Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 3 - trzy kwadranse z trybem multiplayer

122 postów w tym temacie

>Oprócz grafiki to Acti nie ma co poprawiać, gra ma wszystko co powinna mieć abym mógł się świetnie bawić długimi godzinami...(kupuje na PS3 aby móc grać z kolegą w multi czego nie ma w BF3 nad czym ubolewam...)<
Przecież w BF3 będzie multi 0.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 13:26, Gebells napisał:

>Co do MW3 - już pisałem wcześniej, do kupienia jak klucze Steama spadną do ceny w
okolicach 50 złotych...
COD4 w sklepie nadal w granicach 60 zł, więc sobie poczekasz bo im się nie opłaca zbijać
ceny kiedy ludzie i tak to kupią..


Jak sam napisałeś - w sklepie:)

A ja kupuję zawsze internecie, w internecie zawsze znacznie taniej, szczególnie same klucze do Steama, bez pudełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 13:17, Kajmal napisał:

Nie no coda wcale nie odgrzewają.Tera bez jakiś fanboyskich komentarzy widziałem tą samą
grę jak w 2009,praktycznie żadnych zmian.Masakra!!!To wygląda jak nowe DLC za które przyjdzie
zapłacic 119zł.Śmiech na sali.A wy fanboye coda lepiej tak nie szczekajcie bo nic nie
macie ciekawego do piewiedzenia!


Jak na razie to widzę, że Ty nie masz nic ciekawego do powiedzenia tylko prowokujesz i obrażasz innych, Degrad -3 bo ostatni degrad nic nie dał. jeśli nie skończysz z prowokacją to się pożegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupie w tym roku 2 "odgrzewane kotlety", bo niestety typu strzelanek krory mnie interesuje juz nikt nie robi poniewaz sa "za tudne" :) W coda nie gralem od 2007r wiec czas sie znowu zapoznac i zobaczyc czemu CoD jest "be" a BF taki fajny. Jak dla mnie mimo pewnych roznic te gry sa nadal do siebie bardzo podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy narzekają na CODa, a co przepraszam bardzo ma takiego rewolucyjnego BF3, oprócz grafiki?Ze można latać myśliwcami? Ze można jezdzić czołgiem? Haha, łoł nom, takie cos to juz standard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 14:39, Picasso22 napisał:

Tak wszyscy narzekają na CODa, a co przepraszam bardzo ma takiego rewolucyjnego BF3,
oprócz grafiki?Ze można latać myśliwcami? Ze można jezdzić czołgiem? Haha, łoł nom, takie
cos to juz standard:)

Destrukcja otoczenia poprawiona w stosunku do BC2? Myśliwce, 64osoby w multi. Nie było tego tak dawno w dużej grze FPS (nastawionej na lekką zabawę, czyli pomijając ARMĘ) więc to są wielkie zmiany porównając do BC2.

To wygląda jak DLC do MW2 i naprawdę ciężko mi znaleźć różnice czasami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 14:46, EjPii napisał:

Myśliwce, 64osoby w multi. Nie było tego tak dawno w dużej grze FPS (nastawionej na lekką zabawę, czyli pomijając ARMĘ)

MAG anyone? Tak, wiem, nie miał myśliwców, ale pojadzy miał, no i 256 graczy.

Dnia 04.09.2011 o 14:46, EjPii napisał:

więc to są wielkie zmiany porównając do BC2.

A jakie zmiany w porówaniu do całej serii a nie jednego spin-offa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co roku to samo... Rozumiem ludzi, którzy grają w CODa. Co prawda jest to bezsensowna bieganina i wystrzeliwanie 1000 pocisków na minutę :D... Nawiązując do filmiku - najlepsi są Ci snajperzy = camperzy, którzy zabijają przeciwnika z kilku metrów --> to jest chore i żałosne. Snajper to snajper a nie "koleś" z shotgunem ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wolę CS''a, przynajmniej za darmo w niego pogram...

BTW. BF jest mniej odgrzanym kotletem bo w stosunku do poprzedniej części (czyt. Battlefield 2) gra ma nowy silnik graficzny, a CoD ma ten sam od CoD''a 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 15:05, Eguroll napisał:

BTW. BF jest mniej odgrzanym kotletem bo w stosunku do poprzedniej części (czyt. Battlefield
2) gra ma nowy silnik graficzny, a CoD ma ten sam od CoD''a 2?


Do tego się to wszystko sprowadza - gdyby IW wymieniło silnik w CoDzie i całą resztę zostawili taką samą, to nagle wszyscy by kochali serię Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 14:39, Picasso22 napisał:

Tak wszyscy narzekają na CODa, a co przepraszam bardzo ma takiego rewolucyjnego BF3,
oprócz grafiki?Ze można latać myśliwcami? Ze można jezdzić czołgiem? Haha, łoł nom, takie
cos to juz standard:)


Skoro mówisz, że standard, to czemu CoD tego nie ma w multi?

Tak nawiasem to ta wojna powiedzy BF3 i COD jest śmieszna. Bitwa pomiędzy dwoma najbardziej nieoryginalnymi, przereklamowanymi i niszczącymi branżę grami.

Idzie i grajcie po raz kolejny w to samo i płaćcie jeszcze więcej. Ja czekam na Bioshocka, Batmana i inne, ciekawsze tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram w czwórkę od roku i się skuszę na nowego mw.. tak naprawdę mogli by to wydać i z 5 kolejnych części i tak będzie to dobra gra którą można kupić praktycznie w ciemno.
nie jestem może fanboyem coda i przeciwnikiem bfa jednak to co oferuje cod [fakt pojazdy w united offensive były dość użyteczne i fajnie urozmaicały rozgrywkę i to jest plus bfa] to praktycznie doskonała rozgrywka na kilka minut do nawet kilku godzin w mw rok zajęło mi ukończenie 75% wyzwań [zostały mi tylko heady i przez następne pół roku zapewne wszystkich złotych broni nie odblokuję.] a każdy następny cod miał kilka rzeczy więcej to to jeszcze większa frajda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 15:07, NBlast napisał:

Idzie i grajcie po raz kolejny w to samo i płaćcie jeszcze więcej. Ja czekam na Bioshocka,
Batmana i inne, ciekawsze tytuły.


Powiem Ci że chyba najbardziej mnie przekonałeś. Miałem kupować MW3 żeby opowiedzieć się po którejś ze stron ale chyba zrobię jak ty i zostanę neutralny :D Dzięki bardzo, kupie sobie za nie długo Deus Ex''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 15:07, Henrar napisał:

> BTW. BF jest mniej odgrzanym kotletem bo w stosunku do poprzedniej części (czyt.
Battlefield
> 2) gra ma nowy silnik graficzny, a CoD ma ten sam od CoD''a 2?

Do tego się to wszystko sprowadza - gdyby IW wymieniło silnik w CoDzie i całą resztę
zostawili taką samą, to nagle wszyscy by kochali serię Activision.

Ciekawe ilu z wojujących (z tej czy tamtej strony) zarzekałoby się, że agresywny marketing nie ma na nich wpływu gdyby za chwilę gram wypuściło artykuł o podatności ludzi na reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w zasadzie o co wam chodzi? MW3 jest próbą wyssania z kieszeni ludzi tyle pieniedzy ile sie da pfffff....
Z drugiej strony jest BF3 który dzieki temu że bedzie w nim mozna grac w 64 osoby.bedzie bardziej urozmaicony i ciekawy. Wielu ludziom BF3 jak i inne odsłony tego cyklu nie podobają się ze względu na to, że
oprócz dodatków typu mysliwce oraz funkcje ruchowe (przerzut nóg nad przeszkoda, odrzut od wybuchu granatu) nie wprowadzaja one kosmicznych rzeczy jak dziala laserowe, roboty kroczące i inne fanaberie z wyimaginowanych światów. Tak taka jest prawda wiekszosc z was krzyczy na BFa "buuu odgrzeewany kotlet"
"ooo niee ta gra rujnuje rynek" tylko dlatego że nie jest w stanie zrozumieć 1 prostej rzeczy.....To ma być fps
osadzony w konflikcie współczesnym a nie w świecie rodem z głowy Gorgea Lucasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? Tak wygląda MW3?! :D Ha! Nie mogę... to się w ogóle niczym istotnym nie różni od poprzednich odsłon! Co do konkurencji (tak btw fajny synonim dla Battlefield3) która też niczego nie wprowadza... no właściwie nie potrzebne jest tu przecież zmiana jakiś istotnych mechanizmów, lecz raczej o ulepszanie ich. W wypadku COD nie zmienia się nic... i dalej trzeba żyć (jak kiedyś to ujął pewien poeta). :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do cen cod 4 to pewna parodia w jednym sklepie patrzę cod4 droższy niż nowsze części co mnie zresztą nie dziwi XD. odgrzewany to jedno a drugie że w stosunku do poprzedniej części się cofa brak gier hazardowych - wbrew pozorom najciekawsza nowość w serii od czasów czwartej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować