Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 3 - trzy kwadranse z trybem multiplayer

122 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2011 o 15:37, harry112 napisał:

Z drugiej strony jest BF3 który dzieki temu że bedzie w nim mozna grac w 64 osoby.

Ale tylko w jednym trybie gry, o czym jakoś nikt nie wspomina. W pozostałych tylko 24 osoby.

Dnia 04.09.2011 o 15:37, harry112 napisał:

Wielu ludziom BF3 jak i inne odsłony tego cyklu nie podobają się ze względu na to, że
oprócz dodatków typu mysliwce oraz funkcje ruchowe (przerzut nóg nad przeszkoda, odrzut
od wybuchu granatu)

O łał. Tylko, że odrzut od granatu jest nawet chociażby w takim Team Fortress 2. A co do przerzutu nóg, to w jaki sposób ma to zmienić i zrewolucjonizować rozgrywkę? To tylko jedna animacja więcej.

Dnia 04.09.2011 o 15:37, harry112 napisał:

Tak taka jest prawda wiekszosc z was krzyczy na BFa "buuu odgrzeewany kotlet"
"ooo niee ta gra rujnuje rynek" tylko dlatego że nie jest w stanie zrozumieć 1 prostej rzeczy.....
To ma być fps osadzony w konflikcie współczesnym a nie w świecie rodem z głowy Gorgea Lucasa.

No właśnie. Problem w tym, że to ma być KOLEJNY fps osadzony w konflikcie współczesnym. W rodzinie BF-ów już czwarty, w tym trzeci w ciągu czterech lat. Dlatego to JEST odgrzewany kotlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 16:17, Dared00 napisał:

O łał. Tylko, że odrzut od granatu jest nawet chociażby w takim Team Fortress 2. A co
do przerzutu nóg, to w jaki sposób ma to zmienić i zrewolucjonizować rozgrywkę? To tylko
jedna animacja więcej.



No widzisz, a twórcom CoD nic nie chciało się nowego tworzyć. mały bajer, ale jak cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 15:26, 1t4chi napisał:

gram w czwórkę od roku i się skuszę na nowego mw..

Czwórka to była dobra gra. Każda kolejna część to prawie to samo, ale gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 17:44, wilqu94 napisał:

Przecież to jest ciągle to samo... ewentualnie perki bronie zmienione i oczywiście maluteńkie
mapy...


LOL :) ja jak patrzę na Star Crafta 2 to sobie myślę "wydali drugi raz tą samą grę" ...
zresztą jak widzę gameplaye z nowego Diablo to też mam identyczne wrażenie :):)

wprawdzie nie kojarzy mi się to z odgrzewanym kotletem bo jako student przez 5 lat żyłem na odgrzewanych kotletach i miło wspominam :)

1. Dlaczego uważacie że skoro coś się podoba milionom ludzi to nagle trzeba to zmieniać ?
2. Dlaczego skoro na rynku jest tyle cudownych "świeżo usmażonych kotletów" marnujecie czas komentując i obrażając smakoszy tego "kotlecika" ?
3. Czy naprawdę jesteście tak ograniczeni żeby nie móc pojąć że każdy ma inny gust i akurat miliony ludzi na świecie mają inny gust niż wy :D?
4. Na koniec : "Czy wasz słownik jest naprawdę tak ubogi że od 2 lat nie umiecie wymyślić niczego innego jak ''odgrzewany kotlet''?!?" WTF jak was czytam mam wrażenie że te posty dodaje jakiś BOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 18:30, arborek napisał:

1. Dlaczego uważacie że skoro coś się podoba milionom ludzi to nagle trzeba to zmieniać ?


Czym innym jest całkowita zmiana treści, a czym innym uaktualnienie formy lub rozwinięcie treści. Nie chodzi o to, by z CoD''a robić Armę czy innego Bioshock''a. Chodzi o to, by, pozostawiając zasadniczą koncepcję bez zmian, wciąż ulepszać formę, w jakiej jest podana, a także ROZSZERZAĆ (a nie zmieniać) treść.

Weźmy taki stareńki przykład: seria Heroes i jej trzecia, najbardziej chyba uznana część. Czym różniła się od dwójki? Dodano całą masę drobnych ulepszeń, pozwalających na większe kombinowanie taktyczne, rozszerzających możliwości, urozmaicających gameplay. Ponadto dość znacząco poprawiono grafikę. Zasadniczy "rdzeń" rozgrywki pozostał ten sam, jednak w zasadzie wszystkie elementy zyskały coś nowego, lepszego.

Natomiast seria CoD stoi w miejscu. Grafika nie polepsza się praktycznie wcale. Ulepszenia w kwestii gameplay''a też są raczej nieliczne. I w tym leży problem. O ile nikt o zdrowych zmysłach nie nazwałby HoMM 3 "DeeLCekiem" do HoMM 2, o tyle wszystkie części CoD po MW1 sprawiają wrażenie bardziej rozbudowanego pakietu mapek i do tego ostatniego.

Dnia 04.09.2011 o 18:30, arborek napisał:

2. Dlaczego skoro na rynku jest tyle cudownych "świeżo usmażonych kotletów" marnujecie
czas komentując i obrażając smakoszy tego "kotlecika" ?


Bo z punktu widzenia tych, którym CoD nie odpowiada, jego popularność i postępujące za nią "CoDowacenie" gatunku FPS są najgorszym z możliwych scenariuszy, powodującym zatrzymanie powstawania innych, nie-CoDopodobnych tytułów. Tu nie sam CoD jest problemem, ale zastój, jaki powoduje w gatunku.

Dnia 04.09.2011 o 18:30, arborek napisał:

3. Czy naprawdę jesteście tak ograniczeni żeby nie móc pojąć że każdy ma inny gust i
akurat miliony ludzi na świecie mają inny gust niż wy :D?


Ale czy to sprawia, że ci, którzy mają gust zdecydowanie nie-CoDowy, powinni się zamknąć i nie wyrażać swojej opinii? Tak jak fani CoD mają prawo wyrażać swoje uwielbienie dla tej marki, tak i antyfani mają prawo wyrażać swój zawód czy niechęć.

Dnia 04.09.2011 o 18:30, arborek napisał:

4. Na koniec : "Czy wasz słownik jest naprawdę tak ubogi że od 2 lat nie umiecie wymyślić
niczego innego jak ''odgrzewany kotlet''?!?"


- tasiemiec
- Moda na sukces (Moda na CoD''a :P)
- zacięta płyta
- zjedzona, przeżuta i wydalona kupa
- DLC do DLC do DLC

Inne określenia też by się znalazły :P A czemu "odgrzewany kotlet"? Bo jest to powszechnie znane określenie, które jednoznacznie każdemu wskazuje na istotę problemu.

Zresztą, po co się starać wymyślać kolejne określenia, skoro samym twórcom CoD nie chciało się ruszyć mózgownicą i wymyślić czegokolwiek nowego? Jaka gra, takie określenia na nią. Skoro gracze dostają wciąż to samo, to i nazywają wciąż tak samo - to chyba uczciwe, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, ostatni część w jaką grałem miała numer MW 2.
Identycznie wygląda co MW 2 , ot inna mapa niż w podstawowym pakiecie.

Kotletom mówimy NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 12:59, Dadziol20 napisał:

Co to za gra?
a) Call of Duty MW
b) Call of Duty MW 2
c) Call of Duty: Black Ops
d) wszystkie odpowiedzi są prawidłowe.


Dokładnie ;) D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od cod 4 każna kolejna część wydaję się... a może i jest prawie w 100% graficznie taka sama, engine moim zdaniem juz jest do kitu.. w wyobrazni mam CoD w ktorym cale SP dzieje sie samo a gracz tylko w odpowiednich momentach wciska klawisz E / F lub Spacebar. żal po prostu... gdybym mial kupic tego coda to tylko dlatego ze moj zlom juz nie uciagnie BF3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 14:12, Isildur napisał:

> Nie no coda wcale nie odgrzewają.Tera bez jakiś fanboyskich komentarzy widziałem
tą samą
> grę jak w 2009,praktycznie żadnych zmian.Masakra!!!To wygląda jak nowe DLC za które
przyjdzie
> zapłacic 119zł.Śmiech na sali.A wy fanboye coda lepiej tak nie szczekajcie bo nic
nie
> macie ciekawego do piewiedzenia!

Jak na razie to widzę, że Ty nie masz nic ciekawego do powiedzenia tylko prowokujesz
i obrażasz innych, Degrad -3 bo ostatni degrad nic nie dał. jeśli nie skończysz
z prowokacją to się pożegnamy.


EE za co degrad 3.Wezcie się ogranijcie moderatorzy.Kogoś przezwałem???Widzę że już tu się wogle nie można odzywać.A henrar nie prowokał swoim komentarzem.Śmiech na sali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie części CoD: czy wy ludzie zarówno fanboje jak i inni chwalący wszechmogącego Acti i ich złoto CoD ze to kolejne mapki, z poprawionymi tekturami sprzedawane za 120zł to ochłap i pójście na kasę: powiedzcie mi co oni deweloperzy zrobili przez dwa roki. jesli mi wymienicie chociaż 5 zwrócę wam honor i cos jeszcze. ja potrafię wymienić 15odnosnie bf3............... Co do filmiku z multi jakoś nie ssie bardzo komercha.

ps. niejestem fanbojem ani bf ani cod, kotletom mówimy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuuuuuuuuuudddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bardziej kopie bf3 szczerze wam to mówie, żadnym fanem tych dwóch niejestem, ale do jasnej ciasnej kupilibyscie 3 kotlety w tej samej cenie, no tak kretów nie brakuje, mam do sprzedania 3 kotlety po 30zł kupicie, pewnie nie, do do jasnej cholery co nowe podkrecone textury sie wam podobają czy co bo niewiem ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować