Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: beta Diablo III w tym miesiącu; dodatki w planach

28 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2011 o 14:21, Feallan napisał:

Może masz rację. Ale założę się, że ogromna część ludzi, którzy te 10 lat temu grało
w Diablo 2, przesiadło się na WoW-a. :)


A to zdecydowanie. Tylko dlatego, że Diablo było etapem pośrednim, nie znaczy, że nie było znaczącym etapem :)

Co do dodatków, to akurat dobra wiadomość. Szczególnie, że mowa jest o dodatkach, a nie o DLC. Mam tylko nadzieję, że dodatek będzie na poziomie LoD, a nie Hellfire (ok, wiem - Hellfire robiła Sierra, nie Blizzard). Liczę też na to, że od czasu do czasu Blizzard będzie wypuszczać (np. jako łatki) nowy sprzęt. W końcu to właśnie jest to, co tygrysy lubią najbardziej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 15:18, Ring5 napisał:

Co do dodatków, to akurat dobra wiadomość. Szczególnie, że mowa jest o dodatkach, a nie
o DLC. Mam tylko nadzieję, że dodatek będzie na poziomie LoD, a nie Hellfire (ok, wiem
- Hellfire robiła Sierra, nie Blizzard). Liczę też na to, że od czasu do czasu Blizzard
będzie wypuszczać (np. jako łatki) nowy sprzęt. W końcu to właśnie jest to, co tygrysy
lubią najbardziej ;P

O to raczej nie ma się co martwić. Myślę, że dostaniemy po prostu długi dodatkowy akt i pewnie ze 2 klasy postaci - może wrócą takie jak np. druid na "życzenie fanów". Wydarzenia z Hellfire z racji tego, że nie robił go Blizzard nie są kanoniczne, więc jest tak jakby tamtych rzeczy (w tym monka) nigdy nie było (przez co np. tak naprawdę monk w Diablo 3 jest pierwszym przedstawicielem tej klasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby załapać się na betę ale jeśli się nie uda to trudno.
Ja tam czekam na premierę, żeby znów wsiąknąć w świat Sanctuary i pobić diabła :)
A dodatki. Yay, LoD do D2 był genialny więc wieżę, że i dodatek do D3, które samo w sobie będzie na pewno wysokiej jakości, tez będzie bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 08:49, Phobos_s napisał:

A dodatki. Yay, LoD do D2 był genialny więc wieżę, że i dodatek do D3, które samo w sobie
będzie na pewno wysokiej jakości, tez będzie bardzo dobry.

Chyba wszystkie dodatki, zrobione przez Blizarda były dobre. Frozen Throne też był
genialny, a o dodatkach do wow-a nie wspomnę. Dlatego te do DIII też na pewno będą świetne:)
Nie grałem co prawda w Hellfire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 10:26, Dark_elves napisał:

Nie grałem co prawda w Hellfire...


Ale raz, że Hellfire nie był Blizzarda, a dwa... Miał dosyć "specyficzny" klimat. Ogólnie nie był zły, po prostu mocno odstawał od reszty klimatem. Był zrobiony z przysłowiowym "jajem", było w nim sporo humoru (np. http://diablo.wikia.com/wiki/Bovine_Plate , jedna z najpotężniejszych zbroi w grze, na dodatek niezniszczalna...), co w porównaniu z dość ciężkim klimatem aktów 1-4, tworzyło ogromny kontrast. Poza tym, jeśli ktoś nie miał szczęścia do ekwipunku i okazywało się, że Diablo jest dla niego zbyt potężnym przeciwnikiem, Hellfire dawał dodatkowe dwa "akty", w trakcie których można było podnieść swój poziom i znaleźć trochę sprzętu. Dodatek wprowadzał też 3 nowe postaci (jedną "oficjalną", dwie ukryte). Jedna z tych ukrytych postaci, Barbarian, mogła korzystać jednocześnie z niektórych broni dwuręcznych i tarczy. To chyba wszystkie najważniejsze cechy Hellfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 10:26, Dark_elves napisał:

Chyba wszystkie dodatki, zrobione przez Blizarda były dobre. Frozen Throne też był
genialny, a o dodatkach do wow-a nie wspomnę. Dlatego te do DIII też na pewno będą świetne:)
Nie grałem co prawda w Hellfire...


W WoWa nie gram więc się nie wypowiadam :) Frozen Throne jak najbardziej, też był świetny.
Co do Hellfire, to to co napsiał Ring5 jest prawdą i w sumie niewiele można dodać. Klimat był dość specyficzny ale grało się fajnie. Z resztą do tej pory mam Hellfire''a :)
Można tylko jeszcze napisać, że z jednej strony pomysł poziomów był skopiowany z podstawki Diablo: Krypty to były zmieniona Katedra, a Gniazdo to zmienione Jaskinie; ale z drugiej strony w Hellfire po raz pierwszy pojawiły się runy. Co prawda nie wykorzystywane tak jak w D2 tylko służce bardziej jak miny ale to i tak było coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 17:09, Arcling napisał:

> Od początku pewne było że Diablo 3 będzie miało dodatki dotąd wszystkie gry z tej
serii
> je miały.
Teraz tylko czekać na komentarze wszelkich narzekaczy, że Blizzard Diablo 3 jak Starcrafta
2 podzielił na części a kiedyś tak przecież nie robił(przy pominięciu faktu, że poprzednie
gry Blizzarda miały po dodatku :P).


Tylko, że SC2 rzeczywiście został na siłe podzielony na 3 części, każdy kto przeszedł kampanie to wie. 29 misji z czego lwia czesc to zwykle fillary a pomyśleć, że do tej pory takie zagrywki tylko w anime widziałem...
Kłamali w żywe oczy, że mają fabułe dla wszystkich trzech części gdy nawet dla pierwszej nie mieli.

D3 jakość fabuły dopiero ocenie ale bardzo wątpie by była nawet średnich lotów. Blizzard upadł dość nisko w tym względzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie były, Wrath of the Lich King ubił WoW-a dla niektórych graczy i w sumie się nie dziwię bo pozostałości wrath tanków jeszcze się na radomie potrafią znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować