Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki konkursu Battlefield: Play4Free

20 postów w tym temacie

Dlaczego takie żałosne zdjęcie wygrało ? Z pozostałych tu zebranych - wszyscy mają lepsze zdjęcia. Tak, ja też mogłem dodać sobie jakiś tam "krajobraz" - ale nie poszedłem na łatwizne i nie zrobiłem tego. Może wygrał dla tego, że grafika jest ustawiona na najniższe detale ? Dla tego potrzebuje nowej karty. Nie mnie to kwestionować, ale "zwycięskie" zdjęcie stoi na niskim poziome. To samo tyczy się przedostatniego i ostatniego zdjęcia. Jestem pewien, że te dwie fotki zostały zrobione w przeciągu 2 minut. Zwykłe stanięcie na tle czołgu, albo oberwanie i walnięcie fotki. Po robiłem wiele zdjęć i mogłem dać jednak taki krajobrazik, a nie męczyć się aby zrobić fotkę z pełnej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:39, kindziukxxx napisał:

kurczę, gratuluję zwycięzcą nawet fajne screeny, ale gra wygląda paskudnie :D już starusieńkie
pierwsze ET jest w lepszej kondycji :D


Skąd masz screeny, bo ja jestem ślepy i nie widzę ich nigdzie.

Oraz gratuluję zwycięzcom :)

EDIT: Już znalazłem, więc nie ważne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja [m - K] z kumplem bym w 5 minut lepsze fotki strzelił xD Szkoda że zapomniałem o tym konkursie bo nawet pomysł miałem na zrobienie fotki a tu taka lipa wygrała . Zrobił bym lepsze nawet podczas samej rozgrywki a co dopiero jak bym z kolegami się na server wbił i w 4 osoby byśmy ustawili sobie coś na zrobienie fotki . Pomysł miałem żeby walnąć dwa czołgi obok siebie jeden typek by szedł od nich a z tyłu mechanik by podstawił minę .Efekt by był miliard razy lepszy niż te wszystkie fotki :) sorry ale za to bym nawet piątaka nie dał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@metron7 - Racje, żałosne fotki. Miałem wiele fotek i prawie każda była lepsza od tych. Jedyna fajna, to ta ze skokiem na gościa z nożem. Pozostałe to stanięcie w miejscu i walnięcie sobie "krajobraziku" - Pewnie nawet nie patrzyli na to, ile trzeba się namęczyć żeby zrobić fotkę z akcji (tak jak ja), nawet nie docenili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beeez kitu a do tego każda praktycznie postać tutaj to jakieś [m - K] były :P ja mam prawie każdą klasę na 20 lansik :D
Z resztą ten typo na przeciwko czołgu świadczył tylko o nie umiejętności gry a do tego obstawiam że zginą od razu po strzeleniu fotki xD:P już [m - K] miną pod czołg ma fajniejszy efekt i przynajmniej nie jest się [m - K] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś już jednego degrada za słownictwo ale widzę że nic to nie dało. Degad -1 za wulgarny język, jeśli przyłapię Cię teraz choćby na najmniejszym bluzgu pożegnasz się z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany wygrałem, chociaż wolałbym kartę, ale to nic ;) koszulka też jest super. Wielkie dzięki;)
A co do forumowiczów, którzy krytykują prace zwycięzców to muszę wam powiedzieć że zrobiłem wiele screenshotów (większość z nich to były sceny z akcji), ale co do mojej pracy - "krajobrazu" miałem takie wielkie przeczucie, że byłem niemal pewien wygranej, no i wygrałem koszulkę. Gratuluje graczowi "Login_jest_zajety", praca naprawdę świetna, na pewno wymagała czekania na odpowiednią chwilę.

A teraz pytanie do osób zajmujących się konkursem:
Czy przyjdzie jakiś e-mail, aby podać adres, czy wystarczy dać dane osobowe na końcie na gram.pl?
I czy będzie można wybrać rozmiar koszulki, bo podarowałbym bratu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, z jednej strony jest mi żal, że jednak nie wziąłem udziału a z drugiej, że wygrała taka marna fotka. Screen pana J20K był 100x lepszy ;s. Nie wiem czym się kierowały osoby przy wyborze, ale to już nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 11:28, Glowka94 napisał:

Kurde, z jednej strony jest mi żal, że jednak nie wziąłem udziału a z drugiej, że wygrała
taka marna fotka. Screen pana J20K był 100x lepszy ;s. Nie wiem czym się kierowały osoby
przy wyborze, ale to już nie moja sprawa.


Jeśli podobała Ci się mój screen to dzięki;) A i tak zaraz pan trochę mnie to postarza, a czuję się młodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jaki adres mam wysłać swoje dane osobowe?
Bo w regulaminie pisze:
"5.7. Laureat konkursu zobowiązany jest w przeciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników dostarczyć swoje dane osobowe w formie wiadomości elektronicznej na wskazany przez gram.pl adres."

A na razie żadnej wiadomości nie otrzymałem, więc nie wiem pod jaki adres mam wysłać swoje dane osobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować