Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lepsze to niż nic - dwa nowe screeny z Max Payne 3

18 postów w tym temacie

Wygląda na to, że Rockstar jednak rezygnuje z koncepcji łysego osiłka i meksykańskich klimatów. Czyżby psłuchali głosów fanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast widzę problemy z detekcją obiektów i fizyką ciał. Do tego przewlekłe problemy z EAX i nazbyt czułym padem oraz masę innych problemów nie do uchwycenia na screenshotach.
Anyway - dobrze że jest podobny do poprzedników. Ciekawe czy to czasowa czy stała zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że MP3 będzie miał ten klimat Noir który był obecny w pierwszych dwóch częściach.
Co do tego, że porzucili już zupełnie wizerunek Maxa jako łysego grubasa w hawajskiej koszuli to nie był bym taki pewien. W końcu w kwietniu były wypuszczone screeny zarówno z Maxem w stylu retro jak i z Maxem w stylu Hawaii. http://www.gram.pl/news_8AvgHO23_Max_Payne_jakiego_nie_znacie_nowe_screeny_z_Max_Payne_3.html
Mozliwe więc, że Rockstar zafunduje nam w grze "przemianę" Maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co mam rozumiec ze ten Lysy to nowa "laska" maxa ?:P A wracajac do tematu to mki sie wydaje ze bedziemy mieli kilka migawek z jego "dawnych dziejow'' i to wszystko.. a rockstar serwuje nam te screeny zeby uspokoic troche fanow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boję się, boję o nowego Maxa. Najpierw łysol w hawajskiej koszuli i kolorowy świat, a teraz nowe screeny jak w poprzednich częściach. Jeśli to połączą, to niekoniecznie będzie fajnie. Ciekawe czy przez głosy fanów dwóch pierwszych części postanowili "dodać" część "starego" Max''a, czy chcą całkiem zmienić koncepcję. Zobaczymy. Mam nadzieje, że jednak powrót do przeszłości i klimat noire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie przepadałem za Maxem. Owszem, świetna gra jeśli chodziło o klimat i sterowanie ale fabuły nie byłem w stanie przełknąć. Z jednej strony chcieli zrobić dramat (żona i dziecko) z drugiej wrzucić duzo akcji, korporacje, narkotyki... do tego do dzisiaj prześladują mnie te animowane wprowadzenia z Maksem komentującym sytuacje i otoczenie po Polsku ("W portowym labiryncie nie było żadnego minotaura, ale gdzieś tam czekał kapitan "charona". Jak mistyczny przewodnik pływający po Styksie" - przemyślenia przeciętnego zjadacza pączków ;P)... po prostu fajny przeciętniak z dobrym bullet-time :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła będzie się dzielić na jakby dwie "kampanie". Jedna w teraźniejszości, gdzie Max pracuje jako ochroniarz w Brazylii i jest łysy, druga to retrospekcje, gdzie misje będą osadzone w starych klimatach, natomiast Max pozostanie zarośnięty.

Oczywiście te screeny pochodzą z retrospekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 12:00, Siberian_Husky napisał:

"W portowym labiryncie nie było żadnego minotaura, ale gdzieś tam czekał kapitan
"charona". Jak mistyczny przewodnik pływający po Styksie" - przemyślenia przeciętnego
zjadacza pączków ;P


Nie - przemyślenia człowieka, który ukończył coś, co się nazywa "szkoła podstawowa". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować