Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - nowy gameplay trailer przedstawia dodatki dla pre-orderowców

30 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

W sieci pojawił się materiał wideo, który prezentuje elementy Pakietu Uzbrojenia Specjalnego – dodatku dla pre-orderowców Battlefield 3. Na filmie nie brakuje świeżych zapisów rozgrywki.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 3 - nowy gameplay trailer przedstawia dodatki dla pre-orderowców" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe zauważyłem, że taniej wyjdzie mi zamówić na origin klucz niż u Was grę, bo nie płacę za przesyłkę + dostanę 2 dni grania w betę :) a na dodatek starzy nie będą się czepiać, że wydaję kasę na gry bo nie zobaczą pudełka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 17:41, blackbeaver napisał:

na dodatek starzy nie będą się czepiać, że wydaję kasę na gry bo nie zobaczą pudełka XD


Gratuluję szacunku do rodziców. Gdyby nie "starzy" nie miałbyś z czego kupić tej gry <iks de>

Trailer naprawdę udany, bo namawia do zakupu(szczególnie tak dobrym karabinem snajperskim), ale nie oszukujmy się - o mapy tu głównie chodzi. Gdyby one zostały pokazane na pewno byłoby zdecydowanie ciekawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatnio coś bardzo ciekawi. Kiedy od wydawców/sprzedawców będzie egzekwowane by pilnowali wiek osób grających w ich gry, ponieważ jak na razie wszyscy mają ograniczenia wiekowe głęboko w poważaniu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 17:53, Gorack napisał:

Zgadza się, mam nadzieję że ci kupią CoD''a i będzie na serwerach odpowiedni "poziom".

Wejdź sobie na "Największy polski serwis o grach" i dowolny temat o MW3, ile tam dzieci "fani" BF3 jadu wylewają to się w głowie nie mieści i one wszystkie wylądują na BF''owych serwerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nieprędko, znaczki "od lat 18" są tylko dla picu, chyba że jakiś adwokacina poleci swojemu małoletniemu klientowi-przestępcy (czy raczej jego rodzicom) zwalić winę na grę video. Wtedy zawsze można powiedzieć "hola hola, od lat 18 jest napisane" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 17:54, Siberian_Husky napisał:

A mnie ostatnio coś bardzo ciekawi. Kiedy od wydawców/sprzedawców będzie egzekwowane
by pilnowali wiek osób grających w ich gry, ponieważ jak na razie wszyscy mają ograniczenia
wiekowe głęboko w poważaniu ;P

Jak dla mnie najlepiej nigdy choć jestem już pełnoletni to PEGI nie stanowi prawa i nie może/powinno być w żaden sposób egzekwowane.

Dnia 02.09.2011 o 17:54, Siberian_Husky napisał:

pilnowali wiek osób grających w ich gry

To należy do rodzica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 17:54, Siberian_Husky napisał:

A mnie ostatnio coś bardzo ciekawi. Kiedy od wydawców/sprzedawców będzie egzekwowane
by pilnowali wiek osób grających w ich gry, ponieważ jak na razie wszyscy mają ograniczenia
wiekowe głęboko w poważaniu ;P


Oznaczenia wiekowe PEGI są tylko ZALECENIAMI, nikt niestety nie może zabronić 5 latkowi kupić GTA IV, chociaż jak wiemy mija się to lekko z celem. Ja osobiście uważam, że jeśli osoba nie ma 13 lat, to nie powinna móc kupować gier od 18 lat, wiem że dla niektórych i takie coś wydaje się chore, ale nie rozumiem, jak można grać w GTA IV mając 10 lat, a nawet i mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało mi zależy na takich dodatkach, ale muszę przyznać, że tłumik ognia fajna rzecz. Przyczajony gdzieś w krzakach i nie widać ognia. Nie ma co się rozpisywać, byle do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noż kurde nie można być pełnoletnim i mieszkać z rodzicami, bo się dyskusje zaczynają na temat czy ta gra jest dla dzieci, ja mam gdzieś ile lat ma osoba z którą gram dopóki wykazuję kulturę grania, grając w w trybie multiplayer można natrafić na spoko gościa poniżej 18 jak i pajaca po 30(może któryś z was XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 17:53, Gorack napisał:

Zgadza się, mam nadzieję że ci kupią CoD''a i będzie na serwerach odpowiedni "poziom".

Patrząc na to, co się dzieje w Polskim growym internecie (na Zachodnim w sumie też - patrz Gametrailers) - dzieciarnia leci na Battlefielda. GL & HF na pubie z takimi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 18:41, Henrar napisał:

> Zgadza się, mam nadzieję że ci kupią CoD''a i będzie na serwerach odpowiedni "poziom".

Patrząc na to, co się dzieje w Polskim growym internecie (na Zachodnim w sumie też -
patrz Gametrailers) - dzieciarnia leci na Battlefielda. GL & HF na pubie z takimi osobami.


Powiem tak: marketing Bf3 przypomina mi ten któregoś proszku do prania (lub czegoś w tym stylu, niestety telewizje oglądam dość rzadko) który miał sprawić, że "Poczujesz się Wyjątkowo".
W przypadku Bf3 wygląda to tak, że gra zaczerpnęła od swojego przeciwnika baaaaardzo wiele, łącznie z tragicznym systemem strzelania (a raczej "ppm, najedź na przeciwnika i lpm do oporu"), głosząc tym samym, że jest dziełem dla "Hardkorowych Graczy". Dzięki temu pewna część dzieciarni, która jeszcze wczoraj grała w CoDa, rzuca się na Bf3 jak na mięso, bo grając w Bf3 zostaniesz PR0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 18:39, blackbeaver napisał:

noż kurde nie można być pełnoletnim i mieszkać z rodzicami, bo się dyskusje zaczynają
na temat czy ta gra jest dla dzieci, ja mam gdzieś ile lat ma osoba z którą gram dopóki
wykazuję kulturę grania, grając w w trybie multiplayer można natrafić na spoko gościa
poniżej 18 jak i pajaca po 30(może któryś z was XD)


Mniej więcej do 18 roku życia nasz mózg się "formuję", więc się nie dziwię jak widzę na serwerze B jakiegoś n00ba, który wykrzykuje na czacie "NOSZ [m-I] [m-I] SNAJPER", "[m-I] ZNOWU [m-I] SAMOLOT ( helikopter został zastrzelony, a no i tam są helikoptery nie samoloty. Więc wiesz, większe zagrożenie jest iż trafi się na 13-latka niż 30-latka. I pamiętaj każdy 30-latek był 13-latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 - Modern Warfare 3 z pojazdami i bardziej szczegółową grafiką

Modern Warfare 3- Battlefield bez pojazdów z grafą, która pójdzie na większości sprzętu

Im bliżej premiery to różnice pomiędzy tytułami się zacierają. Multiplayer już co raz mniej mnie ciekawi bo zagram w to co akurat będzie kręcić kumpli, jedynie liczę na różnice w singlu, od CoDa oczekuje akcji w stylu Rambo/Commando a od BF coś bardziej w deseń Toma Clancy''ego.

Poza tym panowie, darujcie sobie cały hate, i tak większość ludzi kupi obie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm mimo że bardzo lubię BF to ten filmik jest podobny do ostatniego wypuszczonego o MW3, nie zrobił na mnie wrażenia, nuda, poprzednie filmiki o BF wywarły na mnie o wiele lepsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować