Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - nowy gameplay trailer przedstawia dodatki dla pre-orderowców

30 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2011 o 18:50, Palpatine_II napisał:

Mniej więcej do 18 roku życia nasz mózg się "formuję", więc się nie dziwię jak widzę
na serwerze B jakiegoś n00ba, który wykrzykuje na czacie "NOSZ [m-I] [m-I] SNAJPER",
"[m-I] ZNOWU [m-I] SAMOLOT ( helikopter został zastrzelony, a no i tam są helikoptery
nie samoloty. Więc wiesz, większe zagrożenie jest iż trafi się na 13-latka niż 30-latka.
I pamiętaj każdy 30-latek był 13-latkiem.


A Panu się coś nie pomyliło? Więcej słów wulgarnych się nie dało umieścić w jednym poście? Ostrzeżenie, następnym razem będzie degrad z bonusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat mój drogi to ostatnie BFy 2142->BC2 bardzo poprawiły system strzelania. w BF2 nie wymagał skilla, bo był zupełnie losowy i farciarski. Ale jasne, BF3 "złoo'' ;D

CODa jako takiego nie lubię choć mam części do MW2. Jednak pomimo odgrzewanego kotleta i braku balansu broni to multi jest na prawdę grywalne. Muszę jednak polatać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 22:03, Lailonn napisał:

Akurat mój drogi to ostatnie BFy 2142->BC2 bardzo poprawiły system strzelania. w BF2
nie wymagał skilla, bo był zupełnie losowy i farciarski. Ale jasne, BF3 "złoo'' ;D


W takim razie CS to też tylko fart ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 21:43, Isildur napisał:

A Panu się coś nie pomyliło? Więcej słów wulgarnych się nie dało umieścić w jednym poście?
Ostrzeżenie, następnym razem będzie degrad z bonusem.


Przedstawiałem tylko fakty, ale przepraszam myślałem iż oznaczyłem spoilerem i napisałem przed tym UWAGA WULGARYZMY. I chyba dałem jako "dodatkowo" (o tym nie zapomniałem) wstawić np. K*ot (widziałem na innych forach, iż takie ocenzurowanie Jest do przyjęcia. Ale przepraszam następnym razem się dostosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 21:17, Darkstar181 napisał:

I tak wszyscy wiedzą że tu chodzi tylko o mapy...


Są też tacy którzy kupuję grę przed premierą tylko dla tych broni. Wiesz jak to jest, szpan na mieście :).
Choć masz rację, chodzi o mapy, wprawdzie nie wiem jak one wyglądają, bo w Battlefield 2 nie grałem, ale cztery nowe mapy to wciąż kilkanaście godzin nienudzącej się zabawy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CS akurat recoil jest przewidywalny i "pro" mają każdą broń opanowaną. BF2 tego nie miał i był za to ciągle krytykowany. Dlatego wszystkie sensowne klany uciekł do 2142 jak tylko się dało.

To zdanie nie tylko moje ale i moich ówczesnych towarzyszy ;) Niby niewiele ale srebro na mistrzostwach kraju, reprezentacja itp. Coś chyba jednak wiedzieliśmy o grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak z żoną nie? Ze swoją fajnie ale z cudza lepiej? :D

A na serio to tak wazeliną zajechało że ehh... szkoda gadać. Nie kupuje takich gadek. Ale widać prognozy odnośnie sprzedaży nowego BFa mobilizują działania marketingowe konkurencji już teraz. Jedna wielka rodzina wspiera inną, rozbitą a wszystko po to żeby wydać najlepszą grę na świecie... bo przecież nie chodzi o pieniądze..... nie? <hahaha>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 21:17, Darkstar181 napisał:

I tak wszyscy wiedzą że tu chodzi tylko o mapy...


Ja zamawiam tylko i wyłącznie ze względu na mapę :D przecież bronie odblokuję niedługo po zakupie gry, a na DLC nie chcę wydawać kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co? W BF2 strzelanie nie wymagało skilla, bo trafienia były losowe i farciarskie? No nie wierzę, że takie stwierdzenie przeczytałem ;p Jesteś pewien, że nie przesadzasz? Na jakiej wersji gry grałeś? Bo w niedługim czasie po premierze tak mniej więcej było, jestem w stanie się z tym zgodzić, ale teraz już zdecydowanie nie. Są pojedynczy gracze którzy umieją np z ogółem nie lubianego M16 kosić z daleka, momentalnie, 3 strzałami. Sam strzelając do biegnącego na horyzoncie przeciwnika nie daję mu zazwyczaj więcej jak 3-4 sekundy życia, trafiając prawie każdym pociskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować