Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Informacje z panelu poświęconego Guild Wars na PAX 2011

12 postów w tym temacie

Podzielili się też info odnośnie gildii:

Guilds
- Account belongs to a guild
- One Character can represent multiple guilds
- Can choose to not represent a guild
- Earn influence with guild
- Perks: storage, ect... bought with influence.
- Use influence to make keeps harder to take in WvWvW

Dla niewtajemniczonych o tym co to jest WvWvW: http://youtu.be/Y4VKhrCDWfg (ogólnie o PvP ale i o WvWvW)
Co do premiery, podobno kwiecień 2012 to najwcześniej. W tym roku closed beta, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sidkicnin, to nic innego jak nowa nazwa na system mentorski, nareszcie :D bo coś mało z których mmo to posiada, a zdecydowanie przydatna to sprawa. System lootów bardzo sensowny, poza jednym minusem, tokeny się zbiera (nie zajmują miejsca) i wydaje dopiero w sklepie, za to w tradycyjnym lootowaniu sprzęt można od razu założyć. PvP może jak dla mnie nie być, najmniej przydatny tryb mmo, PvE jest dla mnie najważniejsze, pvp powinno być tylko na arenach i nie wkraczać w normalny świat gry, tak jak to było w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej GW2 nie jest dla Ciebie, bo w głównej mierze chodzi o PvP a PvE stanowi content tylko pod exploracje (no i levelowanie, ale...endgame zaczyna się od już 1 lvlu) i aspekty fabularne, tyle. Gear w GW2 ma bardzo, bardzo małe znaczenie.

Wielu wow fanboy''ów, fanboy''ów zdobywania gear, trudnego pve oraz "hej, w wowie gildie chwaliły sie osiągnięciami w PvE, w GW2 tego nie ma, więc jaki to ma sens?" nie znajdzie dla siebie nic w GW2 bo tam po prostu chodzi o czysty fun a nie "best gear" tudzież ciężki grind honru/conq/pointów pod gear aby mieć szanse z innymi tudzież móc przejść raid.

Mnie osobiście GW2 nie zawiedzie, idealnie wszystko rozplanowane i skupię się na PvP pod czysty fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla uważnie śledzących temat GW2 ani sidekick ani loot nie jest od DAAAWNA (czytaj dlugich miesięcy) żadną nowością, bylo juz na zeszlorocznym, bylo tez już nawet wykorzystywane w konkursach fanowskich, wystarczy obejrzeć chociażby stare "top 10 reasons to be interested in GW2" by jedna z tych spraw uslyszeć, o tokenach mówiono już przed revealem inżyniera.... eh rzetelność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 18:38, Thanathos napisał:

To raczej GW2 nie jest dla Ciebie, bo w głównej mierze chodzi o PvP a PvE stanowi content
tylko pod exploracje


Dziwne - spędziłem kilka tysięcy godzin grając PvE, PvP nie tknąłem nawet palcem ;]
Co kto lubi oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo do autora tekstu - loot o którym mówisz ( tokeny ) jest z ostatniego bossa w dungeonie - loot w exprolable area będzie taki jak znają go wszyscy, należało by doprecyzować bo ludzie pomyślą sobie ze idąc na jakieś mobki za miastem tokeny będą zbierać a tak nie będzie.

@Galder_Grasfiord - nie mentoring bo to nie aion tylko wyrównywanie lvl postaci do obszaru w którym chcesz coś robić, mając 80 lvl wejdziesz na lokacje startowa wtedy system "skoryguje " twój lvl do poziomu innych na tym obszarze. Wiec o zadnym power levelingu mowy być nie może a na tym chyba polega idea jakiegoś durnego mentoringu n/c

Dodatkowo jeśli już chcecie mówić o czymś nowym to należy powiedzieć o systemie gildii.Pojawiają się zupełnie nowe elementy które sprawią niezłe zamieszanie ale także i spowodują duża wszechstronność i swobodę korzystania z gildii. Pojawi się coś na kształt bonusów które będą wpływać na rożne rzeczy tj. zdobywanie większej ilości xp itd. ( może to trochę przypominać system gildii z wow-a ). Szkoda ze było tak mało informacji na ten temat ale w końcu jest jakieś info.

@Thanathos - raczej wstrzymał bym się z podawaniem daty premiery - puki nie pojawi się na oficjalnej stronie info z data premiery GW2 - żadna data nie jest prawdziwa/prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do powerlevelingu, jest on mało sensowny, gdyż czas potrzebny na zdobycie 2 lvlu jest taki sam jak z 79 na 80. Innymi słowy, w GW2 nie jest tak jak do tej pory w mmo, że im wyższy lvl tym dłużej się zdobywa kolejny poziom :)
GW2 wins :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście nudzi PVE w MMO (zdobywać equip aby móc zdobywać więcej equipa i tak dalej), wolę walczyć przeciwko innym graczom więc cieszę się, że PVP dostaję trochę miłości w GW2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować