Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca Hard Reset: Mainstreamowe gry są nudne!

46 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2011 o 19:04, absmak napisał:

Ale gdzie tu jest wciskanie kitu? Sugerujesz, że to jak grała, jest niemożliwe do osiągnięcia?
Pewnie, że jest możliwe. Nie ma mowy o wprowadzaniu w błąd. To był pokaz technologii,
a nie koncert na fortepianie :] Pokazy technologii "na żywo" mogą skończyć się jak sławny
pokaz Windows, dlatego często są odgrywane "z taśmy", aby było perfekcyjnie :]


Nie jest wciskaniem kitu "udawana" prezentacja "przełomowej" technologii która nijak ma się do stanu rzeczywistego (sławny "obrazek" który można było wrzucic przez kinecta na ekran) a nazwanie swojej gry "niemainstreamową" owszem? :) Sorry kolego, nie mam więcej pytań.

Dnia 31.08.2011 o 19:04, absmak napisał:

Ależ ja wiem, że przed premierą Piotruś lubi pofantazjować. Jego problem polega na tym,
że on naprawdę chciałby to wszystko zrobić, ale mu nie wychodzi/nie wyrabia się/cokolwiek.
Tym samym jest to zły przykład. Byłby dobry, gdyby Piotruś po premierze upierał się,
że w jego grze jest coś, czego tak naprawdę w niej nie ma. A on po premierze od jakiegoś
czasu tylko przeprasza ;)


Widocznie Pan od HR też lubi pofantazjować (chociaż tego nie wiesz bo w grę nie grałeś), ba fantazjuje jakoś tak mniej, a mimo to go nie usprawiedliwiasz tak jak Piotrusia tylko zalewasz falą jadu ;) Czy tylko ja tego nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 19:14, Pralkosuszarka napisał:

Nie jest wciskaniem kitu "udawana" prezentacja "przełomowej" technologii która nijak
ma się do stanu rzeczywistego (sławny "obrazek" który można było wrzucic przez kinecta
na ekran) a nazwanie swojej gry "niemainstreamową" owszem? :) Sorry kolego, nie mam więcej
pytań.


Nie bardzo wiem, o jaki obrazek teraz chodzi :]
Nie chodzi o nazywanie swojej gry "niemainstreamową", tylko o wrzucanie gier mainstreamowych do jednej szafki z napisem "nudne" i wypowiedź o gatunku, do którego należeć będzie HR, która to wypowiedź jest kompletnie oderwana od rzeczywistości i zwyczajnie nieprawdziwa, na co przykłady zostały na tym forum przytoczone :]

Dnia 31.08.2011 o 19:14, Pralkosuszarka napisał:

Widocznie Pan od HR też lubi pofantazjować (chociaż tego nie wiesz bo w grę nie grałeś),


Patrz wyżej :] Jeśli gra będzie dobra, to z chęcią zagram :]

Dnia 31.08.2011 o 19:14, Pralkosuszarka napisał:

ba fantazjuje jakoś tak mniej, a mimo to go nie usprawiedliwiasz tak jak Piotrusia tylko
zalewasz falą jadu ;) Czy tylko ja tego nie rozumiem?


Raz, że Piotrusia już mało kto traktuje poważnie, dwa - jego słowa dotyczą jego gry, a nie oceny kondycji całej branży, oraz robienia z prostej strzelanki niewiadomo jak innowacyjnego "czegoś". I tu jest ta różnica :] Jadem zalewałem Piotrusia przy okazji premiery Fable III i każdemu kto pytał odradzałem tę grę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 19:21, absmak napisał:

Nie chodzi o nazywanie swojej gry "niemainstreamową", tylko o wrzucanie gier mainstramowych
do jednej szafki z napisem "nudne" i wypowiedź o gatunku, do którego należeć będzie HR,
która to wypowiedź jest kompletnie oderwana od rzeczywistości :]


Według Ciebie, on może mieć inne zdanie na tej temat :)

Dnia 31.08.2011 o 19:21, absmak napisał:

Raz, że Piotrusia już mało kto traktuje poważnie,


Znów go usprawiedliwiasz.

Dnia 31.08.2011 o 19:21, absmak napisał:

dwa - jego słowa dotyczą jego gry,
a nie oceny kondycji całej branży, oraz robienia z prostej strzelanki niewiadomo jak
innowacyjnego "czegoś". I tu jest ta różnica :]


A który twórca nie mówi "moja gra będzie lepsza/ciakwsza/ bardziej wciagająca/bardziej innowacyjna NIŻ INNE GRY"?

Ta dyskusja już od dawna do niczego nie prowadzi a ja nie mam czasu żeby co chwilę zaglądać na forum, uciekam więc, miłego zalewania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 31.08.2011 o 19:28, Pralkosuszarka napisał:

Ta dyskusja już od dawna do niczego nie prowadzi a ja nie mam czasu żeby co chwilę zaglądać
na forum, na koniec powrórzę to co powiedziałem wcześniej: nie róbcie dramy tam gdzie
nie ma powodów aby ją robić :)


W sumie racja, nie dojdziemy do porozumienia, niestety :] Ja tam HR życzę dobrze, uwielbiam cyberpunk, ale wolałbym więcej mięsa, a mniej rozchlapującego się wszędzie sosu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę się śmiał jeżeli gra okaże się naprawdę świetna, a wy ugryziecie się w języki. Nie licze na nie wiadomo co, ale tylko na dobrą grę, taką w którą będę grał z uśmiechem i nie będzie czystym skokiem na moje pieniądze. A wy przestańcie narzekać bez powodu. Czytaliście pierwsze wrażenia? Jak nie to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj obawiam się że rośnie nam kolejna gwiazda na miarę pana chmielarza. Jeden gardzi PCtowcami drugi deprecjonuje wartość gier które odniosły sukces. Jeden zrobił klapę za +/- 80 milionów a drugi jeszcze nic nie pokazał... i choć myślę że HR może być fajną grą to wątpię by była "rewolucją" czy kamieniem milowym w świecie gier. Ego i testosteron chyba uderza tym panom do głowy bo braku kultury czt wręcz grubiaństwa im nie zarzucam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować