chyba pan który dubbingował bezimiennego w gothic''ach.
A co do Diablo 3 to też liczę na lokalizacje i najlepiej pełną i cenę tak bardziej na polskie standardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki cdprojektowi ceny powinny być tańsze, przynajmniej ja i wielu innych mamy taką nadzieję. bo nie oszukujmy się - choć starcraft 2 jest grą bardzo dobrą to jednak nie jest warte wydania na nie 200 zeta, no 150-max 170 ale nie więcej.a co do dubbingu - ludzie opamiętajcie się, czy wy wogóle słyszeliście jak brzmi angielska wersja? bo jak tak i muszę powiedzieć, że angielskie głosy (prócz kobiet, w oryginale są lepsze) są ,no może nie tragiczne ale bardzo złe. a poza tym widzę, iż źle ocenia się dubbing w prawie każdej grze. a gdyby go nie było byście narzekali jeszcze gorzej. ja osobiście uważam iż polskie głosy są w większości przypadków o niebo lepsze od angielskich, które brzmią jakby wybrali faceta od smerfów + ace venturę + pierwszą lepszą przedszkolankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy ludzie tu niektorzy za przeproszeniem pieprzycie. Przeciez Diablo 3 juz jest w preorderach i jest znana jego cena - 180zl w sklepie gram. Mozna sobie tez kupic na Amazon.uk za bodajze 150zl z gwarancja ceny (jak cena wzrosnie to nie bedziemy musieli doplacac). Oczywiscie mowa o wersjach pudelkowych.

Co do spolszczenia to preferuje zawsze wersje oryginalne ale Diablo 2 mialo profesjonalne spolszczenie. Niektorzy jeszcze pamiataja jak CD Projekt dzielil sie informacjami o wyborze katorow, pokazywal probki tekstow itp. Wierze, ze teraz tez wyjdzie to bardzo dobrze i cale szczescie, ze bedzie to robil CD Projekt.

Ponadto Ci co narzekaja na ceny. Diablo 2 wyszlo w 2000r. Ostatni patch do Diablo 2 pokazal sie bodajze w 2009 r. Pokazcie mi druga taka firme, ktora wspiera swoje gry przez 10 lat? I to nie jakies tam debilne patche w stylu obsluga Win7, tylko zawsze jakies zmiany w gameplayu sa. Za taki support to z pewnoscia ale 200zl sie Blizzardowi jak nic nalezy. Tak samo jest w przypadku Starcrafta, Warcrafta i WoW.

Natomiast pelno jest firm, ktore wydaja pseudo gre za 120zl, pozniej sie okazuje, ze nie da jej sie uruchomic na polowie kart graficznych, a patcha zadnego sie ludzie nawet 1 nie doczekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:44, gracz_155 napisał:

> A sc2 to jedna z najgorszych polskich lokalizacji.
Wcale nie, mi się tam bardzo przyjemnie grało w polską wersję szczególnie podobał mi
się głos tego mięśniaka(zapomniałem jak miał na imię) jego podobał chyba pan który dubbingował
bezimiennego w gothic''ach.
A co do Diablo 3 to też liczę na lokalizacje i najlepiej pełną i cenę tak bardziej na
polskie standardy


Porównaj sobie Dubbing jednostek w POL wer z ang od razu widać ze cały klimat zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro i tak będzie można ściągnąć legalnie angielską wersję to i niech robią dubbing. I tak w polską wersję grać nie będę. Po SC2 polskie dubbingi ostatecznie sobie daruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:47, Gambitseo napisał:

Co Wy ludzie tu niektorzy za przeproszeniem pieprzycie. Przeciez Diablo 3 juz jest w
preorderach i jest znana jego cena - 180zl w sklepie gram. Mozna sobie tez kupic na Amazon.uk
za bodajze 150zl z gwarancja ceny (jak cena wzrosnie to nie bedziemy musieli doplacac).
Oczywiscie mowa o wersjach pudelkowych.


Ceny w preorderach to jak na razie domysły sklepów.

Dnia 29.08.2011 o 14:47, Gambitseo napisał:

Ponadto Ci co narzekaja na ceny. Diablo 2 wyszlo w 2000r. Ostatni patch do Diablo 2 pokazal
sie bodajze w 2009 r. Pokazcie mi druga taka firme, ktora wspiera swoje gry przez 10
lat? I to nie jakies tam debilne patche w stylu obsluga Win7, tylko zawsze jakies zmiany
w gameplayu sa. Za taki support to z pewnoscia ale 200zl sie Blizzardowi jak nic nalezy.
Tak samo jest w przypadku Starcrafta, Warcrafta i WoW.


Ostatni patch do diablo 2 wyszedł w 2010r a do pierwszego SC w 2009

Dnia 29.08.2011 o 14:47, Gambitseo napisał:

Natomiast pelno jest firm, ktore wydaja pseudo gre za 120zl, pozniej sie okazuje, ze
nie da jej sie uruchomic na polowie kart graficznych, a patcha zadnego sie ludzie nawet
1 nie doczekaja.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to fajnie wygląda. :) News jest o tym, że dystrybutorem Diablo III będzie CD Projekt, a na dole jest rameczka, która wygląda tak: Producent: Blizzard Entertainment Dystrybutor: Brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:50, Henrar napisał:

Skoro i tak będzie można ściągnąć legalnie angielską wersję to i niech robią dubbing.
I tak w polską wersję grać nie będę. Po SC2 polskie dubbingi ostatecznie sobie daruję.


Ja tam sprawdzę polski dubbing w D3 gdyż wole nie oceniać czegoś czego nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pchnęli sprawę widać ostatnio mocno do przodu. Nie ma się co dziwić, na takim tytule mogą naprawdę sporo zarobić, więc warto go w kraju wydać.
A co do ceny to tutaj pewnie Blizz narzuci jakąś swoją politykę i CDP nie będzie miało wiele do gadania, a że nie będzie tanio to wiadomo i to bez znaczenia kto wydałby grę w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podobał Polski Dubbing. Powiem jeszcze raz, wszyscy co narzekają to własnie wasza wina, że jest tak jak jest. Dajecie pretekst wydawcą żeby byli nierobami i nie robili nic. Niedługo będzie tak, że żadna gra nie będzie miała lokalizacji, ani napisów anie dubbingu. Po co robić, skoro takie marudy i niewdzięcznicy nie doceniają czyjeś pracy. Potraficie tylko narzekać na jakość i cenę. Żal.pl Powiedzcie też, że w Gothicu była zła lokalizacja to was wyśmieję na całego :) W takim wypadku nie dziwię się, że Cenega czy EA wali lokalizację. Po co ? Dla was ? : ) heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:47, Gambitseo napisał:

Przeciez Diablo 3 juz jest w preorderach i jest znana jego cena - 180zl w sklepie gram


Która to cena może jeszcze ulec zmianie. To, że podana jest cena pre-ordera, jeszcze o niczym nie świadczy. No, chyba, że gram.pl ma już cynk od CDP, że o obniżenie ceny walczyć nie będą.

Swoją drogą, na ultimie jest za 169...

Dnia 29.08.2011 o 14:47, Gambitseo napisał:

Co do spolszczenia to preferuje zawsze wersje oryginalne ale Diablo 2 mialo profesjonalne
spolszczenie.


Profesjonalne? Być może. Pasujące do klimatu? Ni cholery. Porównaj sobie głosy postaci z wersji oryginalnej i polskiej - w tej drugiej brzmią fatalnie, nijak nie pasują do postaci.

Dnia 29.08.2011 o 14:47, Gambitseo napisał:

Natomiast pelno jest firm, ktore wydaja pseudo gre za 120zl, pozniej sie okazuje, ze
nie da jej sie uruchomic na polowie kart graficznych


Nieśmiało przypomnę o problemach, jakie SCII miał na początku (chodzi o przegrzewanie niektórych GPU). Poza tym zwróć uwagę na to, że przez te prawie 10 lat, Blizzard nie zrobił tego, o co prosiły tysiące fanów: nie udostępnił trybów graficznych innych, niż 640x480 i 800x600 (jeśli ktoś miał LoD). Za to bardzo chętnie rozdają bany za wykorzystanie modów, zmieniających rozdzielczość. To ja się zapytam: w czym niby leży problem? Skoro fani mogą, to Blizzard również by mógł. Poza tym, czemu mod zmieniający grafikę jest powodem do bana? Przecież nie wpływa na grę, zmienia tylko rozdzielczość!

Zresztą... gdybym chciał się czepiać, powiedziałbym, że jeśli 10 lat po premierze nadal poprawiają błędy, to chyba jednak gra nie była tak dopracowana, jak miała być. Ale nie chcę się czepiać, więc tego nie powiem... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:49, ZubenPL napisał:

Porównaj sobie Dubbing jednostek w POL wer z ang od razu widać ze cały klimat zniknął


Wcale nie, grałem w wersję angielską u znajomego (taki krzyżowiec prowadzi swoistą krucjatę przeciw jakimkolwiek polskim wersją) i mogę powiedzieć że polska wersja jest równie dobra co angielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować