Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz trailer Rise of the Samurai, nowego DLC do Total War: Shogun 2

9 postów w tym temacie

Blah, dali by już dokładną datę premiery, bo zapowiada się zacnie. I nie trzeba kupować na Steamie: Gamersgate też sprzedaje i mają dolara jako walutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy połączyć konto paypal ze swoim kontem bankowym i problem znika, a paypal przyda się nie tylko do steama ale i praktycznie do każdej zagranicznej strony gdzie można coś kupić. a dlc kupie jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam preferuje wirtualną kartę kredytową w moim banku, wszystko jest pod ręką i bezpiecznie. DCL do Shogun''a na bank kupię, ale poczekam na świąteczno/noworoczną wyprzedaż na steam może będzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... nowe DLC na horyzoncie, a ja nadal nie mogę przejść podstawki jako Hattori :( Inne rody - nie ma problemu. Hattori - śmierć w ciągu kilkudziesięciu tur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no to ja mam podobny problem z kampania legendary Useugi i Ikko ikki:) sami ambitni przeciwnicy wokolo zrywaja sojusze jak tylko zostawiz granice lzej bronione.. ogromne prowincje przez co nie da rady bronic sie jedna armia( na poczatku_ trzeba ciulac dwie armie... .. a niestety nie ma z kim w coopa pyknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować