Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer Blade - laptop dla graczy

30 postów w tym temacie

Hah, tylko 2799,99 $. A wyobraźcie sobie, co będzie jak wejdzie na polski rynek, gdzie ceny mamy o niebo wyższe przez VAT. Przykładowo taki Alienware M11x patrząc na ceny USA się całkiem opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby tam na koncu ceny bylo zloty to bym kupila xD. Fajny laptop ale nie na moja kieszen, moze kiedys..kiedy zrezygnuje ze stacjonarnych;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 13:26, Zgreed66 napisał:

Idealny laptopik dla "elit" PC gamingu ;)


Ale tego się nie kupuje do grania, to ma stać i być podziwiane przez znajomych...
... grać im się kurde zachciało, a jak się porysuje to co? Że niby na gwarancji... =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej frustracji, która się z niektórych z Was wylewa. Za drogi? Nie kupuj. Darujcie sobie to udowadnianie, że Razer próbuje wcisnąć g**** w cenie złota. Jakoś nikt nie narzeka na ceny Macbooków PRO, Toshiby Qosmio czy innych "elitarnych" laptopów (których ceny są często wyższe niż Razera Blade), a mimo wszystko ktoś je cały czas kupuje. Tak samo i zabawka od Razera znajdzie swoich - nieco bogatszych - nabywców, czego im serdecznie życzę, bo sprzęcik jest bardzo fajny :)

PS. "Jak mogą za taki SYF w tym Ferrari żądać takiej kasy?! Przecież ich samochody nie mają nawet koła zapasowego w standardzie, które mam w swoim Cinquecento za 5000 zł. IDIOCI!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 14:20, Vilmar napisał:

Jakoś nikt nie narzeka na ceny Macbooków PRO, Toshiby Qosmio czy innych "elitarnych" laptopów (których
ceny są często wyższe niż Razera Blade), a mimo wszystko ktoś je cały czas kupuje.


W każdym przypadku (czy to MacBook, czy to Qosmio) te laptoopy mają o wiele lepsze bebechy niż Razer.
4 rdzenie, lepsza grafika, napęd optyczny (w przypadku Toshiby to Blu-Ray), większy dysk twardy (także SSD - w dodatku dysk można wymienić, a z tego co czytałem na IGN, w Blade''dzie dysk jest wmontowany na stałe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena sprzętu jest nieadekwatna do tego, co sprzęt oferuje, więc krytyczne komentarze mnie nie dziwią. Nie rozumiem czemu dziwią Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować