Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów Edycję Limitowaną gry Battlefield 3 z licznymi bonusami!

23 postów w tym temacie

gram.pl

Wszyscy, którzy zdecydują się złożyć pre-order na Battlefield 3 na PC, X360 lub PS3 w sklepie gram.pl otrzymają Edycję Limitowaną, zawierającą nie tylko DLC Powrót do Karkand i Pakiet Uzbrojenia Specjalnego, o których informowaliśmy już wcześniej, ale także zestaw 10 wyjątkowych nieśmiertelników!

Przeczytaj cały tekst "Zamów Edycję Limitowaną gry Battlefield 3 z licznymi bonusami!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 09:02, Katsper napisał:

Czyli do podstawowego zestawu edycji limitowanej dołaczyły niesmiertelniki, nieźle...
tylko czym one w ogole są w tej grze?


JAk zabijesz przeciwnika nożem to zbierasz jego nieśmiertelnik ''''na pamiątkę''''.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 09:02, Katsper napisał:

Czyli do podstawowego zestawu edycji limitowanej dołaczyły niesmiertelniki, nieźle...
tylko czym one w ogole są w tej grze?


Tym że jak zabijasz kogoś za pomocą noża to dostajesz nieśmiertelnik tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 09:08, Paul_Luszyn napisał:

Jesli zamówiłem bf 2 tyg temu to też dostaję nieśmiertelniki czy muszę anulować i zamówić
od nowa ?


"To jednak nie wszystko, od dzisiaj do każdego zamówienia (również tych już złożonych) dodajemy zestaw 10 wyjątkowych nieśmiertelników, dostępnych jako bonus w grze."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że takie prawdziwe nieśmiertelniki i się zastanawiałem ^^ Lepszy bonusik daje muve.pl :)
Tak swoją drogą moglibyście zrobić promocję, że np. przy zamówieniach przedpremierowych powyżej 100zł odbiór osobisty w salonach sferis za free ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy jeśli pre-ordera zamówię około 10 października, to czy też będę miał te wszystkie DLC, czy może jest jakieś ograniczenie czasowe (takie przed premierą)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chciałem kupić bfa 3, ale jak się dowiedziałem o Origin, to chyba podziękuję... jestem przeciwny polityce zmuszania graczy do takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 09:05, Paul_Luszyn napisał:

> Czyli do podstawowego zestawu edycji limitowanej dołaczyły niesmiertelniki, nieźle...

> tylko czym one w ogole są w tej grze?

JAk zabijesz przeciwnika nożem to zbierasz jego nieśmiertelnik ''''na pamiątkę''''.;p


To też, potem możesz sobie przeglądać w menu te zebrane dog tagi. Ale jest jeszcze inny bajer.

Jak TY zostaniesz zabity to na ekranie wyświetli się level twojego killera, broń z której cię ubił i jego dog tag na którym aktywnie będą dodawane informacje np o ilości zabójstw np z noża, czołgu lub mortara stąd te różne nieśmiertelniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 09:59, Reffanov napisał:

> Niech EA najpierw skoryguje porządnie EULA. Potem zobaczymy czy zamówić.

Co masz przez to na myśli?


Tak krótko mówiąc to spyware od EA
1. Origin ma prawo zbierać o Tobie dane personalne.
2. Może śledzić cały software jaki masz zainstalowany na komputerze
3. Prowadzi logi tego co instalujesz/usuwasz
4. Mogą zeskanować Twój hardware
5. EA ma prawo te dane przekazać dowolnej firmie trzeciej
6. EA ma prawo do wykorzystania tych danych w celach marketingowych
7. Origin może zainstalować na Twoim komputerze dowolną aplikację z tego co pamiętam, pewnie chodzi o dodatkowe zabezpieczenia czy coś ale kto wie.
8. Dołącz do tego to że podajesz im Twoje imię i nazwisko robiąc przelew itp. Ogólnie dobrowolnie oddajesz im wszystko. Dodatkowy uśmiech wywoła to pewnie u ludziach którzy korzystają z jednego hasła do poczty, banku i... Origin.
9. Trzeba pamiętać że już była przejażdżka EA kiedy zbierali dane o graczach około 2006 roku. Później twierdzili że chcieli wyrobić target dla reklam w grze.

Czyli w skrócie mogą Ci doinstalować spyware, zebrać o Tobie wszystkie dane a potem pokazać w reklamie (już nie z nowym eula) i sprzedać komu chcą (a Ci już pewnie mogą wsadzić to w reklamę). Taką im daje możliwość Origin i jego EULA. I nie jest to sprzeczne z prawem bo prawo europejskie zezwala na to jeżeli TY wyrażasz na to zgodę.
A zgodę wyrażasz instalując Origin i akceptując EULA.
Po tym co się rozpętało w sieci na ten temat zmienili zapis odnośnie wykorzystania Twoich danych do celów marketingowych. Cała reszta pozostała.

Dodatkowo Origin był wcześniej wymagany tylko jeżeli kupowałeś przez niego gry. Battlefield 3 ma być pierwszą grą od EA do której MUSISZ zainstalować Origin żeby w nią pograć.

Dlatego moja przygoda z Battlefield 3 po tym całym hype skończyła się tak:
http://img191.imageshack.us/img191/5778/zrzutekranu9.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

półautomatyczną strzelbę DAO-12 z z magazynkiem na 12 pocisków kalibru 12mm

Zwrot "12-gauge" nie oznacza kalibru 12mm! Jest to miara średnicy lufy broni, obliczanej na podstawie ilości kul, jakie można do danej broni wykonać z funta ołowiu. A zatem "12 gauge" oznacza, że z jednego funta ołowiu można wykonać do danej broni 12 kul. Broń kalibru 12-gauge zwykle ma średnicę lufy w okolicach 18,5mm.

W języku polskim, z braku odpowiedniego określenia, przyjęło się używać zwrotu "kaliber 12", ale bez milimetrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować