Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - wczesny start rozpoczęty!

87 postów w tym temacie

Ech... No to się trochę pobawię :) ! Mimo, że odwołałem PreOrdera-mam 6 slotów i full dostęp do Factions. Szkoda tylko, że na tak krótko ;( !
PS Czy Opcja kupowania GW: F z użyciem 40 wPLN przez tych, którzy mają podstawkę zostanie zachowana...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pocieszająca wiadomość. Szczególnie - w związku z przesunięciem terminu wysyłki GW:F.
Zawsze to jakaś forma rekompensaty za straty moralne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to bedzie szansa na zdobycie maski tengu do drugiego maja?! Super! Bo bym sie chyba teraz nie wyrobil. Jutro zabieram sie ostro do farmienia Naga Fangs ^^. Cantho czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jeszcze swojego zamówionego pre-ordera niedostałem! miał byc niby dzień przed premierą, a tu kuriera ani widu ani słychu, to normalne? a może opole jast tak małe na mapie polski że trudno jest je odnaleźc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 14:46, devil100 napisał:

Czuje sie oszukany!!!!!!!!! Nie po to zamowilem sobie GW:F 02.02.06 zeby go jeszcze dzisiaj
nie bylo!!! Super wam sie udalo z tym pre-orderem.


Jedna drobna uwaga - nigdy nie obiecywaliśmy dostawy gry przed premierą. Obiecywaliśmy możliwość rozpoczęcia gry przed premierą (w ramach Head Start Event o którym traktuje news) i możliwość taką otrzymał każdy, kto zamówił grę w naszym sklepie, dzięki otrzymanemu kluczowi do bety.

Gry będą rozsyłane tak, aby każdy kto zamówił i wybrał dostawę kurierską, otrzymał swoją kopię w dniu premiery światowej :). Więcej informacji znajdziesz tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6907&pid=249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E... a kiedy nowa dostawa ? - chciałbym zamówić, a nie mogę wejść w "kartę" w sklepie gram.pl. Kartę GW:F ofcorz. Zapewne odpowiedź została już udzielona - ja jednak nie mam czasu wertować forum w poszukiwaniu wypowiedzi pracowników CDP.

Mam nadzieję, że świetnie się bawicie ^^. Dzień tengu naprawdę musi być fajny :PppPPpPp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wiem że zeby zdobyć tą maske czeba zbierać "Naga Fangs" ale gdzie to można zdobyć ???????? Szukam szukam i nie moge znaleść z niczego to nie wypada >>> niech ktoś pomoże !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ejj pomóżcie mi... nie kapuję tego dnia Tengu! miałem konto na beta i teraz też mogę na nim grać. ale nici z masek, bo przecież one są customised dla postaci z tego klucza z bety... co mam na to poradzić? błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Naga Fangs" możesz znaleźć niedaleko "Tsumei Village" na zachód od "Shing Jea Monastery"
nie wiem tylko ile ich potrzeba i gdzie je można wymienić :D
jak ktoś wie to niech sie podzieli onformacja ;)
Milego zbierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować