Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: FIFA 12 - wrażenia z prezentacji gamescom 2011

12 postów w tym temacie

gram.pl

Jako, że wielu z Was prosiło mnie już o to, bym przeszedł się na prezentację FIFY 12 na targach gamescom, a rozkazy od góry podejrzanie zgadzały się z Waszymi prośbami, spełniłem marzenia części forumowiczów. Panie i Panowie - upragnione wrażenia z prezentacji FIFY 12.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: FIFA 12 - wrażenia z prezentacji gamescom 2011" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#jacor32

jeżeli osoba potrafi grać, to piłkę poda. jeżeli nie, dlaczego dalej z nią grać?

##
Fifa naprawdę zapowiada się obiecująco, mam nadzieje, że nie zawiodę się jak na 11.
Troszkę obawiają mnie wymagania, ponieważ mój komputer ma swoje lata i wymagane są praktycznie identyczne z moim sprzętem. Jestem ciekawy czy odpalę na maksymalnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 13:37, kyuko napisał:

#jacor32

jeżeli osoba potrafi grać, to piłkę poda. jeżeli nie, dlaczego dalej z nią grać?

##
Fifa naprawdę zapowiada się obiecująco, mam nadzieje, że nie zawiodę się jak na 11.
Troszkę obawiają mnie wymagania, ponieważ mój komputer ma swoje lata i wymagane są praktycznie
identyczne z moim sprzętem. Jestem ciekawy czy odpalę na maksymalnych...


Wiesz, ktoś może będzie grał Messim czy Ronaldo i na siłę będzie sam leciał to co wtedy powiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z niecierpliwością, moja druga FIFA na PC (pierwsza była 06), potem grałem tylko na konsolach.
Ps. Tylko muszę pada sobie kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym trybem z 22 osobami to , może być róznie bo raczej nie wydaję mi się , żeby wszyscy dotrwali do końca meczu szczególnie gdy będą jeszcze przegrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maxkuba, mają być do tych uciekających graczy wyciągnięte konsekwencje. Czy uda im się zablokować w jakiś sposób albo karać za uciekanie? Podobno. Miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować