Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Luźno rozmawiamy sobie o Driver: San Francisco na filmie [wideowrażenia]

19 postów w tym temacie

Pomysł fajny ale moim zdaniem (taaa zjedzcie mnie teraz wszyscy) albo jesteście wstanie nawijać przez te kilka minut z sensem bez miliona cięć albo olejcie to. Bo taka pochlastana gadka to raczej nie wygląda za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Pomysł przypadł mi do gustu, bardzo lubię wasze materiały wideo, ale cięcia, psują płynność, przez co wypowiedzi wydają się być bardzo fragmentaryczne i chaotyczne. To tylko wrażenie, nie mniej bardzo przeszkadza. Nie obejrzałem do końca, czekam na następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Montaż robił Krzysiek zafascynowany pewnym kanałem na YT realizowanym w podobny sposób. Dzięki za komentarze, weźmiemy je pod uwagę przy realizacji następnych.
A jak oceniacie z pominięciem warstwy technicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł|świetn|y,|liczę|na|takie|komenta|rze|przy|okazji|wszystkich|ważnych|tytuł|ów|( a|będzie|te|go|tr|ochę)| Al|e|też|nie|tnijc|ie|tak|tego.|Straszn|ie|to|d|r|a|ż|n|i|.

Rozm|ieci|e|o|co|mi|cho|dz|i|z|tym|cięc|iem?||||||

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez to ze film jest tak pociety to nie jest nudny i slamazarny, tylko konkretny, ni mniej wyglada to dziwniee i troche zenuje. Mniejsza z tym, fajnie jest posluchac luznych rozmow na ciekawy temat, wiec pomysl na plus. Dzialajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Po 30 sekundach sobie odpuściłem. Usiądźcie, rozluźnijcie się i przestańcie ciąć wszystko co parę sekund. Ale jest to pierwszy odcinek, rozgrzewacie się, więc szansę można Wam dać i to nie jedną, więc obejrzę drugi odcinek (o ile nie będzie taką wycinanką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 10:51, Chowaniec napisał:

A jak oceniacie z pominięciem warstwy technicznej?

Pozytywnie :) Duetowi Mysza&Lucas rośnie konkurencja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby więcej takich wideo, a ten numer z cięciem nie przeszkadza tak bardzo w drugiej cześci filiku bo jest go nieco mniej. Całość bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te cięcia byłyby fajne, gdybyście dodali jakieś efekty, które pokazują faktycznie te cięcia, np. coś w rodzaju flasha, jedna scena - flash - następna. Do tego jakiś dźwięk fajny i te przejścia byłyby cool naprawdę. To po pierwsze.
Po drugie - te cięcia nie mogą być tak częste, że momentami co słowo to cięcie, wychodzi kipisz straszliwy i się człowiek zastanawia czy to Wam czy w moim kompie się coś sypie. Najdalej co kilkadziesiąt sekund, a nie co kilka.
A co do zawartości to OK - sporo info o grze, jeszcze jakby doszły wplecione urywki z gry i komentarz do nich to byłoby już super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie filmik na +, sam pomysł - no muszę przyznać że wypada niemal jak recenzja w oczach bo np czytać o tym systemie shift to chyba uczucia są wiadome, a zobaczyć kogoś kto już ma to "za sobą" i z zafascynowaniem o tym opowiada (tak dokładnie-chodzi mi o wrażenia podczas wspominania które raczej ciężej jest ubrać samymi słowami w odczucia, a na np wyrazie twarzy i fascynacją podczas wypowiadania słów widać je wyraźniej).
Jedyne do czego mógłbym się przyczepić (choć o dziwo nie tak mocno) to:
1.montaż (lecz przyznam - nie przeszkadza on podczas oglądania tak mocno jak mogłoby się wydawać. Ogólnie mimo wszystko "może być":P)
2. Brak gameplayów podczas gry - jeśli pomysł z owymi wrażeniami byłby kontynuowany wówczas gracze którzy nie śledzili informacji na temat danego tytułu tak bardzo mogliby czuć się zagubieni mniej lub bardziej. Tym bardziej jeśliby mówiło się o nowszych sagach wówczas ktoś komu np umknie trailer może całkiem niewiedzieć o co chodzi gdyż wielu całkowicie olewa gry które nie mają poparcia w ich sercach (dlatego np poza fifą i PES trudno znaleźć gracza który wymieni jakąkolwiek inną piłkarską grę (są tacy, ale gry przecież nie powstają dla jednostek, a masy))
Ogólnie filmik: 8.5/10 bo podobnie jak przy temacie gry-świetnie itp itd lecz do ideałów troszkę umknęło....
PS Świetna robota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było niejasności - powyższą wypowiedź po "sam pomysł" nie jest minusem, a myślnikiem. Pomysł na temat owych filmików jest (także) jak najbardziej na plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 16:13, Zgreed66 napisał:

To juz jest chyba cos ze mna, ale taki pociete nagranie mi sie spodobalo.
Ciezko powiedziec czemu.


Dość łatwo. Otóż chodzi o to, że bez cięć nie było, hmm.. najlepiej? ;) Myślę, że po prostu obu panom gadka się nie klei tak dobrze jak Myszastemu i Lucasowi. Sama idea jest ok, ale jej wdrożenie w życie niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Materiał fajny - cięcia tez mi sie podobaja bo nadaja dynamiki, ale czasami sa jednak zbyt czesto. A tak w ogole to wiecej materialow video prosze ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować