Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obejrzyj premierowy zwiastun Dead Island

31 postów w tym temacie

Wszystko fajnie, boje się jednak o gameplay. Wszystkie dotychczas zapowiedziane materiały prezentują rozgrywkę pełną nudy, kopania i machania maczetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 08:53, TheFlyingDutchman napisał:

Zwiastuny mają kapitalne i ta muzyka w tle :) miodzio gierka się zapowiada.

Oby była miodzio :P
Kolekcjonerka na PC zamówiona teraz tylkoć 8 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 08:53, TheFlyingDutchman napisał:

Zwiastuny mają kapitalne i ta muzyka w tle :) miodzio gierka się zapowiada.


Nie sądzę, by gra swoją głębią zbliżyła się do tego, co prezentował pierwszy trailer. Ten zwiastun przeszedł już do historii, to ścisła czołówka. Gdy się pojawił, pisał o nim chyba każdy serwis gamingowy - a to nieczęsto się zdarza. GameTrailers teraz będzie publikował Top100 najlepszych trailerów:
http://www.gametrailers.com/top-100-trailers/
Dam sobie głowę uciąć, że DI będzie najdalej w drugiej dziesiątce (choć życzę mu co najmniej pierwszej piątki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 18:44, Vojtas napisał:

Nie sądzę, by gra swoją głębią zbliżyła się do tego, co prezentował pierwszy trailer.
Ten zwiastun przeszedł już do historii, to ścisła czołówka. Gdy się pojawił, pisał o
nim chyba każdy serwis gamingowy - a to nieczęsto się zdarza. GameTrailers teraz będzie
publikował Top100 najlepszych trailerów:
http://www.gametrailers.com/top-100-trailers/
Dam sobie głowę uciąć, że DI będzie najdalej w drugiej dziesiątce (choć życzę mu co najmniej
pierwszej piątki:).


No na tą głębię to nie liczę nawet :-D trailerek był świetnie przygotowany, z pomysłem, jego ciekawe wykonanie, muzyka, rodzinka, wszystko było nakręcone na specyficzny klimacik (wręcz smutnawy) i "sprzedał" się kapitalnie. Sam jestem ZA, aby się pojawił wysoko w takim rankingu i nie dlatego, że nasza firma, ale dlatego, że naprawdę filmik zasługuje na uznanie. A po samej grze oczekuję po prostu ładnej sieczki z zombie + kilku gadgetów (np. ten crafting broni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą edycją Gore? Za późno chciałem zamówić i jej nie było a dziś już kilka razy wypatrzyłem, że jest dostępna (np. w chwili pisania tego postu) i udało mi się ją zamówić. Gram dostaje więcej pudełek czy ludzie rezygnują z zamówień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 23:45, Sejf napisał:

O co chodzi z tą edycją Gore? Za późno chciałem zamówić i jej nie było a dziś już kilka
razy wypatrzyłem, że jest dostępna (np. w chwili pisania tego postu) i udało mi się ją
zamówić. Gram dostaje więcej pudełek czy ludzie rezygnują z zamówień? :)

Jak jużto to drugie :P
Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować