Zaloguj się, aby obserwować  
Darco626

CoD czy MoH-co lepsze?

22 postów w tym temacie

w tym temacie chce abyscie wyrazili swoje opiie na temat CoD i MoH. napiszcie ktora i dlaczego gra jst lepsz.
dla mnie lepsze jest Call of Duty. jednym z atutow jest to, ze jezeli podchdzisz z tompsonem do mp40to nie dostajesz amunicji tak jak w Medalof Honor(tychwczesniejszych), to samo tyczysie wychylania zza sciany w starszychMoH-ah nie mozna tego bylo robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem ostatnio w pacific assault i musze przyznac ze wciaglo mnie to tak samo jak call of duty 2. jednak gdybym mial wybrac tylko jedna gierke to wybieram call of duty2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medal of Honor to nawalanka w lekkich klimatach wojny . W CoD 1 i 2 czuć wojnę.... całą jej odraze, strach... gdy widzisz śmierć swoich pobratymców, masz ochotę zatrzymać się, i chociaż ich pochować, bo podczas wojny naprawdę dużo ci będą pomagać. Jest też wiele momentów wartych zapamiętania , np. w kampanii rosjanów w CoD1 : Obrona stalingradu. 2-3 setkami próbujecie bronić Stalingradu, jeden ruch i wszyscy praktycznie giniecie... w dodatku muzyka która jest podczas wiekszych bitew... Mało co się nie rozpłakałem ; ) A Medal of Honor... Skończyłem i już . Nic nie zapamiętałem ( każdą część przeszedłem :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie MOH to kompletne dno jest. Idziesz jak ta pała, strzelasz jak idiota a granatami rzucasz jakbyś petardą się bawił...Na multi jest jeszcze gorszy. Ostanio (i wczesniej tez) cos się EA nie stara specjalnie. Jedyne co im chyba dobrze wychodzi to NFS i gry z EA SPORTS. Te harry portiery to tez dno...COD rzadzi - w trybie single jak i multi. Choc w COD 2 ta misja co przypominala OMAHA BEACH to taka średnia była, lepsza jednak była w MOH, ale to jest jedyny + wg mnie. Pozatym MOH kojarzy mi się z "MOHerowym beretem" a za tym z polską sceną polityczną i głupimi politykami i księdzem rydzykiem...i za naszym złodziejskim państwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CoD jest lepsze,ponieważ tam trzeba trochę pomyśleć a nie tak jak MoH-tu przez większość gry przechodzisz jak taran niszcząc wszystko po drodze (no prawie wszystko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chrzanić grafę, wymagania ito.. KLIMAT! Dlatego CoD wygrywa w tym porównaniu :)

@mati smolik... pomyśleć? w CoD?! W którym momencie, bo przegapiłem chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomyśleć? w CoD?! W którym momencie, bo przegapiłem chyba :)

człowieku ja to czasem nie wiedziałem jak mam się usadowić żeby tych szwabów porozwalać. Czasem trza było użyć czaszki żeby gdzieś sobie jaką dobrą "kryjówke-kampówke znaleźć" :D W jednej misji miałęm problem (w zasadzie to w 2 bo się one łączą...i tam myślałem :P) - to była jak leciałem samolotem i nagle lądowanie. Musiałeś rozwalić wszystkich szwabów i przejąc kontrolę nad miastem (to było nocą). Potem byłą następna misja (to w tej myślałem) że musiałeś bronić tego miasta przed szwabami którzy szli z każdej strony. Tu się musiałem namyśleć jak już mnie z 5 czy więcej razy zabili bo cały czas mnie brali na 2 fronty i od checkpointu znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 21:40, Don Lizak napisał:

Tia, pamiętam tą misję. A wiesz, że można zapisywać grę? Nie koniecznie od autosavów.


Oj nie kombinuj tak :) Na początku myślałem że pojdzie łatwo (a jednak tak nie było), dopiero później wpadłem na pomysł z savem ( i tu zaczęło się moje ponowne myślenie ^_^). No ale w końcu wyszło i byłem happy. Ale nie odchadząc od tematu co jest lepsze- COD górą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CoD grałem jeszcze tak nie dawno po LANie i było spoko szczególnie dodatek. W MoH miałem przyjemność grać tylko po singlu i powiem krótko - jeżeli MoH po sieci jest tak dobry jak po singlu to CoD nie ma szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moh a Cod to tak jak porównać peugeota 1007 a citroena C1 osobiście wole Peugeota (polecam trylogie TAXI)
w Moh super singl i multi a w Cod to samo ale ale za krótki ogólnie żecz biorąc Cod ma klimat w Cod wszyskie misje z wyjątkiem 1 (samotnej) sa super a w Moh omaha beach i prawdopodobnie przez film szeregowiec ryan

no to tyle jeśli to zrozumieliscie to jestem pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować