Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 to pożegnanie z Shepard(em)

44 postów w tym temacie

To:
Mass Effect 3 to jednocześnie kilka rzeczy, a przede wszystkim to ekscytujące i spektakularne zakończenie trylogii i opowieści o Shepardzie, które obiecaliśmy naszym fanom - zapewnia przedstawiciel BioWare''u. - Ale to także nowy początek i znakomity punkt wejściowy dla nowych fanów - dodaje.
Było wiadomo o momentu kiedy powiedzieli że ME to trylogia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 12:47, kosaqz napisał:

Dzięks za spoiler w tytule na pierwszej stronie portalu


Jaki spojler? Przecież o tym, że ME3 będzie zakończeniem historii Sheprad/a trąbiono niemalże od ME1.
Na dobrą sprawę news jest to żaden, gdyż o tym, że będą kolejne gry w tym uniwersum, albo filmy, książki, komiksy, do wyboru, też mówiono od baaardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, Bioware to dopiero lubi się powtarzać... Jak pisano wyżej. Od początku wiedziano, że Mass Effect będzie trylogią opowiadającą o losach Kommandor(a) Shepard(a). Wielki news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 12:49, bezlerg napisał:

Kocham spoilery, zwłaszcza w tytule...


Skąd pomysł, że to spoiler? Przecież nie powiedziano jak zakończy się ME3, tylko że nie będziemy więcej grać Shepardem. Powodów mogą być dziesiątki - może zostać "przywódcą ludzkości", stanąć na czele floty, zostać członkiem Rady, przejść na emeryturę i otworzyć sklep z bronią (albo $#&-shop :] )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, uniwersum, które sobie przygotowali jest pojemne i w zasadzie nie ma wielu ograniczeń, takie niby nowe Gwiezdne Wojny. Ciekawe co wykombinują na następną część, a może tak wreszcie ruszyć z tym filmem? byłoby fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler? Drodzy Czytelnicy, nie przesadzajcie. Spoiler to by był, jakbym napisał, że Shepard ginie. Ups... No dobra, żart, przecież nie wiem, czy ginie. A może wiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec Sheparda, lecz ME trwa dalej? Hmm... Więc na końcu ME 3 albo go uśmiercimy, albo zyska tak wysoką pozycję, że dalsze granie nim byłoby bez sensu (podobnie, jak Bezimienny w serii Gothic). Oczywiście wcale nie musi tak być ;) Może sobie po prostu odejść w siną dal i wypiąć się na graczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi trochę szkoda:) Lubię Sheparda, a właściwie żeńską wersję:P Ale to dobrze, że nie chcą na siłę doić tej marki:) Ubisoft robi już 3 część z Eziem w roli głownej (swoją drogą, bardzo gościa lubie, fajniejszy niż Altair), ale wszyscy by chcieli nowe czasy:) Mam nadzieję, że panowie z BIOWARE pokażą na co ich stać, i może dadzą pokierować innymi rasami w kolejnych częściach? Marzą mi się czasy, gdy Quarianie nie musieli chodzić w tych kombinezonach:) Byłoby dopiero epicko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 13:18, tatarinho napisał:

A mi trochę szkoda:) Lubię Sheparda, a właściwie żeńską wersję:P Ale to dobrze, że nie
chcą na siłę doić tej marki:)

Znaczy jak zmienią bohatera głównego i wydadzą część 4, to już będzie zupełnie inna gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie będzie gra o Shepardzie tak? Nie mówie, że będzie inna gra, ba, mam nadzieję nawet, że za dużo nie zmienią w mechanice rozgrywki. Poprostu chce, aby podzeszli do tej gry inaczej. Chociażby tak jak napisałem, o historii Quarian:) Nie chciałbym kolejnej części ze Żniwiarzami: P Taki restart serii by się przydal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to już chyba piąty news o tym na gramie i to tylko w tym roku. Naprawdę musicie wszystkim przypominać, że ME3 to nie zakończenie serii tylko historii Sheparda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ta postać będzie mieć potencjał na zostanie nowym głównym bohaterem? http://masseffect.wikia.com/wiki/James_Vega

Ewentualnie równie dobrze może to być ktoś nieznany. Swoją drogą to fajną opcją byłoby w czwórce móc spotkać Sheparda i jeśli zaimportowało się save z trójki to by jego wygląd był bazowany na tym gracza z poprzednich części oraz inaczej by się zachowywał w stosunku do postaci gracza (zależnie od tego czy ukończyliśmy poprzednią część jako renegat czy idealista).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że po ME3 nie wyjdzie jakiś syf bo powiedzą, że nie mają pomysłów na projekt. Osobiście nie wiem jak by miało ty wyglądać bez udziału Sheparda. Nom cóż, czekam tylko do trzeciej odsłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 13:41, Arcling napisał:

Ewentualnie równie dobrze może to być ktoś nieznany. Swoją drogą to fajną opcją byłoby
w czwórce móc spotkać Sheparda i jeśli zaimportowało się save z trójki to by jego wygląd
był bazowany na tym gracza z poprzednich części oraz inaczej by się zachowywał w stosunku
do postaci gracza (zależnie od tego czy ukończyliśmy poprzednią część jako renegat czy
idealista).


A ja mam nadzieję, że kolejna gra w tym uniwersum to będzie prequel i będzie opowiadał o wojnie pierwszego kontaktu. Ewentualnie o rebeliach krogańskich albo wojnach Raknii.

A jeśli będzie się działa po historii Shepa to mam nadzieję, że będzie to wystarczająco dużo lat aby pan/i komandor miał/a już dawno nagrobek. Niech już się odkleją od tej postaci raz na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować