Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham City jednak z GfWL

82 postów w tym temacie

Tak jak Pepsi - ani razu nie miałem jakichkolwiek nieprzyjemności spowodowanych przez GfWL.
Ten system nie ma dobrego sklepu, lecz jako platforma spisuje się wspaniale (czyt. lepiej niż Steam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie mojej skromnej osobie to nie przeszkadza i choć życzyłbym sobie, żeby GFWL wreszcie zaczęło się rozwijać miast stać w miejscu (a w konsekwencji cofać), nie mam powodu, by usługę "bojkotować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eguroll przecież korzysta ze Steama. Teraz będziesz musiał korzystać i z tego i z tego.

krzych53 lepiej od Steam? A niby jakie korzyści masz z GfWL???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Dzięki temu można sobie kupić wersję na PC i cieszyć się lepszą oprawą(w stosunku do konsoli), polskimi napisami( AA na x 360 ich nie miał...) i nabijać achievki do swojego konta Live :) Jak dla mnie coś wspaniałego, szkoda tylko, że tak mało gier może korzystać z GfWL :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do GfWL, grałem w kilka gier z tą usługa m.in. własnie kończe Bulletstorma i jakoś nie mam problemu i nigdy nie miałem. Właśnie przyszedł mi Batman: Arkham Asylum, Gears of War (o dziwo nowy w wewrsji premierowej ;) - byłem w szoku), i kilka innych gier. Osobiście nie napotkałem się na jakeś większe problemy z usługą. Jak dla mnie czy jest czy jej nie ma, nie ma to znaczenia, byle bym mógł zagrać w grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moc_elninio ok, to niech wtedy pozostanie GfWL a nie i GfWL i Steam.

KloniskO a niby co GfWL ma wspólnego z lepszą oprawą czy polską lokalizacją?

O wyglądzie pudełek z "fantastycznym" logiem GfWL to już nawet nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd to ogólne przekonanie, ze GFWL jest złe? Dla mnie jest świetne!
A jak ktoś nie potrafi zainstalować i skonfigurować GFWL, to niech sie tym nie chwiali, bo nie ma czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 13:57, KloniskO napisał:

I bardzo dobrze. Dzięki temu można sobie kupić wersję na PC i cieszyć się lepszą oprawą(w
stosunku do konsoli), polskimi napisami( AA na x 360 ich nie miał...) i nabijać achievki
do swojego konta Live :) Jak dla mnie coś wspaniałego, szkoda tylko, że tak mało gier
może korzystać z GfWL :/


Lub zmagać się z kiepską optymalizacją lub innymi bublami technicznymi , a czasami własnym komputerem . Tego na pewno nie wiesz . Ten Batman będzie miał polskie napisy na konsolach , więć po co piszesz o poprzednim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 14:17, TobiAlex napisał:

KloniskO a niby co GfWL ma wspólnego z lepszą oprawą czy polską lokalizacją?


To, że jak powiedziałem, mogę sobie kupić wersję PC, która jest zlokalizowana, ma lepszą oprawę I osiągnięcia do nabicia. Bo w innej sytauacji miałbym dylemat pomiędzy możliwością nabicia achievków, a oglądaniem polskich napisów/lepszej oprawy na przykład.
I niestesty w większości przypadków takie dylematy są, bojak powiedziałem, mało gier ma GfWL na PC. A mogłyby by mieć chociaż go opcjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 14:24, fenix00 napisał:

Lub zmagać się z kiepską optymalizacją lub innymi bublami technicznymi , a czasami własnym
komputerem . Tego na pewno nie wiesz . Ten Batman będzie miał polskie napisy na konsolach
, więć po co piszesz o poprzednim ?


Tak, tak, wiem że na GfWL dużo osób narzeka, bo utrudnia granie itd., ale prawda jest taka, że ja osobiście z nim problemów nigdy nie miałem, jedynie korzyści. Co do optymalizacji to z czym do ludzi ja się pytam? Batman:AA był grą, która nie miała problemów z optymalizacją i nie wiem po co tu poruszać jej temat. Bugi owszem, ale to nie ma nic do rzeczy w kwestii GfWL. Ja tylko stwierdziłem, że to bardzo dobrze iż GfWL się pojawi bo nie muszę rezygnować z jednego na rzecz drugiego. Czy ten będzie miał napisy na konsolach nie wiem, ale POPRZEDNI nie miał, dlatego wspomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KloniskO nieźle mnie rozbawiłeś - masz zajeb... dylematy. Chciałbym, aby wszyscy ludzie na świecie mieli takie dylematy... I pierp... jakieś achivki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 14:47, TobiAlex napisał:

KloniskO nieźle mnie rozbawiłeś - masz zajeb... dylematy. Chciałbym, aby wszyscy ludzie
na świecie mieli takie dylematy... I pierp... jakieś achivki.

Ale ja nie jestem "wszyscy ludzie" i wypowiadam się teraz w temacie GfWL w nowej części Batmana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować