Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Black Rock wcale nie pracowało nad Split/Second 2

5 postów w tym temacie

Pepsi, pograsz trochę i Ci się znudzi. Będziesz wiedział kiedy i co może Cię zaatakować i jak tego unikać, ale to po jakimś czasie. Tymczasem ciesz się nowością i dynamiką

Mnie taka wiedza, że zaraz dojadę do miejsca, w którym zaraz ktoś za mną może coś wysadzić, nie przeszkadza. Dzięki temu pokonać doświadczonych graczy jest trudniej.

Ja grałem dość długo, bo od premiery Split/Second do premiery NFS Hot Pursuit. Gierka mi się podobała, kasy nie żałowałem, żałowałem tylko braku jakiegokolwiek wsparcia dla niej. Do 19-tego listopada nie wyszedł żaden patch, piraci i cheaterzy grają (grali) sobie bezkarnie, co potrafiło nieźle wkurzyć. Fakt, satysfakcja z pokonania kogoś, kto używa mocy na wszystkich bez przerwy, jest bardzo satysfakcjonująca, ale jak jeden koleś za mną używa mocy 3-go lvl, do tego wiele razy pod rząd pierwszego, to w końcu coś mnie walnie.

Szkoda, że gra nie będzie kontynuowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taak, brak wsparcia po premierze bardzo wolał, zwłaszcza ze multi bylo na dobra sprawe skaszanione. A mnie sie singiel wybitnie podobal. Jasne, wiesz potem co sie gdzie moze zniszczyc, ale i tak pewnych rzeczy się nie przewidzi. Gra z czystego arcade zmienia się potem w arcade z nutką strategii - mnie to pasuje. Szkoda tez ze dlc wyszlo tylko na konsole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 17:29, Eguroll napisał:

Ciekawe co na tych niby grafikach ze S/S 2 robi tytuł F2P "Champions Alliance" na samej górze.

Jakbyś nie zauważył, to były tam też tytuły Split Second, Pure oraz Split Second 2, które były dodatkowo pogrubione i podpisane Driver/Technician.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować