Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad 50 minut z alfą Battlefielda 3 w HD

38 postów w tym temacie

Nie ma szału. ;/ Już taki Killzone 3 ze swoim chaosem i ''ciężkością'' wydaje się dużo lepiej udawać pole bitwy, a i wygląda niegorzej. Odpuszczę sobie BF3, a że zaoszczędzi się pieniążki pomyślę nad szybszym zakupem nowego Deus Ex. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 12:39, golic napisał:

Czy tak wygląda osławiony multi w BF3? Bieg przez 500 metrów, przykampienie w krzokach,
strzał w banie, respawn i od nowa?

Nie, tak wygląda gra przez kogoś kto odstawił Call of Duty. Ja też dostawałem baty w BC2, tu się po prostu nie wyłazi na otwarte przestrzenie. Chyba że się jest w grupie, albo siedzi za sterami Ambramsa, ale i to jest ryzykowne.
A poza tym facet jest ślepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś czy ten dodatek "Powrót do Karkland" będzie dostępny później i ewentualnie za ile? Jeszcze się nie nagrałem dobrze w BC2 więc raczej wolałbym się wstrzymać z zakupem z pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, tylko że za duża mapa jak na taką ilość graczy. Takie pytanko, wiecie może czy dźwięki broni zolstaną zmienione? Każda broń ma taki sam dźwięk, niezbyt podobny do swoich rzeczywistych odpowiedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie wygląda bardzo dobrze, ale ogromnego skoku w stosunku do BC2 to nie ma. Sama rozgrywka identyczna jak ta w BC2. Moim zdaniem to powinno być BF: BC3, a nie BF3. BC2 mi nie podpasowało tak jak swego czasu BF2, więc na BF3 się nie skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 14:29, Hubertusk napisał:

Cześć,
jest ktoś mnie w stanie oświecić i powiedzieć mi czy prezentowany "filmik" jest z wersji
PC czy konsolowej ;) ?
Sorry za głupie pytanie... ?


Wersja PC, gracz szybko rusza bronią itd w niektórych momentach.Co do grafiki to tutaj jest na poziomie CoD 4...tak, tak właczyłem HD -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 14:43, Klimat napisał:

Co do grafiki to tutaj
jest na poziomie CoD 4...tak, tak właczyłem HD -.-''


Je jestem generalnie za CoDem, lecz tutaj to zdecydowanie przesadziłeś. Okulary mocniejsze załóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 12:39, golic napisał:

Czy tak wygląda osławiony multi w BF3? Bieg przez 500 metrów, przykampienie w krzokach,
strzał w banie, respawn i od nowa?


Tak, mniej lub bardziej, ale tak;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 13:40, kyp napisał:

Bardzo dużo animacji, w sensie podoba mi się to techniczne rozwiązanie że gracz jest
fizycznym obiektem i np. realistycznie wygląda zwykłe wskakiwanie na murek (typu podkładanie
ręki itp), albo przeskakiwanie murków.

Szkoda tylko, że można celować i czołgać się jednocześnie. Tym bardziej to razi w momencie, gdy podczas czołgania się jest animacja. A może to ja głupi i po prostu amerykańce w mundurach mają wszyte kółeczka? :F Ludzka deskorolka kufa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda naprawdę pięknie jak na alfę, ale oglądanie przerwałem po dziesięciu minutach. Wszystko przez tego amatora, który urwał się nie wiadomo skąd i na dodatek po bliskim spotkaniu z przeciwnikiem myszka mu "uciekała" do ziemi. Jeżeli już mają coś nagrywać to niech biorą do tego porządnych ludzi ;)
Jedyne czego mi tu brakowało to:
- pojazdy(głównie myśliwce)
- 64 osoby ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 13:02, Sobie-pan napisał:

Pływanie jest strasznie nierealistyczne! Cienie również nie powalają.

Cienie w DX11 są gładkie (nie ma takich schodków) i wyglądają dużo lepiej niż w DX9. To jest IMO największa zaleta DX11, a nie jakaś tam teselacja. Wersja Alpha jest na DX9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 00:33, Snake08 napisał:

Wygląda dużo bardziej jak Bad Company 2, niż jak Battlefield 2.


Nom i mnie to trochę niepokoi, bo BF2 uwielbiam, a beta BC2 mnie odrzuciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować