Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare 3 na najnowszym, wybuchowym zwiastunie!

65 postów w tym temacie

Kurcze, oglądając tej trailer mam nieodparte wrażenie, że gdzieś to już widziałem. te śmiertelniki też są skądś znane, tak samo jak guny rozstawiane na ziemi, które strzelają do wrogów. Teraz nie będę mógł zasnąć, ponieważ całą noc będę się głowić, gdzie ja to już widziałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wygląda identycznie jak Modern Warfare 2... OK, ja rozumiem, że można lubić styl gry oferowany przez nowe CODy, ale nie rozumiem po co kupować nową grę, skoro tak samo można się bawić w multi w MW2 albo Black Ops :f To trochę jak FIFA.

Jeszcze wygląda na to, że zrezygnowali z trybów hazardowych z BO, które były najfajniejszą częścią multi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bida.
A tak w ogóle to bieganie z ciągłym full auto nie ma kompletnie pokrycia w grze. W życiu nikogo w ten sposób nie trafimy, chyba że z bliska, a i tak prędzej ktoś takiego gracza sprzątnie.

Swoją drogą, to pokazują ciągle te nowe killstreaki, zapominając że większość graczy i tak nigdy nie miała okazji ich użyć, bo wymiatacze po prostu na to nie pozwalają, zwłaszcza jak sami zyskują ogromną przewagę po wezwaniu helikoptera.

A na końcu życiowa mądrość : nie ważne jak bardzo dobrze byś grał, na końcu zawsze sprzątnie Ciebie upierdliwy snajper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 13:15, Zdenio napisał:

To wygląda identycznie jak Modern Warfare 2... OK, ja rozumiem, że można lubić styl gry
oferowany przez nowe CODy, ale nie rozumiem po co kupować nową grę, skoro tak samo można
się bawić w multi w MW2 albo Black Ops :f To trochę jak FIFA.

W CoDy od Treyarcha jednak gra się IMO nieco inaczej, a za to MW 2 dedyków nie miało:D Poza tym mi zawsze dużo funu daje nabijanie leveli i poznawanie broni\perków po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to sa jaja, nawet niektore obiekty (takie ja worki z piaskiem czy samochody) sa zywcem wyciagniete z MW2.

Co wiecej, na 26 dotychczas zaprezentowanych broni w MW3, az 15 z nich bylo w MW2, a kolejne 3 w BO... Ciekawe, czy i w tym wypadku sprite''y beda te same ;)

Jak dla mnie multiplayer tej gry powinien nosic nazwe MW 2.5 - byc samodzielnym dodatkiem do MW2 w cenie okolo 60zl, a nie pelnoprawna nowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 13:31, nekr napisał:

Co wiecej, na 26 dotychczas zaprezentowanych broni w MW3, az 15 z nich bylo w MW2, a
kolejne 3 w BO... Ciekawe, czy i w tym wypadku sprite''y beda te same ;)


A czy u konkurencji nie jest czasem tak samo? Jest - bo to modern shootery, a w materii broni raczej ciężko coś oryginalnego wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2011 o 13:31, nekr napisał:

Co wiecej, na 26 dotychczas zaprezentowanych broni w MW3, az 15 z nich bylo w MW2, a
kolejne 3 w BO... Ciekawe, czy i w tym wypadku sprite''y beda te same ;)

Tu przyznam rację Henrarowi (dobra odmiana ?). Trudno wymagać nowych spluw, skoro i w realnym świecie takowe się raczej nie pojawiają. Bo i po co ? Ak 47 i M4 nadal dobrze się sprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 13:36, Jozef_Taktyka napisał:

Ta gra będzie się nadawała tylko do ściągnięcia, przejścia singla, a potem usunięcia...

A za piractwo lincz publiczny na rynku w mieście... a na forum ban powinien lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować