Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tablety PlayStation S i P od Sony - znamy specyfikację techniczną!

10 postów w tym temacie

Heh... S to ASUS Eee Pad Transformer z mniejszym ekranem(ew. pamięci będzie miało mniej/tyle samo) - a cena ta sama lub nawet mniejsza. P za to może z tymi bebechami nie wyrabiać, jeśli ma obsługiwać dwa niezależne ekrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogo troszkę... Zresztą tablet do życia mi potrzebny nie jest, a zaoszczędzoną kasę wolałbym już wydać na PlayStation Vita..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gadżety, ale tylko gadżety ;).
Jakbym takiego dostał, to bym się nie obraził, ale nie jest mi on niezbędny.
Ten z 2 ekranami mi się podoba :d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogo w porównaniu z innymi tabletami(nie licząc iPad''ów). Moim faworytem i tak jest najnowszy produkt Apple ze względu na bebechy i genialny AppStore. Jedyne czego mi w nim brakuje to Retina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na bebechy i na system (Anrdoid w wersji 3.1 z możliwością update''u do 3.2 w wersji bez 3g i 3.2 w wersji z 3G) - cena jest w miarę normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już miałbym się skusić na tablet to albo transformer albo właśni Sony P. To jest w nich dobre że z jednego można zrobić lapka a drugiego można go schować do kieszeni (schowajcie mi np. ipad''a do kieszeni).
Choć ogólnie tablety nie są mi do szczęścia potrzebne. Jakoś nie potrafię dla niech znaleźć zastosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować