Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciek: Nieco materiału z bety Diablo 3 - ekran logowania i wybór postaci

53 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2011 o 01:54, ww3pl napisał:

Nie ma co się silić na nadzieję - do bety StarCrafta 2 dostał się ostatecznie każdy,
kto chciał, jako że sposobów na zdobycie kodu były miliardy. Jak tu nie kochać Blizza?


nie wiem, nie brałem udziału nigdy w betatestowaniu żadnej gry, tym bardziej od Blizza :)
ale, skoro tak było, to pozostaje mi tylko zacierać łapki na DIII, oraz nadzieję mieć, że nie zmienili swego podejścia w tej kwestii ;)

nie będę panikował (ani tym bardziej wyciągał wniosków na podstawie obrazków i gameplayów, które znowu aż tak przesadnie kolorowe nie były) na temat tego, jak strasznie psuje to wszystko klimat. jasnym jest, że twórcy postanowili rozszerzyć paletę kolorów pojawiającą się w grze, w końcu nie zatrzymaliśmy się technologicznie na roku 2000/2001.
poza tym każdy ma swoje zdanie na temat, jak gra wygląda. mnie akurat to nie przeszkadza, ani nie będzie przeszkadzać, gdy już będę w nią grał, o ile nadal będzie to Diablo III na poziomie pozostałych części tej serii, czyli bardzo bardzo miodnym i grywalnym.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś cukierkowość (pyzatość?) grafiki da się przeżyć, ale jakość tekstur i pustki na mapach są tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 11:24, Lucas01 napisał:

O jakim liczniku jest mowa ??


Widać go na video z newsa. Gdy chcesz się wylogować wyskakuje licznik, który tam odmierza 30 czy 20 sekund, zanim rzeczywiście będzie się można wylogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 10:42, Outlander-pro napisał:

Po co komu ten cały licznik przy wylogowywaniu? Co, będę chciał wyłączyć szybko grę i
będę musiał czekać? Głupota.

Oczywiście zawsze możesz wyłączyć szybciej grę np. alt-f4, albo klikając "Wyjdź mimo to" (czy jak ta opcja się nazywa), ale Twoja postać zostanie jeszcze 20 sekund w świecie gry. Dlaczego? Po to aby nie można było robić "chicken outów". IMHO jest to bardzo dobra rzecz. Po za tym w bezpiecznych strefach np. miastach, wylogowanie będzie natychmiastowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 13:39, Namaru napisał:

> Po co komu ten cały licznik przy wylogowywaniu? Co, będę chciał wyłączyć szybko
grę i
> będę musiał czekać? Głupota.
Oczywiście zawsze możesz wyłączyć szybciej grę np. alt-f4, albo klikając "Wyjdź mimo
to" (czy jak ta opcja się nazywa), ale Twoja postać zostanie jeszcze 20 sekund w świecie
gry. Dlaczego? Po to aby nie można było robić "chicken outów". IMHO jest to bardzo dobra
rzecz. Po za tym w bezpiecznych strefach np. miastach, wylogowanie będzie natychmiastowe.

Racja. Jak gra ma być skupiona na MP, to powinna być fair, a nie disconnecty jak się robi gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zadowolony z prezentowanej kolorystyki. Lokacje wydają się ładne, a na przeciwników miło mi się patrzy. Ci nieumarli są tacy uroczy ;).
A na serio, jak ktoś wcześniej wspomniał, kontrast powierzchni z podziemiem jest według mnie świetnym zabiegiem, nie tylko pozwalającym na zwiększenie różnorodności graficznej w grze (osobiście nie lubię, gdy wszystkie lokacje są robione na jedno, nawet bardzo mroczne i diabelskie, kopyto), ale, przynajmniej w moim wypadku, zwiększenie immersji. Bo jak ja będę biegał po tym wodospadzie, to będę miał świadomość, że los tego świata zależy od mojego bohatera, i jeśli nie uda mi się powstrzymać hord ciemności, to te wszystkie urocze kucyponki i inne słoniki pony zostaną brutalnie skrzywdzone. A to wyjątkowo mi się nie podoba.
I mam dodatkowego kopa, by niestrudzenie zagłębiać się w coraz mroczniejsze krainy, podczas gdy nawet chwilowy powrót na kolorową powierzchnię przypomina mi, po co mój bohater ryzykuje życiem tam na dole ;). A co do kolorów, myślę że Blizzard postępuje dość rozsądnie, podanie wszystkich lokacji w nawet najmroczniejszym odcieniu szarości prosto z hot topic mogłoby wiązać się z ryzykiem uniewrażliwienia widza na mrok; ciągle taplając się w tym samym, w końcu robi to na nas coraz mniejsze wrażenie, aż nie robi go na nas wcale. A zmiany w takich detalach jak oświetlenie właśnie sprawiają, że mimo wszystko cały czas dostajemy coś nowego. Dlatego bronię tęczowych kucyponków :).
Swoją drogą, jedna z mrocznych i wstrząsających scen jaką nakarmiono moją wyobraźnię zawierała w sobie halloweenowe dekoracje, napis z życzeniami wszystkiego najlepszego, tonę słodyczy i cukierków...oraz kilka zwlok. Da się i tak, serio ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 15:23, Thebisre napisał:

Przecież to wszystko jest stare! Ten filmik jest stary jak świat! NIC NOWEGO! NEWS ROBIONY
NA SIŁE!


Popatrz na datę newsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować