Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajcie czas gry, naszą nową sekcję o długości gier

70 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Szukaliście kiedyś gry, która starczy wam na długo albo wręcz przeciwnie – krótkiej strzelanki na weekend? Dzięki naszej nowej sekcji zdobywanie takich informacji stało się właśnie znacznie prostsze.

Przeczytaj cały tekst "Poznajcie czas gry, naszą nową sekcję o długości gier" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa, tylko z tego co widać ludzie lubią dodawać czasy na oko albo fałszywe.
73 godziny w ME1... taaa (chyba, że ktoś grał 2 postaciami i o tym nie wspomniał, co jak dla mnie i tak nie powinno się kwalifikować do rankingu) .
Lepiej by było gdybyście weryfikowali te czasy np. na podstawie czyjegoś czasu w xfire. Ludzie będą dawać śmiesznie niskie czasy grom, których nie lubią, a wysokie ulubionym.

PS dodajecie to chyba nowe funkcje a nie "funkcjonalności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ten uśredniony czas gry w GTA IV nie pasuje ;p Dziwne że tyle osób udostępnia czasy przejścia, a niektóre wyniki nadal są sporo przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze można by dodać filtrowanie (chyba że go nie zauważyłem), że można wybrać np. czasy gier przechodzonych na danej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie jakby była opcja po kliknięciu której wyświetlą się tytuły od najdłuższego lub najkrótszego, takie sortowanie jak na allegro z cenami od np. najmniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 10:43, buggeer napisał:

Super sprawa, tylko z tego co widać ludzie lubią dodawać czasy na oko albo fałszywe.
73 godziny w ME1... taaa (chyba, że ktoś grał 2 postaciami i o tym nie wspomniał, co


Wiesz, te wyniki nie muszą być fałszywe, może ktoś sobie grał tak, żeby eksplorować wszystko, zaglądać w każdy zakątek itd. ME1 to duża gra i taki czas nie jest dla mnie dziwny.
Co do samej sekcji, bardzo fajny pomysł, łatwiej będzie znaleźć grę dla siebie, jak ktoś szuka według tego na ile mu starczy dana gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się Baldur drugi. 300h grania :-D To jak by 60x przejść COD-a.
1. Jak weryfikujecie czasy ?
2. Czemu nie ma sortowania ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym Me mam 58.14 jak ktoś latał pobocznie po wszystkich planetach po kilka razy swobodnie mógł dobić 70+ [aczkolwiek była by to już straszna nuda, ja w te 58 zrobiłem calaka na 100%].

To, że jeden olewa wszystkie poboczne elementy gry, side questy czy przewija dialogi, nie znaczy, że drugi zrobi to samo.

Podobnie z DA:O [tu tak samo jak z ME mógł bym wkleić screena z zapisem z finału gdzie jest pokazana liczba przegranych godzin], jeden oleje połowę dialogów i side questy, drugi je robi na spokojnie i masz skrajne wyniki od 12 do 50h.

Tak samo z GTA4, przejście głównego wątku to jest ja wiem.. z 20 godzin [jak nie mniej], tyle, że tu po drodze można się zatrzymać nawet do głupiego free-roamu po mieście, a zaliczenie 100% gry wymaga niekiedy nawet dobrze ponad 100 godzin na liczniku [jak ktoś szuka wszystkich rzeczy bez poradników samodzielnie]

rozumiem, że niektórzy chcieli by mieć monopol na "najmojsza rację", ale niestety ludzie są różni i różnie grają [ja mam w DE:HR 36h, Mysza 45 a niektórzy co olewali side-questy i free roaming mają po 15-17h... to co pewnie ja z Myszą daliśmy lewy czas bo "gra nam się podobała"... debilny tok myślenia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 12:00, Siberian_Husky napisał:

Pierwszy Dragon Age 7 godzin... not sure if serious :X


I widze pierwszą rzecz do edycji: Usuńcie WoWa z listy i inne MMO też ;P

jezu przepraszam, miał być edit nie odpowiedź >.> sorka dopiero wstałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I już pojawiają się kuriozalne wyniki. Przykładowo Baldurs Gate:

BG1 - średni czas = 74h
BG1 DODATEK - 85h

WTF?

To samo z BG2:

Podstawka = 152h
Dodatek - 177h

Należałoby chyba jednak bardziej dokładnie wyjaśnić, o co chodzi w dodawaniu czasów, bo tworzą się absurdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 12:01, Siberian_Husky napisał:

I widze pierwszą rzecz do edycji: Usuńcie WoWa z listy i inne MMO też ;P


Ewentualnie można dodać większy licznik godzin... na kilka tysięcy albo kilkanaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 11:02, Pietro87 napisał:

W pierwszym Me mam 58.14 jak ktoś latał pobocznie po wszystkich planetach po kilka razy
swobodnie mógł dobić 70+ [aczkolwiek była by to już straszna nuda, ja w te 58 zrobiłem
calaka na 100%].

To, że jeden olewa wszystkie poboczne elementy gry, side questy czy przewija dialogi,
nie znaczy, że drugi zrobi to samo.



Spodziewałem się takich "argumentów"... Mi przejście ME1 ze wszystkimi zadaniami, każdą planetą, zebraniem wszystkich zasobów, DLC itd. (zbierałem na achivement z 60 lvl) zajęło ok. 36 godziny. Co prawda przeklikałem kilka dialogów, ale wszystkie przeczytałem.

Żeby granie w ME1 zajęło 72 godziny trzeba by chyba zwiedzać planety na piechotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować