Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy nowe screeny z Mass Effect 3

25 postów w tym temacie

Na trzecim zdjęciu to na pewno nie Garrus.
Zapewne jakiś turiański generał rozmawiający z Shepardem na temat walk ze Żniwiarzami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale w gierce strasznie podoba mi się jak zaprojektowali Turian. Rewelacyjnie wyglądają :) chcemy ich więcej :PP może zrobią kiedyś coś w świecie ME gdzie będziemy grać przedstawicielem tej rasy, jak już poślą Sheparda na emeryturkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 12:16, Sherem napisał:

Na trzecim zdjęciu to na pewno nie Garrus.


A mi się wydaje że to właśnie Garrus, Shepard i Liara, ale mogę się mylić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pioter13PL Chyba ja też zainstaluję :3,jak zawsze gram.pl i tvgry.pl dodają zdjęcie i potrzysz na zdjęciu i zechcesz grać :D (tzn.wracasz to niego ;])

Przepraszam za moje błędy ortograficzne ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem. Jedynka była interesująca ale dwójkę tak uprościli że szkoda gadać. Podobno w trójce mają się poprawić. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 12:22, Piotr13PL napisał:

Omg, chyba zainstaluję sobie jedynkę i przejdę ją wreszcie, a potem dwójke haha, tak
po prostu bo sie wszyscy tym jarają xD


Nie wszyscy. Dla znających gatunek space opery, ME to prosty TPS z elementami RPG osadzony w bardzo sztampowym świecie i z banalną fabułą.

Cały temat dla trzech screenów ? I to takich dosyć słabych ? Nie mogliście tego podpiąć pod kolejny komunikat developerów, że tworzą najlepszą część serii/najlepszą grę w historii firmy/tytuł który spodoba się wszystkim dookoła i ich babci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 to nie Vakarian. Nie ma okularu na lewym oku i on takiej zbroi nie nosi, ma też inna twarz... Nie wiem dlaczego zbroja z 2 screena się autorowi gethowa wydaje...
PS:Widziałem te obrazki jakiś tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na trzecim screenie to na pewno nie Garrus, gdyż Garrus ma inne tatuaże na twarzy.
Ten Turianin ma białe linie na szczęce i biały grzebień, natomiast Garrus miał niebieskie wzory na kościach policzkowych (jeśli Turianie takie mają ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 12:20, TheFlyingDutchman napisał:

Co jak co, ale w gierce strasznie podoba mi się jak zaprojektowali Turian. Rewelacyjnie wyglądają :)

Twarz osy/szerszenia. Najlepsze wzory obcych bierze się z ziemskich owadów. Po powiększeniu zawsze wyglądają obco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 13:23, Phobos_s napisał:

Na trzecim screenie to na pewno nie Garrus, gdyż Garrus ma inne tatuaże na twarzy.

Zgadza się ponieważ tatuaże wywodzą się z klanów Turian, a to nie może się zmienić. Podejrzewam, że jest to Turianin zastępujący Garrusa w przypadku jego śmierci w ME2.

----------------------
ps. A gdzie obrazki z panią Shepard? Może w końcu coś pokażą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy na tym zwiastunie na E3 to nie był czasami Garrus ? Wyglądał identycznie jak ten tutaj. No nie ważne, wszyscy turianie wyglądają tak samo T.T @Olamagato a po co ci screeny z panią Shepard ? Wyobraż sobie,że tam stoi własnie rudowłosa piękność zamiast Shepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 13:42, Olamagato napisał:

ps. A gdzie obrazki z panią Shepard? Może w końcu coś pokażą?


Mnie zastanawiam dlaczego tak unikają pokazania Ash/Kaidana. Wiąże się z tym zapewne jakaś tajemnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 14:19, vegost napisał:

Wyobraż sobie,że tam stoi własnie rudowłosa piękność zamiast Shepa.

Blee. Te, które kolorują włosy nie są do końca normalne. Wolę zwykłą brunetkę. :P
Wyobraźnia w erze gier video? To niemoralne jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 14:30, Vojtas napisał:

Mnie zastanawiam dlaczego tak unikają pokazania Ash/Kaidana. Wiąże się z tym zapewne
jakaś tajemnica...

Hihi. Bo pojawią się wyłącznie w DLC? :)

Zapewne Kaidan zapuścił włosy i robi w ME3 za hipisa, a Ashley się rozpuściła... ;)
Niemal na pewno będą w jednym z ostatnich trailerów. W Bioware też już nauczyli się że nic tak nie działa w reklamie jak czas na dwa miechy przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować