Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - 25 milionów w ciągu roku?

32 postów w tym temacie

Ja się tylko zastanawiam, z czego żyją takie trolle? Dzisiejszy świat jest już na tyle absurdalny, że można zarabiac na pieprzeniu od rzeczy? I kto ich w ogóle czyta? I gdzie? Bo jak żyję, w życiu o nich nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 17:44, hans_olo napisał:

Ja się tylko zastanawiam, z czego żyją takie trolle? Dzisiejszy świat jest już na tyle
absurdalny, że można zarabiac na pieprzeniu od rzeczy? I kto ich w ogóle czyta? I gdzie?
Bo jak żyję, w życiu o nich nie słyszałem.


Czytają pewnie inwestorzy, są ludzie których to interesuje. Nas jako graczy bardziej to rozjusza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na gram.pl... Patrzę! A tu mi się od razu w oczy rzuciło GTA V! Cieszyłem się niecałą sekundę zauważając, że znowu to są jakieś przewidywania czegoś tam, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Analitykiem - szacuje sprzedaż GTA V na 1 000 000 000 kopii w dzień premiery, dziękuję!

Mam już dość tych analityków... gadają.. gadają... a i tak wychodzi inaczej.... "pier**** o Szopenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 17:51, Afgncap napisał:

Czytają pewnie inwestorzy, są ludzie których to interesuje. Nas jako graczy bardziej
to rozjusza:P

Chyba jakieś lebiegi, a nie inwestorzy. Czyta się i analizuje oficjalne informacje publikowane przez zarządy spółek, a nie wypociny jakichś pacanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś ma rację: kiedykolwiek GTA V nie wyjdzie będzie na pewno jedną z najlepiej sprzedających się gier w historii, o ile nie najlepszą. W czasach gdy GTA IV wychodziło jeszcze niewiele osób miało PS3, teraz liczba użytkowników tej konsoli jest znacznie znacznie większa, nie wspominając o Xboxie. Jeśli chodzi o wersję PC to trudno oszacować jak będzie ze sprzedażą, bo akurat seria GTA cieszy się wielką popularnością piratów. Moim zdaniem GTA V będzie murowanym bestsellerem i sam na pewno nabędę kolejną odsłonę tego najlepszego cyklu gier akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, GTA 5 nie "wyjdzie" jeszcze ładnych kilka lat bo nie ma jeszcze ani GTA 4 San Andreas ani GTA 4 Vice City, a jak wiadomo po nieudanym GTA 2 Rockstar ma nie odchodzić więcej od serii. (ewentualnie zrobią nową grę, ale to nie będzie GTA 5). Po drugie, do tej pory każde GTA (nawet GTA 2) było rewolucyjne i należało do najpopularniejszych gier (i nadal należy). Po trzecie, konsole to gówno i żaden szanujący się gracz nie będzie na nich grał, no chyba, że na tych typu wii, nintendo itp., które mają zupełnie inny standard gier niż PC. Po czwarte, idioci którzy nie znają się na czymś (patrz "po pierwsze, [...]") nie powinni pisać o tym "newsów". Morał z taki iż ten artykuł, jak i wiele innych podobnych jest bezsensowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 18:33, sgWojo napisał:

trolololo


Wciąż boli fakt, że GTA IV pojawiło się najpierw na konsole, co nie?

Poza tym - nie ma to jak przewidywanie sprzedaży gry, która jeszcze nie została zapowiedziana i o której nie wiadomo, czy wyjdzie w trakcie obecnej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest już bliżej, jak dalej wydania GTAV. Rockstar pewnie trzyma informacje na temat produkcji w tajemnicy. Lepiej poczekać jeszcze kilka lat i dostać kolejny bestseller, na pewno nie powtórzy się sytuacja jak w Duke Nukem Forever.
@Up
Od kiedy konsole to gówno? Rozumiem, jesteś zagorzałym fanem PC, no ale platforma jak platforma, konsole mają znaczny udział i zauważ, że często gry wychodzą tylko na konsole. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim GTA V wyjdzie to będziemy mniej więcej wiedzieli jak się sprzeda, gdzie i na jaką platformę najlepiej się sprzeda, jaka grupa wiekowa itp itd a o grze dalej nic nie wiadomo.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem ten facet dochrapał się stanowiska analityka ale wróżka była by zdecydowanie lepszym dla niego zawodem.Liczba konsol ma wzrosnąć do 90mln, GTA V ma wyjść w połowie 2012 ,a wtedy się sprzeda w liczbie 25mln sztuk?Z 2 niewiadomych wyciąga jak magik 3 i to ma mieć jeszcze oparcie w rzeczywistości?Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 18:03, Sebek20 napisał:

Jestem Analitykiem - szacuje sprzedaż GTA V na 1 000 000 000 kopii w dzień premiery,
dziękuję!

Mam już dość tych analityków... gadają.. gadają... a i tak wychodzi inaczej.... "pier****
o Szopenie"

Chopinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować