Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare 3 na najnowszym, wybuchowym zwiastunie!

65 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2011 o 13:33, Henrar napisał:

A czy u konkurencji nie jest czasem tak samo? Jest - bo to modern shootery, a w materii
broni raczej ciężko coś oryginalnego wymyślić.


Odsetek wychodzi podobnie, co mnie niestety smuci, bo ile mozna tluc kanon m4 i AK...

Co wiecej, wiekszosc broni wcale nie jest takich ''''modern'''' jak to sie wydaje, a i broni przyszlosci moznaby znalezc bez liku.

Ponadto w multiplayerze mogliby stawiac na wieksza roznorodnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Po obejrzeniu tego miałem deja vu. :P Animacje identyczne jak w MW2 i CoD4, duża część broni się pokrywa... Mogliby stawić na trochę większą różnorodność, broni na świecie jest ogromna ilość. Na pewno byłoby ciekawiej niż klepanie tandemu Kałach/M16 po raz kolejny.

Mimo wszystko wolę BF3. CoD będzie musiał poczekać do tego momentu w którym nie będzie modem do CoD4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do giwer to już nawet w BC 2 były jakieś prototypy a i arsenał był ciekawy i dobrze dobrany. Jeśli miałbym się z Wami podzielić swoimi osobistymi odczuciami to seria Call of Duty od momentu wydania Modern Warfare to odgrzewany kotlet. Ja rozumiem, że kiedyś budziło to podziw ... ojaaa ale rozwałka, ile się dzieje, tu coś wybucha tu coś przelatuje ... stop! Przeszedłem pierwszą cześć. Pograłem chwile w drugą, zauważyłem miliony podobieństwa i odstąpiłem od szeregu i serii CoD. Nowy zwiastun jedynie potwierdza moje odczucia odnośnie nowej odsłony ... czyli znów to samo, jest akcja, jest rozpierdymka i jest fajnie. Powiem krótko, nijak się to ma do nowego BF 3. Pomijam fakt grafiki i animacji bo nie tylko o to chodzi w FPSach. Tam jest coś więcej, taktyka, gra zespołowa i system destrukcji. To w zupełności przekonuje mnie do tego, że choćbym grał w grze raz szybko raz taktycznie, nudą nie powieje. Koniec transmisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was, ale mnie bawi fakt podniecania się nowymi Battlefieldami, które np. strzelanie mają wycięte wprost z CoDa.
Ach, ci hejterzy CoDa, którzy jeszcze rok, dwa lata temu z wypiekami na twarzy grali w swoją gierkę :3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁaŁ
Ale "super trailer"
Szczerze to większej wiochy się nie spodziewałem ale jak widać panowie z IW potrafią nas zaskakiwać :D
Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się całkiem przyzwoicie, przynajmniej coś tam w tym trailerze pokazali (a nie te migające slajdy BF3, jak z jakiegoś wieśniackiego pop-owego teledysku ;));

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakościowo Battlefield wymiata w tym roku (przynajmniej z tego co widze), ale nigdy nie był i pewnie nie będzie (i dobrze) tak dynamiczny jak akcja w CoDach (zwłaszcza tych od Infinity), a właśnie za to tę grę lubię... Tutaj w singlu bez przerwy się coś dzieje, a i w multi nie ma co narzekać na nudę.

Btw Battlefielda oczywiście też kupię ale tam chodzi o co innego (Masakrę czołgiem :D), w niego gra się lepiej ze znajomymi w drużynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza mysl: "wow, ale to brzydkie". Chociaz fanboyem BF''a nie jestem i zawsze podoblay mi sie CoDy to jednak widac ze nie nadazaja za konkurencja. To powinna byc ostatnia czesc na tym silniku.

BTW. Kto zauwazyl "chickena" na trzeciej mapie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 16:05, gogiell napisał:

Ach, ci hejterzy CoDa, którzy jeszcze rok, dwa lata temu z wypiekami na twarzy grali
w swoją gierkę :3.


Czasy się zmieniają - nikt nie mówi, że CoD4 (aka MW) ssie. Baty zbierają wszystkie kolejne części i co śmieszniejsze zbierają je całkiem zasłużenie. Wielu ludzi przywiązuje się do marki, a prawda jest taka, że ludzie którzy stworzyli ubóstwiane przez (niemal) wszystkich CoD4 już dawno tam nie pracują.

Trailer jest...Cóż, delikatnie mówiąc słaby i nie dość, że nie pokazuje nic nowego, to jeszcze przedstawia stare w gorszym świetle niż poprzednio. Mnie osobiście jest smutno, że seria tak sobie leci w dół na łeb i szyję, bo naprawdę spędziłem sporo czasu, świetnie się bawiąc przy niej. I nie, mówienie, że MW3 ssie nie jest fanbojowaniem, a cholernie przykrą rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się wyłamię przed szereg, i powiem, że dla mnie i tak najlepszy jest tandem Unreal + UT99 :P Choćbym się jarał BF3, choćby nie wiadomo, co też nowego (i co bardziej absurdalnego) pokazywali w CoD, to i tak klimatem i gameplay''em tego klasyka nic nie przebije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować