Zaloguj się, aby obserwować  
cumulonimbus

settlers IV - problem z załadunkiem na prom

10 postów w tym temacie

mam taki problem, że gdy wydaję grupie osadników polecenie wejścia na prom często zdarza mi się, że część osadników wchodzi, a część nie. Co więcej ci którzy pozostali na lądzie są nie do ruszenia, bo po prostu nie mogę ich zaznaczyć myszką. Najczęściej się to zdarza z kapłanami i tragarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 23:13, cumulonimbus napisał:

mam taki problem, że gdy wydaję grupie osadników polecenie wejścia na prom często zdarza mi
się, że część osadników wchodzi, a część nie. Co więcej ci którzy pozostali na lądzie są nie
do ruszenia, bo po prostu nie mogę ich zaznaczyć myszką. Najczęściej się to zdarza z kapłanami
i tragarzami.

Dzieje się tak dlatego, że na prom może wejśc 15 osadników. Poprostu chcesz aby weszło na statek zbyt wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcale nie bo akurat jestem w 9 misji (o ile pamietam) Dodatku - Trojanie i chodzi oto, żeby do 3 koloni sojuszników wysłać 1 kapłana i 3 dowódców. więc ładuję ich na prom ( i tylko ich!!!) wyładowuję gdzie trzeba i jak chcę znów załadować to wchodzą tylko dowódcy, a kapłan zostaje na lądzie ale jest niewidoczny dla myszki ( nie mogę go załadować, a na promie widzę tylko 3 dowódców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej niemożliwe, aby jednocześnie zaznaczyć żołnierzy i kapłanów. Wydaje mi się, że jest tak, że kapłani, żołnierze, pionierzy, złodzieje czy geolodzy mogą być zaznaczeni tylko w obrębie swojej grupy zawodowej. Spróbuj zatem załadować dowódców, a potem zaznaczyć kapłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a teraz ja mam problem :/
Misja 1 Majów. Zrobiłam wóz, itd, mam statek transportowy, wszystko ładnie pięknie zapakowane. Klikam na wozie, potem na statku, osiołek żwawo rusza w kierunku stoczni i... na tym kończy się jego podróż. Czemu ten kłapouch nie zamierza wejśc na statek? :[ Wie ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę odpowiedzi na moje pyanie.. Więc racz mnie nie pouczać, ok? Prosze o odpowiedź na moje pytanie, a Ty mi rzucasz linkiem, który do tej odpowiedzi nie prowadzi... Na forum i tak jest bajzel, poza tym, nie ja zakładałam temat. Poza tym- gdzie są moderatorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 23:13, cumulonimbus napisał:

mam taki problem, że gdy wydaję grupie osadników polecenie wejścia na prom często zdarza mi
się, że część osadników wchodzi, a część nie. Co więcej ci którzy pozostali na lądzie są nie
do ruszenia, bo po prostu nie mogę ich zaznaczyć myszką. Najczęściej się to zdarza z kapłanami
i tragarzami.


po co ci dwa tematy http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3620&u=12 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja już totalnie nie wiem o co Ci chodzi. W jednym temacie dajesz link do drugiego, w drugim dajesz do pierwszego. Gdzie tu sens i logika? Dłuższej odpowiedzi udzieliłem w drugim temacie.

---> Hagnos. Odpowiedź masz w tym drugim temacie, w którym też zadałeś to samo pytanie. Mam nadzieję że ona Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować