Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham City jednak z GfWL

82 postów w tym temacie

jak ostatnio czytam newsy i komentarze to dochodzą do wniosku że każde zabezpieczenie do gry powinno być usunięto w końcu utrudnia nam instalację/granie... beż żadnego launchera ze względu na to iż potrzebny nam internet do tego mimo iż go mamy. :) najlepiej niech gra uruchamia się od razu po wciśnięciu skrótu....

trochę wyolbrzymiłem ale niestety tak trochę ludzi uważa...

co do tematu. z gfwl nie miałem żadnego problemu a poza tym daje możliwość zdobywania trofeów co dość często jest fajne [dodatkowa zabawa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 15:06, 1t4chi napisał:

trochę wyolbrzymiłem ale niestety tak trochę ludzi uważa...


Niestety? Co to w ogóle w tym przypadku znaczy niestety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 14:59, Sanders-sama napisał:

A czy w Games for Windows Live czasem nadal nie można założyć konta na Polskę?

Mozna, od momentu gdy wszedl do Polski LIVE. Czyli od prawie roku.

Pytanie do pecetowcow (a wlasciwie Windowsowcow, bo Mac to tez PC) i prosze nie wymyslac, co by bylo jakby babcia miala wasy. Jestescie caly czas podlaczeni do uslugi GfWL - tak jak np. ja do XBL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 15:18, Dzibrill napisał:

Pytanie do pecetowcow (a wlasciwie Windowsowcow, bo Mac to tez PC) i prosze nie wymyslac,
co by bylo jakby babcia miala wasy. Jestescie caly czas podlaczeni do uslugi GfWL - tak
jak np. ja do XBL?


XBL i GfWL to ta sama usługa z jednymi kontami, łączonym gamerscorem i punktami MS Points, jednak na Windowsie znacznie uboższa. A do GfWL jest się podłączonym tylko gdy gra się w grę posiadającą LIVE. Po aktywacji produktu nie trzeba już się do tej usługi podłączać aby grać. Oczywiście nie dotyczy to multi rzecz jasna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tam dynda i powiewa.
Gram w gry z GFWL na profilu offline [stworzonym za czasów gdy usługa ta w Polsce dostępna nie była w opcji online], wiszą mi acziki bo nie jestem ich hunterem [pewnie w większości gier zaliczam ich średnio nawet o tym nie wiedząc 80-100%, nie mniej kompletnie mi dynda ten bajer, jestem starsze pokolenie co może żyć bez niego :)]

Dlatego czy będzie z GFWL czy bez... mnie to ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle, zero odpowiedzi na pytanie...
Ja wiem czym jest GfWL i wiem o aktywacji. Siedze w branzy od ponad 20 lat i jestem ze wszystkim na biezaco, gram na kazdej platformie i nie spedzilem ostatnich kilku lat pod mostem.

Lopatologicznie pytam czy jestescie do niej podlaczeni jak ja do XBL? Ja na PC odpalalem gierkie, autologowanie laczylo mnie z usluga i tyle. Po wylaczeniu mnie wylogowywalo i wychodzilo z uslugi.

Jestescie podlaczeni czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 15:44, Dzibrill napisał:

Ja na PC odpalalem
gierkie, autologowanie laczylo mnie z usluga i tyle. Po wylaczeniu mnie wylogowywalo
i wychodzilo z uslugi.


Jest tak jak to ująłeś. Tu się nic nie zmieniło w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze to za trudne pytanie. Wiem, ze nic sie nie zmienilo - mam peceta.

Ciekawi mnie czy wiekszosc userow tego forum podczas grania w gry ze stajni GfWL jest podlaczona do uslugi. To naprawde nie jest trudne, bo sa dwie odpowiedzi: tak lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 15:55, Dzibrill napisał:

Widze, ze to za trudne pytanie. Wiem, ze nic sie nie zmienilo - mam peceta.

Ciekawi mnie czy wiekszosc userow tego forum podczas grania w gry ze stajni GfWL jest
podlaczona do uslugi. To naprawde nie jest trudne, bo sa dwie odpowiedzi: tak lub nie.



Tak jestem.
Szczerze mówiąc mogłeś inaczej sformułować to pierwsze pytanie, bo miało inny sens niż to które teraz zadałeś :P

A co do tematu to mi to wisi i powiewa. Ot, będzie parę aczików do zebrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, ma dokladnie taki sam sens. Ba, to jest dokladnie to samo pytanie z dodaniem kilku zbednych slow.

Poczekam na inne odpowiedzi. Oczywiscie (choc szczerze to trace powoli wiare w zdolnosc logicznego rozumowania) chodzi mi o profile online - tak jak XBL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 13:42, krzych53 napisał:

Tak jak Pepsi - ani razu nie miałem jakichkolwiek nieprzyjemności spowodowanych przez
GfWL.
Ten system nie ma dobrego sklepu, lecz jako platforma spisuje się wspaniale (czyt. lepiej
niż Steam)

Ja wolę Steama. Ale też nie miałem kłopotów z GdWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jestescie caly czas podlaczeni do uslugi GfWL - tak jak np. ja do XBL?"

"Ciekawi mnie czy wiekszosc userow tego forum podczas grania w gry ze stajni GfWL jest podlaczona do uslugi."


Rzeczywiście tak samo...
Nie chcę nic mówić, ale to te "zbędne słowa" nadały prawdziwy sens zdaniu.
W pierwszym pytasz się o to czy CAŁY CZAS jesteśmy podłączeni (czyli nawet jak nie robimy zupełnie nic na komputerze), a w drugim czy jesteśmy podłączeni gdy gramy. Uwierz mi - to jest duża różnica w sensie zdania.

Ale dobra, miej pan swoją rację. Ja już przestaję tu off-topować bo nie widzę w tym najmniejszego sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 15:44, Dzibrill napisał:

Ja wiem czym jest GfWL i wiem o aktywacji. Siedze w branzy
od ponad 20 lat i jestem ze wszystkim na biezaco, [..]
Lopatologicznie pytam [..]


Skoro jesteś na bieżąco, to po co pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 16:38, Vojtas napisał:

Skoro jesteś na bieżąco, to po co pytasz?


Dzizas krajst... A co ma piernik do wiatraka? Pisze tekst na temat graczy i zbieram dane - m.in. z tego forum.

Ale sie poddaje, bo widze, ze prosta odpowiedz przerasta wasze mozliwosci.

@Xerber
Tak, to to samo. Przeciez do uslugi logujesz sie gdy wlaczasz gre - a specjalnie zanaczylem, ze jak XBL gdyz chodzi mi o profile online. Coz, widocznie zdolnosc logicznego rozumowania umiera w narodzie.

Poszukam odpowiedzi gdzie indziej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----> Sanders-sama
GfWL to dokładnie to samo co Xbox Live a tam da się już zakładać konta na polskę (nie wiem co prawda po jaką cholererę skoro polski live jest dalej upośledzony), ale można.

Ciekawe skąd ta takie sprzeczne informacje się wzięły.
Ja tam się cieszę że jednak GfWL będzie w Arkham City:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować