Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mapy do Modern Warfare 3 najpierw dla abonentów Call of Duty: Elite

48 postów w tym temacie

Hmm, chyba Activision wprowadzi na rynek nowy model sprzedaży w ten sposób (wiem, wiem kilka firm robiło to wcześniej np EA). Kupujesz grę, potem płacisz niski "haracz" i co miesiąc dostajesz dodatkowy content za frajer. Z DLC przechodzimy na "everything can be MMO" ;P

pytanie jest tylko czy jakość tej zawartości będzie tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 19:44, Siberian_Husky napisał:

Hmm, chyba Activision wprowadzi na rynek nowy model sprzedaży w ten sposób (wiem, wiem
kilka firm robiło to wcześniej np EA). Kupujesz grę, potem płacisz niski "haracz" i co
miesiąc dostajesz dodatkowy content za frajer. Z DLC przechodzimy na "everything can
be MMO" ;P

pytanie jest tylko czy jakość tej zawartości będzie tego warta.

Mi się koncepcja abonamentu zamiast wydawania nowej gry co rok bardzo podoba, i chciałbym aby się to Activision udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2011 o 19:49, Steelshadow napisał:

Mi się koncepcja abonamentu zamiast wydawania nowej gry co rok bardzo podoba, i chciałbym
aby się to Activision udało:D


prosze idz sie utop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 19:49, Steelshadow napisał:

Mi się koncepcja abonamentu zamiast wydawania nowej gry co rok bardzo podoba, i chciałbym
aby się to Activision udało:D


Przeczytaj jeszcze raz i się doinformuj, bo będzie abonament i będzie "nowa" część gry co roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 19:49, Steelshadow napisał:

> Hmm, chyba Activision wprowadzi na rynek nowy model sprzedaży w ten sposób (wiem,
wiem
> kilka firm robiło to wcześniej np EA). Kupujesz grę, potem płacisz niski "haracz"
i co
> miesiąc dostajesz dodatkowy content za frajer. Z DLC przechodzimy na "everything
can
> be MMO" ;P
>
> pytanie jest tylko czy jakość tej zawartości będzie tego warta.
Mi się koncepcja abonamentu zamiast wydawania nowej gry co rok bardzo podoba, i chciałbym
aby się to Activision udało:D


Chyba śmieszny jesteś.Co mam rozumieć że wolisz co miesiąc bulić 70zł czy więcej niż raz na rok zapłacić te 119zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to ździerstwo!!! Czy nie prościej byłoby te wszystkie mapki ,mini-dodatki zebrać do kupy i wydać jako jakieś DLC lub dodatek? A ci co by opłacali abonament dać darmowy dostęp do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poinformuję was że abonament na Elite to w przeliczeniu coś około 160zł. Niech wróci stary system produkcji gier, że o jednym dużym dodatku myślano po premierze, a nie wszystkie DLC i i inne nic nie warte pierdoły przed premierą i jeszcze zabójczą ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 20:12, Jakub_Motyka napisał:

Poinformuję was że abonament na Elite to w przeliczeniu coś około 160zł. Niech wróci
stary system produkcji gier, że o jednym dużym dodatku myślano po premierze, a nie wszystkie
DLC i i inne nic nie warte pierdoły przed premierą i jeszcze zabójczą ceną.


Według Ciebie 50$ to 160zł? Nieźle liczysz, kurs dolara obecnie to 2,87zł, ale spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba się wam to nie kupujcie. Jeżeli ludzie tego nie będą kupować, to system upadnie. Ja tam nie trawię, ani gier Activision, ani jej polityki dlatego jedyne co od nich kupuję to produkty Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 20:30, Jeffero napisał:

> Poinformuję was że abonament na Elite to w przeliczeniu coś około 160zł. Niech wróci

> stary system produkcji gier, że o jednym dużym dodatku myślano po premierze, a nie
wszystkie
> DLC i i inne nic nie warte pierdoły przed premierą i jeszcze zabójczą ceną.

Według Ciebie 50$ to 160zł? Nieźle liczysz, kurs dolara obecnie to 2,87zł, ale spoko...



No ja czytałem że elite miesięcznie ma kosztować 34,99 funta. Czyli w przeliczeniu lekko ponad 160zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z CODem ta seria zeszła już dawno na psy. Fanów, których zdobyli dzięki świetnej 4 i 5 traktują jak... Widocznie większość ludzi zarabia tyle, że im nie przeszkadza płacić za coś co powinni dostać za darmo. (tak jak było jeszcze parę lat temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 20:42, Jakub_Motyka napisał:

No ja czytałem że elite miesięcznie ma kosztować 34,99 funta. Czyli w przeliczeniu lekko
ponad 160zł

Ja z kolei przeczytałem że rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 20:01, Kajmal napisał:

Chyba śmieszny jesteś.Co mam rozumieć że wolisz co miesiąc bulić 70zł czy więcej niż
raz na rok zapłacić te 119zł???

W przypadku takiego BC2 byłoby to dla mnie opłacalne, bo grałem w tą grę krócej niż miesiąc a zapłaciłem za nią 120 zł, lol. Poza tym ja nie wiem skąd ty wziąłeś to 70 zł, bo z tego co wiem 160/12=/=70...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzm... Szczerze mówiąc to chyba tylko przejście kampanii mnie jeszcze jako tako interesuje, ale jako, że pewnie zajmie to kilka godzin to pewnie przejdę ją u kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie płatnych map do multi jest głupsze od zbroi dla konia. Nie ma to jak zostać wywalonym po raz 342 z gry, dlatego, że nie ma się mapy kosztującej 13 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować